Korkularım Var

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve cartoongirl tarafından 12 Mart 2010 başlatılmıştır.

12 Mart 2010
    Konu Sahibi : cartoongirl
  1. cartoongirl

cartoongirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yaklaşık bir aydır bir erkek arkadaşım var. Çok iyi anlaşıyoruz beraberken gülüyor, eğleniyoruz mutluyuz. Ancak endişelerim, korkularım var. Aynı iş yerinde çalışıyorduk ve her gün görüyorduk birbirimizi.Aynı iş yeri derken, aynı alışveriş merkezinin farklı bölümlerinde. Ben işten çıktım. Şimdi her gün görüşemiyoruz. Ben şu ara işsizim. Gidip onu rahatça ziyaret edebilir, akşam çıkışlarda görebilirim. Ancak yarın bir gün işe başlarsam ve görüşme için vaktim fazla olmazsa ve o benden soğursa ya da ben ondan, işte bundan korkuyorum. Bu ilişkim uzun ömürlü olsun istiyorum. Sıkıldım kısa soluklu ilişkilerden. Acaba bu görüşmemek soğutur mu ilşkimizi ya da tam tersi özlem güçlendirir mi?

2. 12 Mart 2010
  3. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    eğer aranızdaki gerçek bir sevgiyse 3 gün görüşülmedi diye doğunmaz.
    ben eşimle evlenmeden önce 1 yıl boyunca ayrı şehirlerdeydik. aramızda 460 km vardı ve en iyi ihtimalle ayda 1 kez görüşürdük; o da 1 gün.
    eğer 2-3 gün görüşemedik diye birbirinizden soğursanız da hayırlısı olmuş olur; demek ki birbiriniz için doğru insanlar değilmişsinizdir.

4. 12 Mart 2010
  5. Catharsis

Catharsis Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.947
    Ödül Puanları:
    163
    bundan ötürü senden soğuyacaksa baştan soğusun..
    hayat bu yarın ne getirecek belli olmaz. evliler bile uzun süreli ayrılmak zorunda kalabılıyor.
    ben ve erkek arkadasım yenı tanıstıgımızda cok uzak sehırlerdydık. 1 yıl boyunca çok büyük zorluklarla 2-3ayda ancak görüşerek idare ettik.

6. 12 Mart 2010
  7. elektraya

elektraya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    mutlsusun madem abuk sabuk korkularla bugünlerin mutluluğundan götürme.ne olacağı belli olmaz hayatta.iyi de olabilir kötü de olabilir herşey.ama iyiyken gelecek için endişelenmeye de başlama. sırf uzun ilişkim olsun diye de kendinden taviz verip böyle herşeyi kara kara düşünme.inan bu ilişki devam edecekse her türlü koşulda ve olumsuzlukta devam eder.ama kaderinde yoksa eften püften bir sebepten biter.sana düşen olumsuz düşünceleri kafandan atıp bu anlarının tadını çıkartmak o kadar.gerisini ne sen bilebilirsin ne de biz.

8. 12 Mart 2010
  9. cartoongirl

cartoongirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hayırlısı neyse o olur diyorum artık. Haklısınız, bitecekse en ufak şeyde biter. ınşallah güçlü olur da bitmez ve inşallah doğru insandır artık.

10. 13 Mart 2010
  11. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488

Hiç öyle düşünme...Özlem hasretle dahada güçleşir inş.
    Soğursada kendi bilir hakkınızda hayırsızmışolumunekankayizsmile