kontrollü bebek bisikleti

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve Karagxoxzlxux tarafından 14 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : Karagxoxzlxux
  1. Karagxoxzlxux

Karagxoxzlxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bebişlerimiz 19 aylık olamak üzerler artık oyunun tadına yavaş yavaş varıyorlar şimdi artık yazda geldi şu kontrollü bebek bisikletlerinden alan yada alacak olan varmı alanlar memnun kaldılarmı aldıysalar ne marka aldılar ben pilsanınkini almak istiyorum ama kararsızım sanki biraz zorlanacakmışım gibime geliyor bebişlerin tepkilerine hoşlarına gittimi mesela???

2. 14 Mayıs 2010
  3. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ben henuz almadım ama almayı dusunuyorum
    marka olarak nedır bılmıyorum
    cıvıl bebek magazasında begendım bır tane oldukca genıs
    emnıyet kemerı, sepetı ve tentesı gıbı aksesuarları var
    sanırım hazıran gıbı alırım sımdı cok sık cıkmıyor dısarıya

beyazmelek arkadasımız almıstı ve memnun sanırım
    ben de cocukların begenmeyeceklerını sanmıyorum

4. 14 Mayıs 2010
  5. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    valla ben almayı düşünmüyordum baston araba alacaktım ama oğlum onları çok seviyordu dışarıda başkalaında görünce hemen koşup gidiyordu
    o yüzden karar değiştirdim ve bu bisikletlerden aldım benimki kanz marka çok çok memnunum iyiki almışım diyorum oğlum çok seviyor severek biniyor ileride kendisi bisiklet olarakta kullanabilir

birkaç ufak tefek sıkıntısı var, mesela bebek arabaları gibi katlanamıyor sadece arkasındaki sürecek demiri çıkabiliyor o kadar bizim bagaja falan sığıyor ama çok uzak yerlere götürebileceğimizi sanmıyorum

ikincisi eğer uzak bir yere yada uzun süre kalacağımız bir yere giderken mesela sabahtan akşama kadar orada vakit geçireceksek bisikletini almıyorum arabasını alıyorum yine de çünkü uykusu gelince arabasında uyuyabiliyor bisiklette böyle bir imkan yok

tek elle falan çok rahat kontrol edilebiliyor sürmesi falan ok çok rahat hatta eymenin bebek arabasından çok çok daha kolay dsürebiliyorum dediğim gibi tek elle kontrol edilebiliyor
    yalnız bebeği uzun süre içinde yalnız bırakmayın evin içinde bile bisikletle oynarken yanında bulunun çünkü inmeye falan çalışır ağırlığını bir tarafa verirse yan geliyor bisiklet yıkılabiliyor
    biz ilk zamanlarda birkaç kez yaadık bir problem olmadı şimdilerde hiç olmuyor diyebilirim öyle birşey sanırım artık kendisi de öğrendi

6. 14 Mayıs 2010
  7. derinxby

derinxby mis kokulumm... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende aldım 3 ay önce falan pilsanın bisikletini ama yaşına pek uygun değil aslında.evde çok rahat biniyor akşamları evde tur atıyoruz ama dışarda güvenemem çünkü koruması yok sadece elle idare edilebilen bisiklet şeklinde.3 yaşından sonra süper olacak dışarda da .ben zaten evde oyalansın diye almıştım seneye dışardada kullanırız inş..

8. 14 Mayıs 2010
  9. diloks

diloks ben oğlumla doğdum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben de pilsanınkini aldım..emniyeti tentesi var..müzik korna vss..arka sepet..

parçalara bölünüyor..5-6 parçaya ayırıı kutuya atıp getirdik tr den..

ama ben verandada bıraktım iniyor çıkıyor..ama gidemiyor..itmmem lazım..yorulduğum için kendi oynuyor..dışarına pusete koyuyorum ya da yürüyor..

40 kilo ya kadar da taşıyormuş..ben de bindim 1-2 kere:))))

10. 15 Mayıs 2010
  11. Karagxoxzlxux

Karagxoxzlxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya benim istediğimde tenteli korumalı falan istoçta pilsanın yeri var oradan alıcam tel. konuştum yetkililerle modeline göre fiyatlandırılmış fakat sanırım benim istediğim 90 yada 100 tl civarında bişey inşallah rahat ederiz benim oğlanı parka götürdüğüm zaman herşeyi bırakıp onların peşinden koşturuyor aslında birazda buyüzden alıcam yoksa baston pusetimiz çok rahat çok hafif ama oğlum deli oluyor onun için zaten araba ve bisiklet delisi

12. 15 Mayıs 2010
  13. Strawberry_83

Strawberry_83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.395
    Ödül Puanları:
    163
    bizede babanesi akülü motorsiklet almış evde kullanıyorda bende dışarda cesaret edemem ama belki yaza kullanabilir artıkın bakıcaz

14. 16 Mayıs 2010
  15. LAVXIXNYA4134

LAVXIXNYA4134 mutluluk=kızım ve kocişim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende sunny babynin aldım kızım çok sevdi sürmek çok rahat hem kızım çok mutlu oldu hem de ben...
    yürüyüşte falan da çok kullanışlı oluyorrrr....
    ben hepsi buradan 110 tl ye aldım ortalama fiyatlar bu zaten piyasada da....

16. 16 Mayıs 2010
  17. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    benim kızında kontrollü kamyonu var :)) napim öyle şeyleri daha çok seviyor ,kuzeninde vardı ,deli oluyodu binmek için bende öyle aldım ,şu anda annemin bahçesinde ,kızım da orda zaten bütün gün tepesinde ,koruması olmadığından kendi inip binebiliyor..

ayrıca karagözlücüm sende çatalcada değilmiydin ,bir türlü görüşemedik ,haberleşelim bana telini filan mesaj at canım yaa..

18. 17 Mayıs 2010
  19. derinxby

derinxby mis kokulumm... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    eylüll kız allah sana ne diyim.:)) o kamyomdan eşim de almıştı.ama eve sığmadı kocaman bişey:)) bahçe yok bizde nerde kullancaz dönemiyoduk bile evde hehehe.bisikletle değiştirdik ama bizimkide korumasız olanlardan o yüzden dışarda kullanmaya cesaretim yok.açıkçası şu an arabası yediyo zatii:))