Konyada Doğum Yapan Arkadaşlar Yardiiiiiiiimmmmm!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ceylann tarafından 21 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : ceylann
  1. ceylann

ceylann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Konyada doğum yapan arkadaşlar bize yardım edin. Hagi hastanede ve hangi doktorda doğum yaptınız? Tavsiye eder misiniz? Neden edersiniz ya da neden etmezsiniz? Lütfen yardım!!!!!!!!!!!!!!!

2. 2 Haziran 2008
  3. ceylann

ceylann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Konya da doğu yapan yok heralde sesimi duyan var mıııııııııııııııı?

4. 2 Haziran 2008
  5. serpilla

serpilla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben de konyalıyım konyada yaşıyorum henüz 13 haftalık hamileyim hikmet karabacak a gidiyorum..ilk dogumum olcak inşallah..

6. 2 Haziran 2008
  7. rhodora

rhodora Noldu Hiçbişey Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Son düzenleme: 3 Haziran 2008
  8. 2 Haziran 2008
  9. ceylann

ceylann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım sen beni yanlış anlamışsın,ben kötü bişey demek isemedim.Bilmeyerek de ola kırdıysam sei afedersin. Sen beni çokyanlış anlamışsın. Tabiki aizin düşnceleriniz benim için çok öenemli. Benim doğumum çok yakın sadece doğum yapıptecrübeli olalardan cevap bekledim. Lütfen beni yanış anlama yazdılarına çok üzüldüm. Herkese hayırlı doğumlar

10. 3 Haziran 2008
  11. AVAGUL

AVAGUL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar bende hamileyim,doktorlarla ilgili doğuma ilişkin fikrim yok ama bu aralar doktorumu seçmek için araştırıyorum.Akademi hastahanesinde Seda hanımla tanıştım ama çok iyi biri,ancak o da hamile bir süre izine ayrılacakmış.Vakıf hastahanesi Fatma hanım,konya hospital Tülin hanım ve kızılay hastanesi jule hanım'la ilgili olumlu şeyler duydum.Ceylancım senin doktorun kim,memnun değilmisin?

12. 3 Haziran 2008
  13. sedef irem

sedef irem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben şu an yurtdışındayım ama ben de doğumumu konyada yapacam bilgilerini benimle de paylaşırsan sevinirim çok derin bilgim yok hangi hastane neresi iyidir diye

14. 3 Haziran 2008
  15. rhodora

rhodora Noldu Hiçbişey Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108

ceylan canım sende kusura bakma, diğer açtığın topiğe yazmıştım gerçi bunları, lütfen üzülme yazdıklarıma, dediğin gibi gebelikten dolayı alınganlaşmış olabilirim, kusura baka canım, bende sadece yardımcı olmak istedim sende doğum yapanlar deyince öyle yazıverdim çok sıkıldım son günlerde, özürdilerim kırıldıysan, sağlıklı doğumlar diliyorum iyi haberlerini bekliyorum canım

16. 4 Haziran 2008
  17. ceylann

ceylann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım boşver üzme kendini demekki bir yanlış anlaşılma olmuş boşverelim bunu. Sen kaç haftalık hamilesin,bebişin kız mı erkek mi? Benim doğumuma 3 hafta kaldı,kızımız olacak inşallah. Allah o günleri görmeyi nasip eder inşallah. Şimdiik Selçuklu hastanesinde doğum yapmayı planlıyoruz inşallah sorunsuz bir doğum olur.Sana da hayırlı doğumlar canım

18. 4 Haziran 2008
  19. ceylann

ceylann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım enim doktorum Selçuklu hastanesinde Güler Hanım ama ondan öncen hospıtılda Naciye hanıma gttim çok kalabalıktı bıraktım. Sonra Başkente Emel Ebru hanıma gittim doğuma girmiyo diye bıraktım.Bunlar içinde en iyisi Başkentti ama doktor doğuma girmeyince tereddüt ettim.
    Jule çokkalabalık oluyomuş ve bizim arkadaşlar pek memnun değildi.Tülin hanımaiyi diyorlar. diğerlerini bilmiyorm. Bana bunlardanbirini tavsiye et dersen Başkent Emel hanım derim.Ah bir de oğuma girse....