Kontesim ellerini emiyoooo...

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve eylulum tarafından 16 Haziran 2008 başlatılmıştır.

16 Haziran 2008
    Konu Sahibi : eylulum
  1. eylulum

eylulum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    hemde iki elini birden ağzına sokmaya çalışıyo. Bazen yumruk yapıp emiyo Bazende parmaklarını sokuyo ağzına.Birde emerken bi ses çıkarışı var çok tatlı ya. Ama önceleri açken bunu yapıyodu şimdi hem acıktığında hem keyfi yerinde oyun oynarken hem uykusu geldiğinde hemde emzik istediğinde. yani uyanık kaldığı zamanın çoğunde elleri ağzında. Ama çok hoşuma gidiyo ya. umarım zararı yoktur.

2. 16 Haziran 2008
  3. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Geginliğini atıyor işte bende bu yüzden emziğe alıştırmaya çalıştım ama almıyor.Dikkatini başka yöne çekmeye çalışıyorum.

4. 16 Haziran 2008
  5. EU1

EU1 Guest

Ben kizimda oyle yeni kesfediyo ellerini eldiveni cikarmiyordum pek su 10 gundur elleri hep agzinda.Cok guluyom onun o halini gorunce birde bir sapsap ses cikarisi varki kendimden geciyorum oyleyken.Zarari olmaz bence her cocuk yapiyo cunku.Bu arada sonunda calismaslar sonucunda bas parmagini bulabildi ve emmeye basladi.Emzigide var ama parmagi tercih ediyo hanimefendi :roflol:

6. 16 Haziran 2008
  7. swethome

swethome mis kokulum,DEFNEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Oy Yerim Ben Onalri Annelri Ellemyin ,keyiflerine Baksinlar Bebeişler
    Siz De Seyredip Keyfinzie Keyif Katin.
    Ayy Maşallah ,hepsi Gözeümün öününde Canlandi Yaaaaaa

8. 16 Haziran 2008
  9. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    benımkı emzıgıde emıyor ellerınıde emıyor
    doyamıyor emmeyee

10. 16 Haziran 2008
  11. _SakURa_

_SakURa_ Reyyan - İsmail Kerem <3 Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    bi çok anne bıraktırmaya çalışır el emmeyi ama ben bayılırım parmak emen bebeklere yaa deli olurum :-)

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin bebişlerinizi a.s. a.s.

12. 17 Haziran 2008
  13. eylulum

eylulum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    benimkide emziğe çok düşkündü ellerini keşfettikten sonra emziği hiç almıyo artık.Bir de gece acıkıyor ya ağlayarak uyanmıyo. Ellerini emiyo çıkardığı şapur şupur seslere uyanıyorum bende.

14. 17 Haziran 2008
  15. EU1

EU1 Guest

ay ne guzel ya ne tatli yerim ben onu..

benimkide cok seviyo ellerini emmeyi birde iki elini birden sokmaya calisiyo agzina o zaman cok komik oluyo :))

16. 17 Haziran 2008
  17. YASON

YASON iki prenses annesiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim prensesde sürekli elini ağzına götürüyordu bende emzik aldım emiyor ama bazen emziği atıp ellerini yumruk haliyle ağzına sokmaya çalışıyor şapur şupur emiyo..engellemiyorum emsin çok şeker gözüküyor..emiziğide sürekli vermiyorum huysuz olunca sakinleşsin diye yada banyodan çıkarıp üzerini giydirirken mızmızlanmasın diye veriyorum çok rahat oluyor...

18. 17 Haziran 2008
  19. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    OHH MAŞALLAH BİZİM NİSAN BEBİŞLERİMİZ ÇOOK ZEKİ OLACAK DEMEKKKİ :roflol: BİR YERDE DUYMUŞTUM ELİNİ EMEN BEBEK ZEKİ OLUR DİYE ... HER BEBEK ZEKİİ OLACAK DEMEKKKİİ :roflol:
    BİZİM TONTİŞLE AYNEN ÖYLE ELLERİNİ BAZEN BAŞ PARMAGINI DENK GETİRİYOR AGZINA ÖYLE GÜZEL ŞAP ŞUUP DİYE EMİYORKİ KOPUYORUZ ONU İZLERKEN BAZENDE BEN KENDİM VERİYORUM PARMAGINI EMSİN İZLEYEYİM DİYEE PARMAGININ YERİNE NERDEYSE TÜMMM ELİNİ SOKUYOR AGZINA ÇOOK HOŞ YA ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUNKİ BİZLERE NASİP ETTİ ALLAH OLMAYANLARADA BU DUYGUYU TATIRIR İNŞALLAH. HELE SES ÇIKARMASI KONUŞURKEN KARŞILIK VERMESİ ÇOOK GÜZEL EN ÇOOK BABAMA KARŞILIK VERİYOR ONUNLA KONUŞUYOR BİZLE OKADAR ÇOOK DEGİL BAKALIM DEDESİ GİDİNCE NE YAPICAZZ :sm_confused: TÜMM BEBİŞLERİNİZİ KOKULU KOKULU ÖPT Şeniz