konyada iyi bir kuaför

Konusu 'Gelinbaşı ve Gelin Tacı' forumundadır ve nursall tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1 Nisan 2010
    Konu Sahibi : nursall
  1. nursall

nursall Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaza düğünüm var bebişler. konyada modern tarzda tesettür gelinbaşı ve abartıdan uzak makyaj yapan bir kuaför arıyorum. önerilerinize ihtiyacım varr :uhm:

2. 2 Nisan 2010
  3. Sinay

Sinay Evimizde İnci bereketi:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım Konyada çok iyi bildiğim kuaförler var
    ama genelde erkek kuaförü
    tesettürlü hiç bilmiyorum ama senin için araştırabilirim
    bu arada sen konyaya mı gelin geleceksin yoksa konyada mı yaşıyorsun ???

4. 3 Nisan 2010
  5. nursall

nursall Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy canım çok iyi olur valla. birkaç kuaför aklımda ama araştırmak istiyorum tam içime sinmedi yani. canım ben konyalıyım, konyada yaşıyorum normalde ama şimdi görev icabı bingöldeyim. yaz tatilinde konyadayım yani yerimseniben

6. 25 Nisan 2010
  7. candyx

candyx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ıyı bır bayan:uhm: kuafor bılen yok mu konyada, ben de cevap beklıyorumm.

8. 25 Nisan 2010
  9. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    bu sadreddin konevi hazretlerinin türbesinin oralarda vardı bi tane, ama konyada yaşamadığım için tam anlatmaya çalışsam da anlatamam. konyada düğün olmuştu, hanımlarla oraya gitmiştik. o civarda baya meşhurmuş.

10. 25 Nisan 2010
  11. Ander

Ander Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben de aynı şekilde araştırıyorum... tesettürlü gelin başında Konya'da en meşhuru ince minarenin arka sokağında Şerife Bayan Kuaförü... istediğin modeli götürebilirsin.. ben gelinine yaptığı gelin başını görmüştüm çok güzeldii.. yine bi arkadaşım da oraya yaptırmıştı o da güzeldii ama biraz sadeydii.. istediğin şekilde tarif edersin... makyajda ise Elif Güzellik Merkezinde porselen makyajı güzel yaptıklarını duymuştum ama sen iyice bi araştır gidip sor hatta numune olarak yaptır derim.. hemen karar vermemek lazım.. forumda bi arkadaş da Ebru Parfümerinin makyözünün çok güzel yaptığını söylemişti.. hayırlı uğurlu olsunn.. kaydirigubbakcemile2

12. 1 Mayıs 2010
  13. _biyolog_

_biyolog_ visale aşık.. 30.06.2011 Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    canım tamda benim aklımdan geçeni sormuşsun. bende şerife kuaförü bilioorum tesettürü çok güzel yapıoo.
    ben mezuniyet balomda oaraya gittim arkadaşlarımlaa. biz tessettür yaptırdık bi arkadaşımda saçını yaptırmıştı gerçekten çok güzel oldular.
    abimin düğününde de gelinimizi oraya götürmüştük. nişan ve gelin başını tesettürde gerçekten çok güzel olmuştu. herkes bana sorduu kuaförünüz kim diyeee
    ama makyaj konusunda biraz tereddütlüyüm açıkcası. makyajları günü gününü tutmuoo. bazen beğenmiioorum. bazende eweett çok hoş oldu dioorum.

14. 1 Mayıs 2010
  15. _biyolog_

_biyolog_ visale aşık.. 30.06.2011 Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    birde ben hep düğün öncesi kuaförlerin prova yapmasından yanayım ama şerife kuaför bunu yapmıoor.
    makyajı başka bi yerde yaptırayım dersende kuaför bunu kabul etmez diyee düşünüoorum.
    bilioorum çok konuştum kusraa bakmaa lütfen
    telefon numarasını istersen mesaj atabilirim sanaa canım

16. 1 Mayıs 2010
  17. nursall

nursall Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inanmıyorum yaa aynı kuaför. bende şerife kuaförü düşünüyordum. kuzenimin gelin başı orda yapılmıştı ve çokk beğenmiştim. ama içime sinmeyen konuda zaten oydu makyajı felan nasıl yapacaklar bilmiyorum. daha önce deneyebilirmiyiz dedim tabi dedi ama aynı parayı istiyor. para olarak 150 de anlaştık. prova içinde 150 istiyo yani gelinbaşı için toplamda 300...... bilmiyorumkismile prova yapmadan ona yaptırıcam galiba

18. 1 Mayıs 2010
  19. nursall

nursall Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayrıca ilginiz için çok teşekkür ederim kızlarrrrrr a.s.