Konya ve ankarada tüp bebek merkezi yardim lütfen

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve patruska24 tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : patruska24
  1. patruska24

patruska24 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben yurt disindayim 9 yil olacak evleneli bebigimiz olmuyo
    burda doktorlara gittik beyimden kaynaklaniyo sorunumuz ve cok dusuk bir ihtimal verdiler bende türkiyede yaptirmayi istiyorum konya yada ankarada ve hic birsey bilmiyorum bu konular hakkinda bana yardimci olurmusunuz

bu yil tüp bebek yaptirmaya gidecez allah izin verirse tanidiklarim bir iki yeri tavsiye etti ama benim icim rahat etmedi sormak istedim sizin önereceginiz yerler varmi konyada veya ankarada yardim ederseniz cok sevinirim :KK43:

2. 10 Temmuz 2009
  3. unutmabirgun

unutmabirgun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Ankara Tüp Bebek merkezinin vermiş olduğu bir konferansda iyi bir merkez olduğunu anladım ancak konferansla karar verilmiyor elbette.Bana kalırsa Ankara'da yaptırın.Merkez olarak Maya,Gurgan,Centrum,Ankara Tüpbebek merkezlerini araştırabilirsiniz.Ben Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde 2 deneme yaptım ancak negatif sonuç aldım.

4. 11 Temmuz 2009
  5. gecemm

gecemm Guest

canim sakin morelini bozma mevlam hayirlisiyla bi evlat verir insallah ,herseyin hayirlisini dileyelim ilk basta mevlam bize en güzel sekilde bebisiler veriri insallah eger allah bana vermezse mesela bi öksüz evlat alamayi düsünüyorum cünki cocuklari asiri seviyorum ama esimin yaninda sevemiyorum bide cocuk istedigimi kimseye belli etmiyorum gizli gizli bu sevdami icimde büyütüyorum ama etraftakiler cakiyodur kesin :KK70:

dediginizin yerlerin telefonlari falan varmi acaba bana özelden atabilirmisniz doktrolarin adiyla

bide ben simdi ilk olarak nasil asamalardan gececem bu konuda gercekten cahilim okuyorum arastiryorum ama ne biliyim heycandan yada SIKINTIDAN aklima girmiyo :KK43:

bide tüp bebeklerde ortalama ne kadar masraf oluyo

deneyimli ablalarimdan yardim bekliyorum

6. 11 Temmuz 2009
  7. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım ortalama 2000 ile 6000 arasında değişiyor.eğer hemen ankaraya geleceksen maya tüp bebek merkezinde kampanya varmış.2140 tl idi yanlış hatırlamıyorsam.2 aylığına bu kampanya.ben ankarada gen art a gidiyorum.doktorum aysun hanım.ben memnunum.4500tl ordada.buarada ben 2 kere denedim nasip olmadı.ilkini de anatolia da denemiştim.
    tüp bebek kolay bir işlem hiç korkma.15 gün kadar karından yada koldan iğne oluosun(ki hiç acıtmıyor,ucu incecik)sonra anestezi ile çoğalan yumurtaların toplanıyor.3 gün sonrada bunlar döllenip rahimine transfer ediliyor.12 gün sonrada kanda test yapılıp gebe olup olmadığın anlaşılıyor.
    allah yardımcın olsun canım.daha fazla vakit kaybetme.hemen başla.

8. 12 Temmuz 2009
  9. gecemm

gecemm Guest

xolix06 biraz olsun icim rahatladi (igneden asiri korkarim igne görünce fenalasiyorum bayilma falan,olsun ama azimliyim dayancam ) :lepi:
    kac gündür uyuyamiyorum bugün bir yer dediler centrum kilinik Prof. Dr. Recai PABUÇCU sitelerini ziyaret ettim bir videoda aciklamalar yapmis icim isindi insallah randevu alabilirim oranin fiyatlarini bilmiyorum pazartesi konusacam insallah herseyi

cok heycanliyim hayirli bi evladim olacaksa versin allah eger anasina babasina yaradanina asi olacaksa vermesin hep böyle dua ediyorum herseyin hayirlisi

sende hic morelini bozma sonuc ne olursa olsun insallah allah sanada hayirlisiyal verecek bi evlat :KK46:

cevabina cok sevindim senin icin dua edecem a.s.

unutmabirgün senin icinde dua edecem a.s.

10. 25 Temmuz 2009
  11. nawci

nawci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selamlar
    ben ankarada kavaklıdere tüp bebek merkezi dr.gurur polat ı görmenizi tavsiye ederim.fiyatta ortalama 3000 tl.

12. 27 Temmuz 2009
  13. elifzeynep2008

elifzeynep2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben hakan şatıroğlunda yaptırdım. bizim de erkek infertitesiydi şu anda gebeyim. tavsiye ederim...

14. 28 Temmuz 2009
  15. penses

penses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım konyada eurofertılde yaptırdım ben tavsiye ederım ilk denememdi.birde benım bildiğim selçuklu hastanesındede yapıyolar ama orayı tavsiye etmıyorum onlar parayı alana kadar ilgi gösteriyolarmış