konjenital adrenal hirsutizm

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve pptya87 tarafından 5 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : pptya87
  1. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    merhabalar doktor bey bana 17 yaşımdayken konan teşhis buydu bugün 23 yaşındayım halen bu teşhisle karşılaşıyorum.bekarlığım boyunca adet düzensizliği yaşadım evlendikten sonra adet düzensizliğim bitti şimdi 28 günde bir adet oluyorum hormon tahlillerim oldukça normal ancak tte:164 serbest tte:2.03 total tte:1.62
    çok araştırdım gebeliğe bu kadar engelmi bu tte diye hatta kadınlar kulubünde birkaç konu açtım ama ne yazıkki hiç cevap alamadım careyi sizde buldum.pco yok yumurtlama oluyor eşimde sorun yok rahim filmi temiz tte den başka hiçbir sorunumuz yok ve ben 3 yıldır korunmadığım halde gebe kalamıyorum.
    doktorum bana synacthen testi yaptırmam gerektiğini söyledi inş bu ay yaptıracağım bu testin amacı nedir? bu testen sonra tedaviye geçilirmi? yoksa daha birçok test benimi bekliyor?
    ve bu tte yüzünden gebe kalmam çokmu zor?
    lütfen beni aydınlatın tedavim uzadıkça endişelerim artıyor.eyvahedigeldismile

2. 13 Ağustos 2010
  3. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    hocam uzun süredir cevabınızı bekliyorum.

4. 3 Temmuz 2011
  5. dreamss

dreamss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61