konuşamıyoruz

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve suskun10 tarafından 11 Nisan 2010 başlatılmıştır.

11 Nisan 2010
    Konu Sahibi : suskun10
  1. suskun10

suskun10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    nişanlımla farklı şehirlerdeyiz. telefonla görüşüyoruz. ama telefonda konuşacak hiçbir şey bulamıyoruz ve bu durum canımızı sıkıyor. her geçen gün benden uzaklaştığını düşünüyorum. ben ona burda yaptıklarımdan bahsediyorum. o burdaki arkadaşlarımı tanımadığı için sıkılıyor. ne yazık ki ben de aynı şekilde. memlekete gittiğimiz zaman bu durum böyle olmuyor. telefonda çok çabuk sıkılıyoruz ne yazık ki... konuşacak bişey olmayınca. nolur bi fikri olan varsa söylesin. inanın her an çok daha fazla sıkılıyorum ve kendimi kötü hissediyorum:KK43:((

2. 11 Nisan 2010
  3. vegateryan

vegateryan değişsin dünyam Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    peki normalde ne sıklıkla görüşüyorsunuz..

4. 11 Nisan 2010
  5. suskun10

suskun10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ne yazık ki sadece şubat tatilleri ve yaz tatillerinde:KK43:

6. 11 Nisan 2010
  7. BinbirRenk

BinbirRenk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    153
    Neden arkadaşlarınızı anlatıp birbirinizi sıkıyorsunuz. kendinizden, geleceğinizden vs.bir sürü konu bulursunuz.
    Bizim de nişanlılığımız ayrı şehirlerde geçti ama her gün dünya kadar konu bulurduk.kaydirigubbakcemile3

8. 11 Nisan 2010
  9. suskun10

suskun10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ne yazık ki yerleşik bi hayatımız olamayacağı için yani ikimiz de sürekli tayinci olacağımız için çok fazla eşya alamıyoruz. o yüzden alacaklarımız yapacaklarımız bölümleri ne yazık ki çooook çabuk geçildi bizde. düğünümüzden bahsediyoruz çoğu zaman ama ne kadar sürebilir ki maalesef:KK43:

10. 11 Nisan 2010
  11. vegateryan

vegateryan değişsin dünyam Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    off kötü bir durum..sadece telefon ve internetten başka alternatif yok..ama su da bir gercekki ben bile erkek arkadasımla telefonda konusurken sıkılıyorum..fazla bişey bulamıyoruz bizde..telefonda da ancak bu kadar oluyo çünkü telefonun amacıda bu aslında..söylemen gerken seyleri söyleyip kapatmak..ama bizde inadına boş boş konusuyoruz..yapılacak bişey yok sanırımmafoldumben

12. 11 Nisan 2010
  13. suskun10

suskun10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ne yazık ki öyle sanırım. konuşacak bişey bulamayınca saçmalamaya başlıyo insan. sonra tartışmalar başlıyo ve ööööle sürüp gidiyo:KK43: bi önerisi olan varsa lütfen paylaşsın...

14. 11 Nisan 2010
  15. concordia

concordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Üzülme,bunda acaip bir şey yok. Yüzyüze olmayınca illa ki bitiyor konuşacak konular.
    Herkese olur öyle.
    Ben hiç sevmem mesela telefonda konuşmayı.
    Telefonda konuşacak bir şey yok diye birbirinizden soğumazsınız ki...

16. 11 Nisan 2010
  17. suskun10

suskun10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben de öyle diyorum zaten. bi evlenelim o telefonların hepsini yok etmeyi planlıyorum. nefret ettim 2 yıldır. nerdeyse tuvalete bile onunla giricem:KK43:

18. 12 Nisan 2010
  19. sebbnemm

sebbnemm umutlarbaskabaharakaldı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bence ikinizinde telefonla konuşmasını sevmemesinden kaynaklanan bir durum biz aynı şehirde olmamıza rağmen nişanlımla bir ara en az 2-3 saat konuşuyorduk tabii artık eskisi gibi değil zemuszemus

o zamanlarda da bir sürü saçma şey bulup konuşurduk mesela aynı kanalı izleyip ordakileri çekiştirin ne bileyim gazetede görüdüğün bir şeyi paylaş bir sürü şey bulabilirsiniz eminim

bu konuda bayanlara daha çok iş düşüyor çünkü erkeklerin çoğu zaten telefonda konuşmayı çok sevmez