Kopma noktasına geldik hatta ona göre bitti bu ilişki :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve hanne tarafından 13 Mart 2009 başlatılmıştır.

13 Mart 2009
    Konu Sahibi : hanne
  1. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    erkek arkadaşımla ilişkimiz zaten tam rayına oturmamıştı ki ben de bu aralar baya stresliyim ilgisizliğinden yakındım ki bu konuda haklıydım,fakat huyu böyle,herneyse,bu sefer bana ilgisizolmayanı bul cvbını verince o kızgınlıkla çok kötü sözler sarfettim.bunu ona msj olarak attım.bu tepki vermedikçe iyice kızıştı damarına basmak için bi yandan arayıp bi yandan ufakta olsa hakaretlerime devam ettim.yarın 5 gün olcak çok üzgünüm ya istemiyorum artık soğudum diyor,ama tlflarıma da cvp veriyor,sonra ben düşündüm birbirimize uyuşmadığımıza karar verdim biz yapamayız bu sözlerin üzerine zaten senle evlenmem diyor.ben inat ettikçe o da ediyor.bi yandna umursamaz tavırlar,bir yandan sanki hala istiyor gibi..acaba biraz olurunamı bıraksam dahamı iyi olur bilmiyorum kararsız kaldım ayrı şehirlerde olmak çok zor yaa ben kararımı verdim diyor anlaşamayız biz diyor ben anlaşırız diyorum ama kapalıbir kutu kendisi.artık işi yüzsüzlüğe vurdum günboyu aradım durdum kimseylede paylaşmadım ne yapayım ya unutmalımıyım sizce yoksadönermi senağlama

birkaç ay önce yine ayrılmıştık ama o zaman böyle sözler olmamıştı tam olarak ayrılmamıştık 2 ay sonra aradı beni ama bu kez çok kararlı gözüküyor ne yapacağını kestiremiyorum

2. 13 Mart 2009
  3. mariya82

mariya82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım kaÇan kovalanır bunu unutma aramayı kes onu bekle sevıyorsa zaten gelecektır.unutma sen kovaladıkÇa o kaÇacaktır bırak gÜzelım oluruna....

4. 13 Mart 2009
  5. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya aramazsa unutursa düşüncesi beynimi kemiriyor :KK43:

6. 13 Mart 2009
  7. EU2

EU2 Guest

bence bi müüddet sende aramayı kes ..eğer karşı tarafdan bi çağrı mesaj gelirse anlaki hala umut var...

8. 13 Mart 2009
  9. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    öenmlibir sınavım var ve etkilemesinden korkuyorum ama 1 haftadır da iyice boşladım bu olay yüzünden madem öyle kızlar bi müddet aramiycam ama sık sık burda sizlerle paylaşmak istiyorum çünkü dayanamıyorum

10. 13 Mart 2009
  11. EU2

EU2 Guest

hanne bende dün ufak çağta ayrılık yaşadım hemde kelimeleri sarf edrn oydu hakaret derecesine geldi'ki aslaa beklemiyordum asla 5 yılda bu çapta kavga etmemişdik.. ben aramadım mesajlarına cevap vemedim karşı taraf telefonunu kırdı ve elini cama vurdu eline dikiş atıldı eli şuan sargıda.. bende sustum oda sustu sonra bu sabah görüştük eli sargıdaydı yine kavga ettik yine ayrıldık ve bu gece ani bir dönüşle gecenin 11'de kapıma geldi ağlayarak ve aşağı indim konuştum.. diceğim şuki seviyorsaa bi şekilde seni arar seni bulur.. birazsn elini ayağını eteğini çek bakalım.. sadece izle okadar bekle diyorum

12. 13 Mart 2009
  13. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    artık sinirlerim de bozuldu..bi yandan şu sınav..benim aklımdan bile kötü şeyler geçiyor..ben böyle biri dğeildim o tepkisiz kaldıkça üzerine gittim.biliyorum kabahatliyim ama gerçekten kararını verdimi yoksa bu bir süreçmi anlayamıyorum içe dönük herşeyi kendi içinde yaşayan biri kestiremiyorumki ne olacağını kendimide hiçbişeye veremiyorum offfffff çıldırmak üzereyim

14. 13 Mart 2009
  15. edi

edi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sakın kovalama canım..
    sen kovaladıkça kaçan hep o olcak ve üzülüp yıpranan sen olcaksın.
    bende çok kovaladım aynı şeyleri yaşadım yaaa. ilgisizdi daha çok üstüne gittim hep ben aradım hep ben savaştım yarınlar için.
    şimdi yanımda hiçbir şey yok. acılarımla kaldım. gerçi daha sonra o koştu peşimden ama bitmşti bir kere.
    seviyorsa seni mutlaka döner belki 1 gün belki 1 ay sonra sabret ve oluruna bırak...

16. 13 Mart 2009
  17. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    zaten hem onu alıkoyuyorum işinden hem kendimi yıpratıyorum çok pişmanım yaa

dediğiniz gibi kızlar

kovalamayı bırakıcam ama sizlerle adım adım paylaşmam lazım benim bunuu

bu aşamada napmam lazım tlfumu kapatmak daha çok gezmek ama bunu yapabilcemi sanmıyorum fazla,yoğun biçalışma dönemindeyim,gerçi derslerede veremiyorum kendimi,

18. 13 Mart 2009
  19. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    ya ne kadar büyük bir tartismada olsa nasil zaten ben seninle evlenmem diyor bence o sizi coktan gözden cikarmis...bunlar bahane uzaklik,soguma seninle anlasamayiz seyleri...bence cok israr etmeyin o yok dedikce evet olur tarzlarina girmeyin o sizi kafasinda bitirmisse bugün olmasada yarin yine birakir...yasadim bu tarz birsey ondan biliyorum..sonra üzülüyor insan ve kendinde buluyo hatayi bana bunu dediginde neden ben hala olur diye israr ettim diye..onun üzüntüsü cok ayri birsey...
    bence elinizden geleni yapmisiniz simdi artik beklemek iste cok güzel firsat gercek duygularini ögrenmkete aramaz sormazsaniz onun gibi davranirsaniz ya size döner ya da ceker gider