konuşmaya cekınıyorum.

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve enka00 tarafından 26 Aralık 2009 başlatılmıştır.

26 Aralık 2009
    Konu Sahibi : enka00
  1. enka00

enka00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1yıldır canım hiç konuşmak ıstemıyor.yanlız eşimle değil.kımseyle.konuşacak bişey bulamıyorum.bir konu varsa bıle fazla yorum yapamıyorum.birşey anlatmak ıstıyorum ama yanlış konuşurum dıye utanıp konuşamıyorum.ınsanlar yanımda sıkılmaya başlıyor.oyuzden kalablık ortamda durup onların konuşmasını dınlıyorum.yanlız kalınca ben bişey konuşamıyorum.

2. 26 Aralık 2009
  3. damlamlove

damlamlove Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence bize yazın ve rahatlayın herşey özel olabilir ama yüzüstü konularınızı bize yazın biliyorsunuz kadınlar dayanışmalarıyla meşhurlar :KK70:

4. 26 Aralık 2009
  5. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Karşınızdaki insanları fazla gözünüzde büyüttüğünüz için kendinizi geri çekiyorsunuz diye düşünüyorum.

Sizin durumunuza benzer şeyleri bende yaşadım insanlarla konuşmak şöyle dursun bir mağazadan

birşey almaya bile çekiniyordum.Bu durumun üstüne gittim ve kendimi olduğum gibi kabul ettim.Herkes

çok konuşkan olacak değil fazla konuşkan insanlar da bir süre sonra sıkıyor emin olun :)

6. 26 Aralık 2009
  7. Zehranur

Zehranur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    84
    Ödül Puanları:
    113
    Karsinizdakilerde sizin gibi insan Allahin kulu neden cekiniyorsunuz.Yanlis sözler sarf ederim diyorsaniz cok düsünüp az konusan insanlar zaten makbuldür insanina göre size davranislarina göre laf sarf edersiniz,bunda ters bir durum söz konusuda degil.