KontroLden Çıktım

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve AyLiSsS tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : AyLiSsS
  1. AyLiSsS

AyLiSsS Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba bn buqun katıLdm aranıza daha önceLeride özeLLkLe son bir haftadr sürekLi qirip konuLara bakıp yorumLarı okuyordum vee buqun de üye oLmaya karar verdm a.s
    Benim sorunum şu : cuma qünü tam bir ay oLacak svqiLimLe hiç qörüşemedk sadece teLefnda konuşabiLdik o kadar. :çok üzgünüm: nedeni ise: onun iki hafta aiLesyyLe birLkte tatiLe kırkLareLiye qitmesi ve orda kaLması. kırkLareLidn döndüLer döner dönmz SiLiwriye qittiLer yine aiLesyLe birLkte. bu özLem artk canıma tak etti. Dayanamaz oLdum, onada çok kötü davranmaya başLadm sürkLi baqırıyrm, aqLıyrm, en ufak bir şeyde saatLerce konusmuyorum kendimi kontroL edemez oLdum. Çok asiLeştm evde biLe en ufak bir şeye baqırır oLdum.. swqiLmde bana destek oLmaya çaLşıyr üzüntümü en aza indirmeye çaLışıyr ama bn onu çok üzüyorm. Bu özLem svqimizi daha da qüçLendirecek diyr ama bn artk dayanamıyrm, kndimi tanıyamaz oLdum. yardım edin Lütfn çok çaresizim :çok üzgünüm::a015::a015:

2. 27 Temmuz 2010
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.071
    Ödül Puanları:
    488

Kendine hakim olman lazım
    sevmek uzaktanda yürütebilmektir bazen...

2 aydırda ben görüşememiştim düşün-tatlicadiarzu-

4. 27 Temmuz 2010
  5. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    sevgilin askerliğini yaptı mı?

6. 27 Temmuz 2010
  7. AyLiSsS

AyLiSsS Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ondan iLk defa bu kadar ayrı kaLdım bn iki ay oLsa çıLdırırdım herhaLde :çok üzgünüm:

8. 27 Temmuz 2010
  9. AyLiSsS

AyLiSsS Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayr yapmadı

10. 27 Temmuz 2010
  11. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    canım biraz makul olmaya çalış... kısa bir tatil bu... uzaklığın ; özlemin tadını çıkar... her gece yatarken birgün daha onsuz geçti diye düşünmek yerine kavuşacağınız günün hayalini kur...

uzaktan sorunları çözmek kolay olmaz ; o yüzden sırf bir süredir görüşemiyorsunuz diye sorun çıkarma sonuçta zararlı çıkmak da var... kendini oyala birşeylerle ; uzun süredir vakit aıramadığın şeylere vakit ayır...

12. 27 Temmuz 2010
  13. AyLiSsS

AyLiSsS Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkr ederm tavsiyeLeriniz için. tavsiyeLerinize uymaya çaLışacaqım :çok üzgünüm:

14. 27 Temmuz 2010
  15. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Sevgili Ayliss yaşın küçük olarak tahmin ediyorum. En fazla 23...yoksundur bile.. Bu yaşlarda biraz sabırsız, aceleci bir karakter içinde olman normal. Fakat bunu hayatını zehir edecek kendine ve çevrene yansıtacak derecede olmamalı. Ne var yani 1 yadır görüşmüyormuşsunuz bu süreç çok uzunda olabilir. Burda amac beklemeyide bilmektir. Hem sevgilini bu kadar hayatının merkezine, yaşam alanının tam odak merkezine getirme onu, yarın birgün seni bırakmayacağı yada ayrılmayacağınız ne malum. O yüzden sabretmeyi, beklemeyi, sinirlerine hakim olmayı öğrenmenlisin..

16. 27 Temmuz 2010
  17. Gunicen

Gunicen Ve aşk,eş anlamlı adınla! Pro Üye

Beğenildi:
    1.118
    Ödül Puanları:
    188
    Sen bi asker yolu gözlede gör bakalım özlemek neymiş :umursamaz:

18. 27 Temmuz 2010
  19. AyLiSsS

AyLiSsS Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet yaşım küçk, 23 ten daha küçük.. sabretmeye çaLştıkça fotoqrafLarna baktkça, eski konuşmaLarımızı okudukça, onun bana çaLp söyLediqi şarkıyı dinLedkçe çok kötü oLuyorumm aqLamaya başLıyorm tutamyrm kndimi :a015: