konya başkent hastanesinde aşılama fiyatı

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve Ab-xix Hayat tarafından 1 Ocak 2008 başlatılmıştır.

1 Ocak 2008
    Konu Sahibi : Ab-xix Hayat
  1. Ab-xix Hayat

Ab-xix Hayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bende aşılama yaptıracam ama hastane nedense fiyat vermedi dr a bağlı dediler. ben de aslında kararsızım ama şubatta deneyim dedim aslında eşimde de bende de sorun yok ama Ayla hanım aşılama yapalım dedi bende karar veremiştim.çünkü normal yollada hamile kalabilirsin dedi ama hala hamile değilim birde böbrek taşı düşürüyom bunun bir olumsuz etkisi olur mu?

2. 1 Ocak 2008
  3. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Canımcım bende orda yaptırdım 2 aşılama.Ayla hanım yaptı 2sinide.Biz emekli sandığından faydalanıyoruz.Eğer sende öyleysen 110 ytl sperm yıkamaya verirsin.Birde belki dosya açma ücreti 10-15 ytl alınır."

4. 1 Ocak 2008
  5. AnlamadanDinlemeden

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Böbrek taşı sorun yaratır mı bilmiyorum.Bende bu ay 3. yü yaptırcam sanırım orda.
    Sana kim tavsiye etti Ayla hanımı?iyimiymiş bu konuda?
    Ben aslında Adana başkente gidiyordum.Yaşadığım yerden sevkli adana olmuyor.Bana konya başkentte ayla hanımı söylemişti dr.um.
    Ben ondan onu tercih ettim.
    Ne kadardır istiyorsunuz çocuk?

6. 1 Ocak 2008
  7. Ab-xix Hayat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım sağolasın bende emekli sandığına bağlıyım konyanın ilçesindeyim ama iki saat yumurta takibi nasıl oluyor? kaç defa istiyor ? biz 1.5 yıldır istiyoruz ama olmadı ayla hanımı kimse tavsiye etmedi. bana genellikle ankara dediler konyada en iyi hastane başkent diye biliyorum onun için gittim ayla hanıma tesadüfen gittim çok beğendim daha önce başka dr gittim ama ayla hanım muayenesi bile farklıydı.rahim flimi çektirdim sorun yok dedi tahlillerimde temiz

8. 1 Ocak 2008
  9. Ab-xix Hayat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sende problem ne canım inşallah 2008 bebeklerime kavuruşuz. bilgilerin için teşekkürler

10. 1 Ocak 2008
  11. AnlamadanDinlemeden

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Ben -------Konyada yaşamoyırum.

12. 1 Ocak 2008
  13. AnlamadanDinlemeden

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Yumurta takibinde yumurtaları geliştirici hap yada iğne kullanıyosun adetinin bitimiyle beraber.
    Belli aralıklarla kontrol ediliyor yumurtalar.Belli bir büyüklüğe ulaşınca çatlatma iğnesiyle çatlatılıyor.36 saat sonra da ilişki öneriliyor.

14. 1 Ocak 2008
  15. AnlamadanDinlemeden

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Ayla hanım iyide işte uzaktan gidince kötü oluyor.Benim yolda seninki kadar sürüyor.Normalde daha fazla görmesi gerekirken uzaktan gittiğim için bazen daha az çağırıyor.Zorlanmayalım diye.
    Bende sol kanal kapalı çıktı.Eşimdede ileri hareket yoktu ve morfoloji bozuktu.
    Şimdi hareketlilik daha iyi ama morfolojiyi bilmiyorum.

16. 1 Ocak 2008
  17. AnlamadanDinlemeden

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Ben sevkli geliyorum burdan ama eşim sevksiz geldiği için sperm yıkamaya 140 ytl ödedik biz.Eğer o da sevkli gelirse 110 ödüyor.Biz uğreşmeyalım bide onun sevkiyle die ona sevk almadan gidiyoruz.Ultrason üzreti felan da ödenmiyor, sevkli olunca.
    İnşallah güzel sonuç alırsın canım.Ben eğer olursam ocağın 24 ü gibi aşılama olurum sanırım.

18. 1 Ocak 2008
  19. Ab-xix Hayat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bana adetin ikinci günü gel dedi bu ay geçti artık diğer ay sömestir tatilne denk geliyor o zaman giderim bi canım eşin hangi bölüme sevk alıyor ürolojimi. benim eşimde sperm ileri hareketliliğinde biraz sorun var ama normalde kalabilirsin demişti dr yinede beklemeyecem hayırlısı olur inşallah. ağrı oluyor mu aşılamada