korkusunu yaşamak yetti allahım kimseyi yavrusuyla islah etmesin

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve pamukprensesim_ tarafından 12 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : pamukprensesim_
  1. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba kızlar 35 haftalık hamıleyım 36 haftana girdim cumartesı aksamı mide yanmasından dayanamayıp hastaneye gıttık acile gece 11 30 da allah yardım ettı dıyebılırım 3 kerede kustum kusmak korkuttu benı acıkcası yanmadan dolayı deyıl sadece gıtmem neyse gıttık acıl doktoru bana kusmanın rahım acılmasından olabıleceğını alttan muayne etmek zorunda olduğunu ona görede kendı doktorum gelıcek dedi neyse alttan muayne ettı inanın abarttıkları kadar bişy deyılmıs asla canım acımadı 1 bucuk santım acılman var dedı çatala bınmek zok zor geldı doğum ağrısı yasamadım ama bu korku yettı catır catır doğururm yeterkı yavruma bişy olmasın neyse doktorumu aradılar ılac tedavısıne alındıdm 3 tane buyuk serum yedım erken doğum rıskıne karsı prensesıme akcığerlerı hıc sorun yasamasın solunum yollarından doğarsa dıye 2 tane akciğer iğnesi yapıldı cumartesı yattım pazar aksamı cıktım kızım sabret surda bari 2 3 haftacık daha dayan dıye ağlladım sabaha kadar bir göz kapağı hiçmi kapanmazmı ne kadar zormus meğersem bir kere dahı kapatamadım gözumu hadı kızım dedım üzme annenı allahıma sukur sımdı evdeyız kendı annem bende kızımda ıyı durumda suan nst de biraz sancım vardı ama onada iğne ve hap vuruldu size tavsıyem ben ev işlerınd ehıc dıkkat etmedım bazen hamıle olduğumu unutucak kadar sacma davrandım temızlıkte hareketlerde siz yapmayın bide 30 haftadan sonra herseyınızı hazır tutun uzun oldu ama affedın paylasmak istedım

2. 12 Temmuz 2010
  3. FASULYA

FASULYA Kuzum Sana Emanet Rabbim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun canım
    Rabbbim sağlığıyla sıhatiyle kızını kucağına almayı nasip etsin inşallah

4. 12 Temmuz 2010
  5. myline

myline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmiş olsun pamuk prenses, sağlıkla alırsın kucagına kızını inşallah.

6. 12 Temmuz 2010
  7. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    gecmıs olsun saglıkla gelsın prenses...

8. 12 Temmuz 2010
  9. River

River Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende ev işlerinde hiç dikkat etmiyorum hamile olduğumu unutuyorum bazen bişey olmaz diyorum iyi hissediyorum kendimi ama bundan sonra dikkat edicemm :1no2: Allah sanada bizlerede hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallahh

10. 12 Temmuz 2010
  11. yeldacinar35

yeldacinar35 küçük adamım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun dikkat et kendine

12. 12 Temmuz 2010
  13. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun rabbim meleğinizi size bağışlasın sağlıkla kucağınıza almayı nasip eylesin

14. 12 Temmuz 2010
  15. NerYun

NerYun Bir ben var,benden içerde Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Geçmiş olsun canım.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin :Saruboceq:

16. 12 Temmuz 2010
  17. animeE

animeE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok geçmiş olsun.Hayırlısıyla bebeğine kavuşmanı dilerm.Hanımlar şu temizlik olayını bi bırakın yaa...Boşverin kadın alırsınız eve ne bilim bi yardım eden illa ki olur.benm de kanamalarım oldu hamileliğimin başından beri.Hiç bir iş yapmıyorum ye,iç,yat...ev dağılıyo mu dağılıyo.napimm tekrar o kötü günleri yaşamaktansa ev kirlensin dağılsın umrumda değil....

18. 12 Temmuz 2010
  19. sudemebru

sudemebru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    korkusunu yaşamak yetti allahım kimseyi yavrusuyla islah etmesi

amin canım ancak ben ve benim gibi yaşıyanlar bilir bu dinmeyen yürek yangınını inş rabbim hayırlısıyla doğum yapmanı nasip etsin