konya kadın dogumcular.....

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve sempatik06 tarafından 4 Kasım 2010 başlatılmıştır.

4 Kasım 2010
    Konu Sahibi : sempatik06
  1. sempatik06

sempatik06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    selam kızlar.....25 haftalık hamıleyım bır kızım olacak allahın ıznıyle.....konyada yasıyorum ve konya hospıtal tülin hanım 'a gıdıyorum......cok kadın dogumcu var ama ılgıllenen ve hastane personelı olarak ıyı olan hastane bulmak zor bence...bu ıkıncı doktorum.....dıgerı fatma hanımdı vakıf hastanesınde cok ıyı bır doktor cok bılgılı ama hastane hos degıl degıstırdım yanı dogum ıcın uygun bulmadım....suan ıse yıne kararsızım ve tulın hanımla ılgılı yakın tanııdklardan olumsuz seyler duydum ve kafam karıstı.. konyada .dogum yapmıs olanlar,hamıle olanlar yardım edersenız sevınırım...sızler kımlere gıdıyorsunuz tavsıyelerınızı beklıyorum.....

2. 14 Kasım 2010
  3. senasahin

senasahin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sempatik06 ,
    bende 21 haftalık hamileyim. bende tülin hanıma gidiyorum ben hiç onun hakkında kötü bişey duymadım. çok hastası olan bi doktor ama bence hastalarıyla iletişim ço iyi bu da bana açıkçası rahatlık ve güven veriyo. bence sen memnunsan başkalarının ne dediğine kulak asma inşallah sağ salim bebeğini kucağına aalırsın...

4. 21 Kasım 2010
  5. sempatik06

sempatik06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41

haklsıın aslında sena ama ınsanın kafası ısterıstemez bulanıyor,hayırlıısyla ınsallah bebıslerımızı kucagımıza alırız cok sagol cevabın ıcın.....