korku

Konusu 'Davranış Bozuklukları' forumundadır ve yaseemin tarafından 31 Ekim 2007 başlatılmıştır.

31 Ekim 2007
    Konu Sahibi : yaseemin
  1. yaseemin

yaseemin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar benim oğlum 2,5 yaşında karanlıktan korkuyor ağzında sürekli korkuyooomm lafı var napıcamı bilmiyorum sizin çocuklarda da varmı yada yaşayan bana yardımcı olurmusunuz fisfisfis

2. 31 Ekim 2007
  3. Vazgeçtim

Vazgeçtim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    88
    evet canım benim yiğenim çok afacan bi çocuktu kardeşide öyle tek korktukları iey karanlıktı akşam oldumu gezmeye bile gidemezlerdi çok kaorkardı benim oğlum 1,5 yaşında ama o korkmuyor yani çocuktan çocuşa değişiyor yeri geliyor biz bile karanlıktan korkarız

4. 31 Ekim 2007
  5. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.678
    Ödül Puanları:
    163
    benim kızda korkuyordu üstüne gitmedim sanki korktuğunda normal bir şey söylüyormuş gibi dinledim onu, bir müddet sonra korkusunu yendi

6. 31 Ekim 2007
  7. amazon570

amazon570 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet aynı sorunda bende var 3 yaşına girecek kızım ama hemen hemen herşeyden korkuyor..bensiz odadan odaya bile geçmiyor karanlıktan çok korkuyor tuvalete bile bensiz girmiyor mutalaka kapıda beklememi istiyor:1no2:ne yapmam gerektiğini bilmiyorum yardım edecek kimse yokmu:sm_confused:

8. 1 Kasım 2007
  9. EflatunSu

EflatunSu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bildiğim birşey varsa çocuklara sakın "gel orası karanlık,karanlıkta durma vs "gibi cümleler kurulmaması.kızım yürümeye başladığından beri gece gündüz peşimde geziyor.bilinçli olarak bazen mutfağın,koridorun ışığını açmıyorum.şimdi tepki vermiyor.bir kere eşim kızım karanlık gel dedi.ürker gibi oldu.fırçayı yedi babası.:mymeka:eek:da o lafı söylemiyor.şimdilik sorun yok.
    birde gece lambası ile uyuyormu oğlun?çok sakıncalıymış.fazla tepki vermemeye çalış.bazı dönemlerde kabuslar oluyor.yada daha çok ilgi görmek isteyen çocuklar bu tip davranışlar sergileyebiliyor.a.s.

10. 1 Kasım 2007
  11. ermehel

ermehel mavi gibi Üye

Beğenildi:
    385
    Ödül Puanları:
    148
    Arada Ervada söylüyor bizde elini tutarak gel bak beraber gidelim bak burda korkulacak bişey yok diyoruz.Bencede ışıkta uyuması sakıncalı karanlıga alışması zor olur ve korkar.Ama erva o an ilgi istiyorsa korktum diyor yoksa normalde korkmuyor senin ogluşunda öle olabilir bence neden korktugunu anlamaya çalış ve ona göre davran derim bensengözlerimebaksanab