Konya da iğneli epilasyon yapan yerler????

Konusu 'İğneli Epilasyon' forumundadır ve benbenben tarafından 9 Ocak 2010 başlatılmıştır.

9 Ocak 2010
    Konu Sahibi : benbenben
  1. benbenben

benbenben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    KOnya da iz bırakmadan yapan,hijyenik bir merkez biliyor musunuz?

2. 15 Ağustos 2010
  3. imparatorice

imparatorice Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence elif güzellik :)

4. 15 Ağustos 2010
  5. xmehtapx

xmehtapx Türk Bir Faslı Gelini Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sen elifte mi yaptırdın bi sonuç aldın mı ??? bende orda yaptırmayı düşünüyorum,,yardımcı olursan sevinirimboshayallersmile

6. 15 Ağustos 2010
  7. imparatorice

imparatorice Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canım ben bu tür işlerde elif güzellikten başka bir yer kullanmam o yüzden direkt elif güzellik dedim.ben iğneli epilasyon yaptırmıyorum çünki lazer epilasyonun daha iyi olduğunu ve onu pek tavsiye etmediklerini söylediler bana elifte :)orada lazer yaptıran arkadaşlarım da inanılmaz memnunlar. ben de para işimi halledersem eğer lazer epilasyona başlıycam.şu an sir ağda için sürekli gidip geldiğim bir yer.yani bence git konuş bi onlar ne diycekler öğren.sonuçta fikrin olur hiçbir şey kaybetmezsin.eğer kafana yatarsa da başlarsın.ne zaman gidersen git oradaki tüm insanlar sana yardımcı olurlar :) yani ben konyada eliften başka bir yere gitmem.hem çok güvenilir hem hijyenik hem de çalışanlarını seviyorum ayrıca dürüstler...elimden bir şey gelirse her zaman yardımcı olurum sana ama kesinlikle net bir şey söyleyemem, hiçbir şeyin de vebalini almam üzerime çünki bana göre iyi olan başkasına göre kötü olabilir..sana tavsiyem iyice araştırmadan ve gidip konuşmadan (kafanda ufacık bir şüphe olursa dahi) hiçbir şey yapmaman :) pek yardımcı olamadım ama yapmadığım bir şeye yaptım diyemem a.s.:1hug:

8. 16 Ağustos 2010
  9. barkan

barkan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben geçen yıl Elif'e iğneliyi sorduğumda yapmıyoruz demiştiCADIARZU

10. 9 Eylül 2010
  11. turkce_ogrt

turkce_ogrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Elifte igneli epilasyon yapilmiyor canim...Ben dudakustune gittigimde oranin sahibi serpil hanim yuz bolgesi icin lazeri tavsiye etmem ben yillarca igneli epilasyon yaptim git igneli epilasyon yaptir paran bosa gitmesin dedi.Bircok isimde ben de elif guzellik merkezini tercih ediyorum cunku gercekten temiz bi yer.ama igneli yapilmiyor.
    Daha once sana yazdigimi hatirliyorum.Ama uzun zamandir yurtdisinda oldugum icin bakamadim sayfaya!Benim igneli yaptirdigim biyer var cok da memnunum.favori dudakustu gobek kol bicok bolgemi yaptirdim.Cok da memnunum.Bence kesinlikle lazerden daha kesin bi cozum!Eger igneli yaptirmayi dusunursen gittigim yeri tavsiye edebilirim..

12. 30 Eylül 2010
  13. minikistan

minikistan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bugün bsk hastanesinin iğneli epilasyonuna gittim hem çok uygun hemde çok iyiler ve ilgililer hijyenik bir ortamı var. güzellik merkezini tercih etmedim çünkü herhangi bir terslikte iltihap kapmada yada başka bir durumda gideceğim yer gene cilidiyeydi. Cilt konusunda uzman bir hekimn yapması daha iyi diye düşündüm ve iyikide gitmişim yüzüme yaptırdım çene altı ve favori bölgesinde çıkan bir kaç yere...

14. 9 Ocak 2011
  15. 1leyla

1leyla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar konyada yaşıyorum,uzun zamandır bende çenemdeki kıllardan şikayetçiydim.konyadaki ünlü salonların hepsini tek tek gezdim.Elifi çok duymuştum sahibine ulaşmak mümkün degil çalışanların ne iş yaptıgı belli degil uzmanlıklarından bile emin degilim.daha önce lazer görmez dedikleri kılllarımı şimdi alalım diye ısrar ettiler hiç güven vermiyolar.igneli epilasyonla bitirdim çok şükür....nalçacıda altınay güzellik salonunda birde hizmet görün mutlaka gidin derim.estetisyen bayan bizzat kendisi ilgileniyor diger salonlardaki gibi çıraklar ilgilenmiyor sizinle, temizliginede inanamazsınız gönül rahatlıgıyla ugrayın derim türk kahveleride müthiş....:KK66:

16. 21 Mart 2012
  17. helenc

helenc Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende lazer ve iğneli epilasyona inci güzellik salonunna gittim evet o bayandada hem sağlıkçı hemde estetisyen süper cilt bakımı yapıyor gelen hastalarla bizzat kendisi ilgileniyor zaten elamanına bırakmıyor arkadaşım yüzündeki lekelerden kurtuldu daha önce biryere iğneli epilasyon yaptırmış iz bırakmışlar ama şimdi o izlerde kayboldu. bayan hemde sağlıkçı olduğu için çeşitli kremler yazıyor arkadaşım tavsiye etmişti ben memnun kaldım inşallah sende istediğin gibi bir yere gidersin nalçaçıda yeri

18. 5 Temmuz 2012
  19. modelist

modelist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    S&S güzellik salonu derim arkadaşım.ben hastanelerin epilasyonlarından bile madur oldum.s&s den çok memnunum