konuşmaya ihtiyacım var arkadaşlar........

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve mavisht tarafından 6 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : mavisht
  1. mavisht

mavisht Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar kendimi kaynanam yüzünden taşıyıcı anne gibi hissediyorum. benim gibi sorunlar yaşayan arkadaşlar varsa onlarla konuşmak istiyorum. dertleşmek istiyorum. iyice bunaldım. iyice içime kapandım. artık bebeğimi nerdeyse istemiyorum. benim bebeğim değilde sanki kayınanama doğuruyorum bebeği.
    benim bebeğim diyor ben bakarım bebeğe diyor. bana sana ihtiyacımız yok gibi imalarda bunulunur.
    hamile annelerle konuşmak istiyorum.

2. 6 Ağustos 2010
  3. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    benimde görümcem benzer şeyler yapıyor, bana benzer diye tutturdu.. allah allah annesi benim neden sana benzeyecek demiyorum tabi ama içimden geçiriyorum..
    kayınvalidenin sözüne pek takılma zaten sen hassas bir dönemlesin ne dese batıyordur.. eminim o da kendince ne kadar çok sevdiğini şaka yollu anlatmaya çalışıyor.. tabiki senin çocuğun sen bakacaksın 7/24 yanında olup çocuğu emzirecek değil ya.. böyle şeylere taklıp bebeğini de üzme.. doğumdan sonra daha çok zorlanırsın..

4. 6 Ağustos 2010
  5. elif_sena

elif_sena gobusume mutluluk kondu .. Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    148
    hadi ordan o kadar istiyorsa dogursun kendine bir tane .. ben kendim bakarim babannesi bebisime hem bakamiycak olmasaydi dogurmazdi onu annesi filan diyin saka yollu
    hem altta kalmamis olursunuz hemde lafinizi soylemis olursunuz
    ilk torunsa o nedenle yapiyor olabilir ..

6. 6 Ağustos 2010
  7. mavisht

mavisht Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ilk torun ama insan moral verilmesini istiyor ama daha çok moral bozuyor 7/24 başımda olcağından eminim artık bizle yaşıyorlar
    oooffff offff sinir ve üzüntüden deli olcağım artık.

8. 6 Ağustos 2010
  9. larem1982

larem1982 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba ben bebeğimi kucağıma alalı 4 ay oldu aynı sorunlar var bende de;doğunca bendea arttı;işin kötü tarafı babamızda aynı düşüncede ;ben düşürürmüşüm kafasını vururmuşum falan falannn şu an eşimle 1 haftadır konuşmuyorum bu sözleri yüzünden bakalım daha ne kadar sürecek şu insanlar neden böyleler anlamıyor tabi sevsinler ama onun bizim bebeğimiz olduğunu en iyi bizim bakabilceğimizi anlasalar ne olur sankiii

10. 6 Ağustos 2010
  11. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    alla alla doğuran sizsiniz onlara noluyo canım tamam gerektiğinde yardım etsinler sevsinler de ne demek sen düşürürsün falan eşinin annesi doğuştan mı örenmiş çocuk bakmayı hayret bişe bende olsam bende konuşmazdım ne saçma şey canım inşallah şaka yapıyodur senin kaynananda canım boş ver takma çok bunalıyosan sende cevap ver ben bakamazmıyım diye

12. 6 Ağustos 2010
  13. larem1982

larem1982 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    113
    insan bazen boş veriyorda bazende boğazlarına sarılası geliyoırrr

14. 6 Ağustos 2010
  15. mavisht

mavisht Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    hiç kimseyle konuşmak istemiyo insan bebeğimle ilgili hayal bile kuramıyorum. kurdum hayaller suya düşecek diye korkuyorum. geç 4 ay hamileliliğimden zevk alamıyorum. bir ara bebeği bile istemiyodum.

16. 6 Ağustos 2010
  17. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Valla aynı sorun bende de var ama bendekı tam umursamazlık.Benımkıler hamıle degılmısım gıbı davranıyor.6.ayıma gırdım.Ne alırsak karısıyolar ona ne gerek var buna ne gerek var.Ben de uzuldum agladım esım de kaynanamla gorumceme karısmayın sız zederdı uzuluyo demıs.Keske demeseymıs onlar benden daha dertlıymıs.Asagı ınınce mısafır gıbı davranıyormusum,gulumsemıyormusum,herseye alınıyormusum,onları caya cagırmıyormusum üüüüf şimdi kaale almamaya calısıyorum esımı uzmeden.Ben bebegimi cok sevıcem,canım yavrum annesının bıtanesı ben kımselere vermıcem yavrumu fılan de bakalım nabıcak aklinialirimsmile

18. 6 Ağustos 2010
  19. mavisht

mavisht Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kayle alacağı sanmıyorum ama deneeyeceğm teşekkür ederim hepinize