konyada kadın doğum,hastane,deneyim ve tavsiyelerinizi bekliyoruz

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve nippy tarafından 22 Nisan 2009 başlatılmıştır.

22 Nisan 2009
    Konu Sahibi : nippy
  1. nippy

nippy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hamile olan veya konyada çocuğunu doğuran arkadaşlar lütfen fikrinizi doktor ve hastane isimlerini tavsiye edin..teşekkürler:uhm:

2. 24 Nisan 2009
  3. simaayy

simaayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben 30 haftalık hamileyim ve özel selçuklu hastanesinde nil hanıma gidiyorum doktorumdan çok memnunum yalnız hastane çok kalabalık buna rağmen doğuma kendi doktorun giriyor hastanede doğum yapan tüm arkadaşlarım sezeryan doğum yaptılar yalnız ben aksilik olmazsa normal doğum istiyorum bu konuda bilgim yok ama çok araştırdım başkent hastanesi ve vakıf hastanesinden bir dr daha var tavsiye edilen yalnız nil hanımın drluğuna cerrahlığına çok güveniyorum araştırmalarımda aksini söölemedi bende çok sıkıntılı ve stresli bi hamilelik geçiriyorum fakat hep destekcim drum oldu aynı zamanda da çok ince eler sık dokuduğum için söölüyorum konyada gerçekten alanında çok ii drlar var ama benim tavsiyem nil hanıma gidebilirsin veya belediye hastanesinden aişe hanıma veya başkentte ala hanım var birde naciye sandıkçıyı taviye ediyorlar oda vakıfta.birde hikmet karabacak var oda selçukluda haklkında bilgi sahibi olduklarım bu kadar umarım yardımcı olmuşumdur görüşmek üzere....

4. 24 Nisan 2009
  5. axsxkitom

axsxkitom Konyanın Gülü :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bende nil hanıma gidiyordum yaklaşık 3,5 yıllık doktorumdur kendisi.çok ama çok iyi birisi ben memnunum doktorumdan.erken doğum yaptığım için başkentte oldu doğumum ya değilse nil hanımda yapıcaktım.ikiz gebelikti benimki ve çok sıkı takip etti kendisi..
    hatta doğuma giderken aramıştım kendisini daha sonra beni aramış tel kapalıydı yalnız..
    doğumdan 2 ay sonra teşekküre gittim kendisine kızlarımı sevdi bi sıkıntın olursa ne zaman istersen gel dedi..
    tavsiye edebilirim..başkentte ayla hanım yaptırdı doğumumu orasıda iyi fakat çok pahalı..

6. 27 Nisan 2009
  7. nippy

nippy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doğumu kimin yaptırdığı önemli aslında değilmi? kimisi çok dikiş atıyomuş çok açıyomuş.. muayene eden doktor doğurtmuyo ya ona aklım takılıyo benim.. başkentte kim nöbetçiyse o doğumu yaptırıyomuş duyduğuma göre.. yani bu önemli değilmi sizce?

8. 27 Nisan 2009
  9. nippy

nippy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doğumu kimin yaptırdığı önemli aslında değilmi? kimisi çok dikiş atıyomuş çok açıyomuş.. muayene eden doktor doğurtmuyo ya ona aklım takılıyo benim.. başkentte kim nöbetçiyse o doğumu yaptırıyomuş duyduğuma göre.. yani bu önemli değilmi sizce?

10. 27 Nisan 2009
  11. ugurnuriye

ugurnuriye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    113
    ben de selçukludan nil hanıma gidiyorum.ilk kontrolüme oraya gittim. sonra doktorumu değiştirdim. fakat tekrar nil hanıma döndüm. samimi her sorumu sabırla cevaplıyor. bir doktor gibi değil abla gibi onun yanında rahatım ben. Allah izin verirse 2 hafta sonra doğumumu o yaptıracak sezeryan olarak. tabi ki 9 ay boyunca tüm takiplerini yapan ve herşeyini bilen doktorunun doğum yapırması daha iyi.ama hastaneyi sevmiyorum bakımsız, kalabalık, küçük... yalnız geçen hafta kontrole gittiğimde çok şaşırdım bomboştu nil hanımın kapısının önü. randevu saatimden önce girdim hemen. şaşırdım. kafama da takıldı niye böyle diye.acaba bir sorun mu var diye düşündüm.çünkü diğer kadın doğumcuların kapısının önü tıklım tıklımdı.

12. 27 Nisan 2009
  13. tkaplan

tkaplan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşım.benimde 50 günlük bir bebeğim var.doktorum naciye sandıkçı idi.anıt hastanesinde.normal doğum yaptım.doktorumdan çok memnundum zaten.hastane kafama takılıyordu.küçük falan diye.ama doğum yapınca gördüm ki küçük ama çok temiz.çalışanlarıilgili ve güler yüzlü.ben çok memnun ayrıldım hem dktorumdan hemde hastaneden.ama şunuda söylemeliyim kadın doğumculara hiç bir zaman randevu saatinde muayene olamıyorsun.çünkü doğum oluyo veya yatan hastaları oluyo.onlarlada ilgilenince randevular aksıyor bu da çok normal.allah herkese kolalaylık versin inşaallah.

14. 28 Nisan 2009
  15. rehberiniz

rehberiniz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar merhaba kardeşim konyada oturuyor ona jule eseni söylemişler bilginiz var mı

16. 28 Nisan 2009
  17. ugurnuriye

ugurnuriye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    113
    slm benim arkadaşımın yengesi ona gidiyordu ve doğumunu da o yaptırdı çok memnundu.ama ayrıntılıarı bilmiyorum.kızılay hastanesinde...

18. 29 Nisan 2009
  19. tkaplan

tkaplan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar jule hanımda anıt hastanesine geçmiş yeni öğrendim bende.benim jule hanımdan memnun olan arkadaşımda var olmayanda var.denemek lazım.