konusmak mi yoksa susmak mi?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve figenn tarafından 27 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : figenn
  1. figenn

figenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar.ailem bize cok kucuk miktarda para yardiminda bulundu.ben bu parayi bilet parasi olarak kullanip ailemin yanina gidecem.esimde zaten tamam dedi.bu aralar bizim maddi sorunlarimiz var.ailemde bunu bilerek bölye bir teklifde bulundular.annem kayinvalidemi ariyor hal hatir sormak icin ordan burdan derken benim ziyarete gelecegim söyleniyor.esimin anneside "paramiz yok diyorlar nasil gelecekmis"deyince annem biz biraz yardim edecegiz diyor.neyse esim annesini ariyor kayinvalidem kinayeli bir konusma yapiyor.masrafi onlar cekecekmis falan diye.ben duydum ama ilgilenmedim.esimde öyle olacak falan dedi.bugun yine esim ailesini aradi ve yine ayni kinayeli sözler.onlar yapacakmis onlar edecekmis laflari.cok morelim bozuldu benim ailemin yanina gitmem sorun oldu.esimin ablalari niye simdi gidiyorsun sonra git vs.simdi arkadaslar susayim mi yoksa neden bu tepkiler sorayim mi?akil verin bana.esim ailesine ihtiyaci oldugunda para yardiminda bulunur hep. ben hic bir zaman sorun etmedim bunu.ailesi onlar yapacak dedim.ama onlar neden bu kadar basit birseyi bu kadar sorun edip esimi doldurmaya calisiyorlar anlamiyorum.cok üzgünüm inanin kafama cok taktim bunu:teselli:Çok üzgünüm çoook

2. 27 Ağustos 2007
  3. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Allah Allah.. Bu durumda ne gibi bir kötülük ve zarar var anlayamiyorum yani.. Ailen sana onlarin yanina gidebilmen icin bilet parani gönderiyorsa, diger tarafa ne oluyor ,onlara ne?? Onlar senin ailen,tabii ki zor durumunda yardimci olacaklar,bundan dogal ne olabilir.. Diyecegim; eger esinin ailesinin sözleri sana batiyorsa böyle susacagina lafi koy,bi daha da acamasinlar agizlarini! Sonucta elin adamindan almiyorsun sen o parayi,annenden babandan aliyorsun,ve buna da kimse K-A-R-I-$-A-M-A-Z...

4. 27 Ağustos 2007
  5. babuba

babuba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence boşver, duymamazlığa gel. git güzel güzel annenin yanına, hasret gider.

6. 27 Ağustos 2007
  7. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence bu zor durumda o parayla annene gitmene tepki vermiş olabilirler yani eğer ordan bir yardım geldiyse onu neden evin için kullanmıyosun da annenin yanına gidiyosun diye durumu tam bilmediğim için ben böyle anladım canım

8. 27 Ağustos 2007
  9. sema44

sema44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eğer o paraya gercekten ihtiyacınız varsa gitme kardeşim.eşinede bu parayla bi ihtiyacımızı görelim de en doğrusu.ama yinede sen bilirsin.allah yardımcın olsun

10. 27 Ağustos 2007
  11. deniz...

deniz... Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    yaklaşık 2 senelik evliyim bu güne kadar hep sustum laf sokulduğunda üstüme hiç alınmadım amacın seni kale almıyorum mesajını vermekti ama öğle algılanmıyomuş sustukça üstüne daha çok geliniyo geçen gün tutamadım kendimi pat diye verdim cevabını tabii hemen kocama şikayet saolsun canım kocammda hayatta laf söyletmez bana oda beni koruyunca tabii daha çok sinir oldu bence konuş ezdirme kendini hem daha kıymetli oluyosun

12. 27 Ağustos 2007
  13. figenn

figenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sagolun arkadaslar cevaplariniz icin

14. 27 Ağustos 2007
  15. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bencede sana bir şey derlerse konuş. ben ailemi çok özledim onlarda masrafı karşılıyor bundan daha doğal ne olabilir de. eşinden örnek ver o size gelemese paranız olsa siz karşılamazmısınız de. aman susma sustukça kendilerini bişi sanıyorlar. herkes haddini bilsin. eşinde senin yanında ne güzel işte

16. 27 Ağustos 2007
  17. qwert

qwert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bencede susma sustukça tepene çıkıyorlar

18. 27 Ağustos 2007
  19. scorpi

scorpi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya ne varki sonucta ailen yardimci oluyor,tesekkur bile etmeleri gerek. gitmek istersen gidersin tabi. bi de hamilesin dimi? yoksa benmi karistirdim?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.