korkuyorum aslında

Konusu 'Kalıcı Dövme' forumundadır ve kuzum85 tarafından 10 Ocak 2009 başlatılmıştır.

10 Ocak 2009
    Konu Sahibi : kuzum85
  1. kuzum85

kuzum85 aşk bir yangın Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar erkek arkadaşımın ismini dövme olarak yaptrmak istiyorum ama korkuyorum beni bu konuda dövme yaptırma konusunda biraz bilgilendirirmisinzyasakkelime:a015::bbo:

2. 10 Ocak 2009
  3. acxix_hatxixralar

acxix_hatxixralar 19.09.2014 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kalıcı dövmeden mi bahsediyorsun fisfisfis öyleyse eğer ; pek bi bilgim yok ama yaptırmak için bi kere daha düşün derim ben..Pişman olup ta çıkartmak için sonra neler neler yapıyolar.Asit falan döktüklerini bile duydum..Bi yandan da Allah göstermesin ama erkek arkadaşınla yollarınız ayrıldığı zaman ne olacak..Onun baş harfiyle mi yaşayacaksın :1ninca:

Bende geçiçi yaptırmak istiyorum ama cesaret edemiyorumm mirmirmirmir

4. 10 Ocak 2009
  5. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    348
    valla ben yazdırdım daha doğrusu biz diyim aynısı aynı yerde ondada var isimlerimiz ve soyadımız (önceden onun soyadıydı şimdi benimde :KK70:) yazıyo ama japonca
    sevgiliyken yaptırdık
    sonra nişanlı olduk
    şuan karı koca:asigim:
    3 sene oldu hiç pişman olmadım
    yaptırıcaksanda kabak gibi isim yazdırma derim nacizane fikrim :nazar:

6. 11 Ocak 2009
  7. kuzum85

kuzum85 aşk bir yangın Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    sağolun kızlar çok yararlı oldu:)

8. 18 Ocak 2009
  9. qzzzd

qzzzd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kuzu yaptrma erkek arkadasının bas harfını fln yaa hadı ayrıldınz nası pısmanlık dyarsın yne sen bılırsın tabıkı ama bn yaptrma derım snradan uzulme..

10. 18 Ocak 2009
  11. chantyclarie

chantyclarie Guest

ben yaptırmayı düşünüyorum ama harf falan değil şekil
    ama acıyo onu biliyorum
    hafif acıyo dedikleri falan hikaye canım

12. 20 Ocak 2009
  13. mini_minicik

mini_minicik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benimde üç senedir dövmem var pişman olmadım yaptırdığıma, yaptırdığın bölgeye göre aşırı farklılıklar gösterebilio canının acıma durumu. mesela ayak bileği boyun bel falan hassas oldukları için daha ççok acıyabiliyorlar, ama omuz kol sırt vs gibi bölgelerde sadece hafif bir hareketlilik hissediyosun yapılma esnasında, dövme inanılmaz acı veren bi uygulama kesinlikle değil bence, birazda onu yapan insanın işçiliğine bağlı.

14. 21 Ocak 2009
  15. astraea

astraea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kemiğin deriye yakın olduğu kısımlarda titreşimden dolayı azbiraz acıması çok normal. benim dövmem ensemin biraz altında sırtımın tam ortasında. hiç acımamıştı ve acısa bile dayanılmayacak bir acı olmaz kesinlikle. bu konuda korkun olmasın. ama erkek arkadaşının ismini yaptırma konusunda ben olsam endişelenirdim biraz.. ömrünün sonuna kadar saklayacağın vücudunun bir parçası olacak bu.. günün birinde o ismi ya da harfi orda istemezsen o zaman işin çok zor. iyi düşün derim :kahve:

16. 21 Ocak 2009
  17. mini_minicik

mini_minicik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    erkek arkadaşınnın isminden çok seni mutlu edebilecek figürler yaptırabilirsin mesela, melek, kelebek, güzel bir yıldız, güneş... yani seni vücudunda görünce ne mutlu eder, ilgi alanların nedir , ve ileride yaşlı bi babanne olduğun zaman dahi saklamaya çalışmayacağın birşey olmalı... örneğin bi akrep yada şeytan veya bi harf yaptırıpta torunlarının vaaay babanneye bak hızlıymış deyip senle dalga geçmelerini istemessin dimi:)

18. 22 Ocak 2009
  19. adaalize

adaalize Guest

bence de öle bişi yapma! evlen hele bi... ozaman düşün...allah ayırmasın da ayrılık olur falan.. ilerde de yaptıracaksan bence de kabak gibi isim yazdırma ... hem estetik olmas... hemde hos olmas..japon alfabesi ii bi fikir!