Korkuyorum yaaa...

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve Siblrya tarafından 8 Ekim 2008 başlatılmıştır.

8 Ekim 2008
    Konu Sahibi : Siblrya
  1. Siblrya

Siblrya Don´t worry, be happy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar ben suanda 19.haftada hamileyim ve cuma günü doktordaydim ve hersey cok güzel cok normal cikti ama bebisimi hissedemiyorum ?

Hic kipirdamiyor gibi ama sadece göbegimde böyle sizilar hissediyorum baskada birsey yok agrilarda korkutuyor beni off ya bu hamileligimden önce bir düsük yaptigimdan cok korkuyorum simdi ...senağlama

2. 9 Ekim 2008
  3. XIXC/@/

XIXC/@/ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

korkma cnm bende bu bebğimden önce düşük yaptım ağrılarımda kasıklarımda oluyor zaman zaman bebek ağırlastıkca agrılarında coğalcak benimkide bu 1 haftadır yavas yavas kıpırdamalara basladı zaten her hamılelık bir değildir moralini yuksek tut hayırlısıyla sağ sağlim alıcaz ınsallah kucağımıza bebeklerimizi:nazar:a.s.

4. 9 Ekim 2008
  5. Meltoo

Meltoo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Şükret ve sabret arkadaşım ben de 18 haftadayım ve hiç hissetmedim kızımın hareketlerini. 20 haftada başlayacak inşallah hissettirmeye. İçini ferah tut

6. 9 Ekim 2008
  7. buket-26

buket-26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    153
    Sibsercim korkma canım. Bende daha pazar günü hissetmeye başladım. Ama zaten fazla belli olmuyor bağırsak hareketi gibi ve herzaman olmuyor.
    İlk hissetmeye başladıktan sonrada acaba ne zaman hareket edecek bidaha ya da iki gün hissetmezsen endişeleniyorsun. 22. haftaya kadar zamanı var canım doktorlar öyle söylüyorlar.

8. 9 Ekim 2008
  9. gxoxkçenn

gxoxkçenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bunun için üzülme lütfen daha çok başındayız 22. haftadan sonra yavaş yavaş hissedebilirsin. Önemli olan doktorunun dedikleri bak ne güzel sağlıklı bir bebişin vara.s.

10. 9 Ekim 2008
  11. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    pozitif düşünmen lazım canım artık her hareketini, duygularını hisseden biri var bedeninde...
    ve onunla konuş sürekli annesi...
    eğer dr un normal dediyse bir sorun yoktur canım belki senin bebiş tembel biraz benim kızımda öyleydi şimdi 10 aylık oldu poposunun üstünden kalkmıyo :).....

12. 9 Ekim 2008
  13. alakadar

alakadar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pozitif düşün tedbiride bırakma

14. 9 Ekim 2008
  15. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    gene git istersen doktora emin ol bi tedbir alınması gerekiosa erkenden haberin olmuş olur

16. 10 Ekim 2008
  17. uzun beyaz bulut

uzun beyaz bulut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hiç üzülme canım hissetmemen gayet normal ben bile hissetmeye başlayalı çok olmadı bir sorun olsa mutlaka bir şekilde kendini hissettirir sen yüreğini ferah tut bebişin gayet rahattır canım

18. 11 Ekim 2008
  19. Siblrya

Siblrya Don´t worry, be happy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cok tesekkür ederim msjlariniz icin ...

Doktorumu aradim herseyin normal oldugun ve korkmamam gerektigini söyledi ...

Su aralar stressim cok ondanda bir etkisi olabilir diyorlar bilmiyorm tabiki !!

Bebegimi hissediyorum hani söyle icimde kipirdamalarini fln filan ama ben cogu anne gibi rahat bir hamilelik degilde söyle cocugum vursun kirsin döksün istiyorum :) oynasin yerinde durmasinki bende halen durumunun yerinde oldugunu hissedeyim istiyorum ...

Ama hepinize gercekten msjlariniz icin cok tesekkür ederim ...