Korkudan ölüyorduk..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve bir_bulut_olsam tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : bir_bulut_olsam
  1. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar dün annemle teyzemlere gitmiştik.gece saat 11di eve dönüyorduk.dolmustan indik eve 5 dakika falan vardı.etraf cok ıssızdı.kimsecikler yoktu.arkamızdan biri geliyordu.topuklu ayakkabı sesi gibi bi ses vardı.bende bayan sandım..sonra arkamızdaki kişi bize yaklastı.arkama bi döndüm tam arkamda sapık tipli biri..o an arkama dönmeseydim resmen taciz edecekti.eli kalcama dogru gelmiş ama ben dönünce eli havada kalmıs..ben arkama dönünce caktırmamaya calıstı hızla yürüdü.annemle ikimiz ölüyorduk korkudan.sonra annem yavas yürüyelim önden gitsin sapık dedi.sonra bi mahalleden döndü.ohh gitti dedik..bi baktım mahalle duvarında gizlenmiş bekliyor.anneme hızlan anne bekliyor orada dedim.hızlıca yürüdük apartmana girdik kapıyı kapattık hemen.kapıyı kapatırken elini kapıya dayadı iteliyordu ama zorla kapattık.eve girdik inanın 1 saat titredim korkudan.öldüm öldüm dirildim..etraftada yardım isteyecek kimse yoktu.gündüz falan olsa cantayı gecirirsin kafasına ama saat gec olunca kimse yoktu.bide tipi bi garipti adamın tinerci gibi.gece uyuyamadım korkudan sanki eve girecekmiş gibi geldi..anlatırken bile korkuyorum..

bayanlar neden böyle seylere maruz kalıyor :kızgın: böyle ahlaksızlık yapanların hiç mi anası bacısı yok :kızgın: offff ne desem içimdeki kin gitmez.bize ve tüm kadınlara o korkuyu yasattıgı ve yasattıkları için Allah bin beterini ona ve onun gibilerine yasatsın..

2. 4 Mayıs 2009
  3. elifsever

elifsever Canım Kızım Irmak'ım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    amin canımmm.çok geçmiş olsun allah bidaha yaşatmasın

4. 4 Mayıs 2009
  5. bir_bulut_olsam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    amin canımcım cok tesekkür ederim.

6. 4 Mayıs 2009
  7. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    okurken gözümde canlandırdım benim bile ödüm patladı kapıyı zorlamış bide ahlaksın adi insan çok geçmiş olsun canım.sen eve girip çıkarken dikkat et yinede etrafını hep kolla

8. 4 Mayıs 2009
  9. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.117
    Ödül Puanları:
    463
    of of çok geçmiş olsun, gerçekten büyük korku yaşamışsınız okurken bile tüylerim ürperdi. gece vakti bunlar malesef çıkıyor sokağa. inşallah birdaha yaşamazsınız. ama çıkacaksanız da yanınızda sprey bulundurun mutlaka.

10. 4 Mayıs 2009
  11. Arzu:)

Arzu:) AYŞENUR,UM CANIM BENİM:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ay canım geçmiş olsun..gerçekten çok korkunç bişey ..Allah kimseye o anı yaşatmasın..:bbo:

12. 4 Mayıs 2009
  13. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    bunla gecmis olsun canim...

14. 4 Mayıs 2009
  15. bir_bulut_olsam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bugun korkudan dısarıya cıkamadım..kapıyı zorlarken yuzyuze geldik bi görsen pis pis gülüyordu.o yuzu hayatım boyunca unutamam cok korktum yasenağlama

16. 4 Mayıs 2009
  17. bir_bulut_olsam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tsk ederim cnm..yarın cıktıgımda biber gazı alacagım.gece hiç cıkmayız ama teyzemin dogum günüydü o yuzden gec dönmek zorunda kaldık senağlama offf ne kadar serefsizler ya

18. 4 Mayıs 2009
  19. MargaRin

MargaRin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun cnm...istanbulun neresinde oldu bu olay..ben bile korktum vala yaa