korkularınız varmı sizinde?

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve ncakir89 tarafından 18 Şubat 2010 başlatılmıştır.

18 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ncakir89
  1. ncakir89

ncakir89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar sizinde korkularınız varmı evlendkten sonra herşeyn tersine döneceğine.bilmiyorum şuan okadar mutluyumki aşkımla evlendkten sonra bu mutluluk olmıcakmış gibi gelio. mafoldumben en çok korktuğum şey aşkımın bana yalan sölemesi.etrafımda çok yalanla dolanla dönen evlilkler var.bakıorumda kadınlar hep katlanıo bişeklde çekiolar bu üzüntüyü.ama ben izin vermem böle birşeye.yaşamakta hiç istemiorum.ama ne bilim hep korkuorum.bazen öle bi an gelioki soğuorum evlilkten hiç evlenesim gelmio.anne evnde herşey çok güzel seni karşılıksız seven birileri var yanında seni yüzüstü bırakmazlar.ama evllk şans işi.şimdi herşey mükemmel görünüo belki gözümüze.hani derler ya bir yastığa başını koymadan anlayamazsın die.

offfffffff çok korkuorum. bilmiyorumkismile

2. 18 Şubat 2010
  3. narsisus

narsisus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    annenin evindekinden çok farklı oluyo ailesiyle kendi aileni kıyasladıkça böyle alışmadım dedikçe artıyo hayal kırıklıkların fakat korkuyla bekleme üzerine olumsuz düşünceleri çektikçe bi müddet sonra korkularının gerçekleşip seni bulduğunu görebiliyosun.titiz davranıp önlem almaya çalışmak en büyük hatam oldu.daha olmadan bile acı çekmeye erken başlamış oluyosun,korkuyla bekleme mutluluğu hakediyorum ve bunu sağlayacak de yerimseniben

4. 18 Şubat 2010
  5. ncakir89

ncakir89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ya ne bilim canım bir türlü yenemiorum şu korkularımı çok ii bir insan nişanlım gerçekten beni sevidğini hissettiro bana ama...ama demek istemiorum ya mutlu olmak istiorum ben kocişiimle hemde çoooookkk mutlu olmak istiorum.

6. 18 Şubat 2010
  7. narsisus

narsisus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    olursun inşallah

8. 18 Şubat 2010
  9. arse3772

arse3772 aşk aşk aşkkkk Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar slm.
    Bu kadar güzel bir konu olabilir ancak tebrikler.
    Benim okadar sorunum varki aslında ama korkularımı nişanlım bastırıyo galiba.Nişanlıma güvenmekten başka çare bulamıyorum.Tanışmamızda beraberliğimizde hiçbir sorun yoktu, taki aileler isteme için tanışana kadar. ıstemeyle benim korkularım başladı, Ailelerin adetleri uymadı, biraz oldu bittiye getirdiler herşeyi,nişanda dahil hiçbirşey istediğim gibi olmadı.bakalım düğün ve ev kurmada neler yaşarız.
    Bütün sorunları kapatan nişanlımın iyi niyeti ve beni sonsuz sevdiğine önemsediğine beni inandırması

10. 18 Şubat 2010
  11. ncakir89

ncakir89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    üzüldüm snn adına canım ama nişanlın seni seviorsa ve değer veriorsa gerisi boş.parayla olucak işler zamnla olur.
    canım benm nişanlımla ve ailesyle bir sorunm yok şimdilik.herşey güzel gidior her istediğimi yapmaya çalışıolar ve yapıolarda.ama benm sorunum korkularım evlilk sonrası korkularım.

12. 18 Şubat 2010
  13. arse3772

arse3772 aşk aşk aşkkkk Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bizdeki sorunda aynı aslında, şuanda problem yok.yani herşey benim istediğim gibi oluyomuş görünüyo.yani çok güzel gidiyo herşey ama bu içler acısı çünkü evlendikten sonra bunun yok olacağından eminim.
    ailesi umrumda değil nişanlım şuanda davrandığı gibi kalsın başka birşey istemem bilmiyorumkismile:kahve:

14. 18 Şubat 2010
  15. The_lady_legend

The_lady_legend ZamanSonBulanaDekSeninle Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    benimde korkularım vardı.ıster istemez insan evlenmeden önce bambaşka bir psikolojiye giriyor,ama eğer sevgisinden eminsen,kötü huylarınıda bilip,onlarla başa çıkabilirm diyorsan,(ki hiçbirimiz dört dörtlük değiliz ) o zaman hiç korkmaya gerek yok.Evlendikten sonra nasılsa,şimdi de aynı,hatta daha da iyi,çünkü birbirine daha çok bağlanıyorsun,evlendikten sonra herşey daha güzel oluyor.

16. 18 Şubat 2010
  17. ncakir89

ncakir89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ya ne bilim hçi gtmek istemiorum anne evnden şidi herşey çok güzelle ve gelnce annemn evde olduğunu bliorum.biraz gecksn hemen arıorum annemi.ama evlennce offf bilmiyorumkismile

18. 18 Şubat 2010
  19. ncakir89

ncakir89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bir yanım bir an önce evlenp sevdiğimle beraber uyuyup uyanmak onun yanında olmak bütün dertlermizi birlkte aşmak istiorum ama bir yandanda böle ii evlenme boşver diorum kendime.