Korkuyorum sizlerde varmı?????

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve yelsan tarafından 19 Ocak 2008 başlatılmıştır.

19 Ocak 2008
    Konu Sahibi : yelsan
  1. yelsan

yelsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :a015::uhm:daha 14 haftalıgım ama korkularım var normalmış gerçi okudum kaygılanmak
    geceleri hep dua okuyom bebegim çok aklıma geliyor birde sitedeki kötü sonuçları okuyunca diyom başıma gelirse diye bebeğim düzgünmü eli ayagı saglamlı daha neler neler hamişler varmı sizde böyle şeyler söylermisiniz öptüm temmmuz anneleri hepinizi....:a

2. 19 Ocak 2008
  3. CASMXIXN

CASMXIXN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    anladığım kadarıyla sen bebeğinin eli ayağı sağlam mı diye merak ediyosun dimi...yanlışım varsa düzelt ...bak aynı şeyler hemen hemen bütün annelerde olur....ama sakın korkma ultrasonda doktorun sağlam diyo mu inan doğrudur .adamlar artık ayna gibi gösteriyolar küçücük hayatları.....sonra genlerde problemi olan birileri de yoksa hiç korkma .düzgün beslen .bol hareket et.bol bol da dinlen....en önemlisi huzur ....bebeğe annenin en büyük hediyesidir.bunlarla kafanı meşgul edip karnında stresini ona geçirme....herşeyden önce de allahtan hayırlısı de....bol bol dua et...

4. 19 Ocak 2008
  5. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    ah arkadasim sorma
    benim sorunlu bir hamileligim var, daha dun rahim agzına dikis atıldı,14 haftalık hamisim bende
    bir suru ilac kullanıyorum rahim kasilmalarini engellemek icin
    o kadar korkuyorum ki ogluma bir sey olur mu diye
    bol bol dua edip Allah tan hayırlısını istemek lazim arkadasim

6. 19 Ocak 2008
  7. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim 3. hamileliğim ve her gün bebeğimi kaybettiğimi görüyorum rüyamda ...sanırım annelik psikolojisi ...kafana takma canım kontrollerinde bi sorun olmadığı sürece içini ferah tut

8. 19 Ocak 2008
  9. EU1

EU1 Guest

canlarım ya bende hamileliğimden önce rüyamda gördüğüm bebekler kendiminde ama hamile olduğumu öğrendiğimden beri gördüğüm rüyalarımdaki bebekler benim değilde hep çevremdeki başkalarının bebekleriydi acaba diyorum önceden görüyordumda şimdi neden kendi bebeğimin olduğunu göremiyorum diye üzülüyorum allahım korusun hepimizn bebeklerini sağlıkla kucağımıza versin

10. 19 Ocak 2008
  11. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım korkma bence korktukların başına gelir ben hergece yattıgımda allahım sana şükürler olsun dualarımı kabul ettin hayırlısı ve saglıklısıylada kucagıma almayı nasip et yarabim diye uyuyorum ve inanırmısınız hic kötü rüyalar görmüyorum bence cok kafaya takmayın ben bide bana hamilelikte sonu kötü biten hikayeler anlatmalarını istemiyorum forumdada böyle sayfaları okumuyorum.

12. 20 Ocak 2008
  13. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    bende adasu gibi düsünüyorum .. kötü seyleri okumayin aklinizda kaliyor rüyalariniza giriyor .. benim simdiye kadar hic korkum olmadi .. neden bilmiyorum .. herkes dikkat et kendine yorulma vs vs diyolar ama ben kapi pencere siliyorum hic bir korkum yok .. allah ne yazdiysa o olur zaten

14. 21 Ocak 2008
  15. yelsan

yelsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim bol bol dua ediyorum öptüm saglıklı bebekler hepimize

16. 23 Ocak 2008
  17. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bende 3-4 gun kötü rüyalar gördüm ama çok şükür geçti...rabbime dua et...zaten olacaksa olacak...bunu engellemeye hiç birimizin gucu yetmez...

18. 23 Ocak 2008
  19. EU1

EU1 Guest

aynen yelsan arkadaşım.bende çok korkuyorum.hep dua ediyorum hayırlısı ve sağlıklısıyla Allah nasip etsin diye.bende okuduklarımdan çok etkileniyorum.bebeğinin kalbi durupta anlaşılmıyormuş bazen.kontrole gidildiğinde farkediliyorumuş.bende buna takmış durumdayım.mide bulantılarımda azaldı.acaba bazen diyorum bebeğime bişeymi oldu.belirtiler pek fazla yok diye.ama yinede Rabbimden hayrılsıını sağlıklısını istiyorum tabii.banada dua edin arkdaşalar şu vesveselerden uzak olmam için:1hug: