kontrol sonrasi kanama?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve dudi tarafından 30 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : dudi
  1. dudi

dudi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaslar dün dr deydim ilk kontrolumdu bebek ve kalp atislari gözüktü dr hersey normal dedi ve kontrol icin cubuk gibi seylerle rahimden ornek aldi.Dün dr cikisi hafif kahverengi akintim oldu pek onemsemedim gecicidir dedim ama bu sabah kalktigimda once kahverengi sonrada normal kan renginde akintim oldu,hastaneye gittim ultrasonla bakildi bebek saglikli gozüküyo dedi ama kesin garanti vereme siradan bi kanamada olabilir düsükte olabilir dedi magnezyum verdi.:1no2:aranizda böyle bisey yasayan varmi bana bilgi verirseniz cok sevinirima.s.

2. 30 Mayıs 2009
  3. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    gebeliğin ilk haftalında lekelenme gibi kanamalar olabiliyor canım bazen kahve bazen pembe benimde oldu 6 hft ile 10 hft ara ara drlar normaldir demezler düşük tehditi gözüyle bakıyorlar.Eğer sağlıklıysa tutunur annesine. Dinleniceksin yatıcaksın bolbol

4. 30 Mayıs 2009
  5. renkli35

renkli35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    canım ilk başlarda olabiliyo böyle şeyler, sen dikkatli davran istirahat etmeye çalış ve stres yapma, inşallah bişi olmaz bebişine.

6. 30 Mayıs 2009
  7. Libyana

Libyana Allah var, Allah yâr... Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Merhabalar,
    vajinal muayene sonrası koyu renk akıntı ve hafif kanamalar normal olabiliyor,yanlız gebeliğin ilk aylarında anormal bir durum söz konusu olmadıkça jinekolojik ,yani halk dilinde,alttan muayene dediğimiz-muyene şekli gerçekleştirilmiyor,son aylarda kontrol amacı ile rahim genişliğine bakılıyor...

Pop-smear mı aldı doktorunuz,size ne bilgi verdi?
    Kaç aylık bebişimiz şuan?
    umarım herşey yolunda gider sağlıkla alın kucağınıza meleği..

8. 31 Mayıs 2009
  9. begonvil07

begonvil07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    selam canım benim de 7. haftada açık renkli bir kanama şeklinde
    bir akıntım olmuştu acile gittim bebek normal ama düşük riski olabilir
    bol bol dinlenmen gerek demişti doktor
    bir de magnesium verdi kullandım hafif rahim kasılmaları oluyordu
    ona çok iyi geldi ve hala kullanıyorum nasıl olsa fazlası vücuttan atılıyormuş

içini ferah tut canım dinlen ve hiç birşeyi kafaya takma dua et

sevgilerrra.s.

10. 31 Mayıs 2009
  11. dudi

dudi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    153
    valla arkadasim adi tam olarak nedir bilemem sadece rahim agzi kanseri icin vajinaya iki beyaz cubul sokup ornek aldi,herkese yaptigi normal rutin kontrol yani.bebiste suan 6+3 ultrasona göre.Cok sükurki bugun kanamam yok ama arada hafif kahve akinti yine oluyo umarim hersey yolunda gider:Saruboceq: