Konya'da ağda salonu

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve elifel tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

28 Şubat 2010
    Konu Sahibi : elifel
  1. elifel

elifel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kısslar ben konyaya yeni taşındım.konyayıda çok fazla bilmiyorum.benim sorunum şu...izmirdeyken ağdacım vardı sürekli ona gidiyordum. 10 dk da sağolsun temizliyordu kızcağız.konyada güvenilir işinin ehli ve en önemlisi hijyenik ağda yapan nereler var ......kızlar ne olur yardım edin...acele kafamçokkarıştıbilmiyorumkismile

2. 5 Mart 2010
  3. elifel

elifel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya kızlar gerçekten kimse yokmu konyada ağda konusunda bana yardımcı olabilecek?
    1 haftadır cevap bekliyorum ama cevap veren yok.kendim evde yapayım dedim beceremedim acısına dayanamadım ve heryeri mahvettim...
    ne yapıyım sizce kapısında sir ağda yazan gördüğüm ilkkuaföre gireyim mi?bilmiyorumkismile

4. 6 Mart 2010
  5. shadow69

shadow69 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ihsaniye mahallesinde sultan kuaför var hem güvenilir hemde çok temiz
    barbaros ilköğretim yanı kime sorarsan ilkokulu sana tarif ederler kuaförde zaten hemen yanında

6. 7 Mart 2010
  7. elifel

elifel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    shadow69 canım çok teşekkür ederim.yarın gidecem.çok sağol inşallah memnun kalırım.

8. 10 Mart 2010
  9. elifel

elifel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    shadow69 canım çok sağol.tarif ettiğin yere ancak bugün gidebildim.çok güzel bi yer en önemlisi hijyenik bi yer.teşekkür ediyorum...