korkuyorum

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve melissa78 tarafından 17 Ekim 2007 başlatılmıştır.

17 Ekim 2007
    Konu Sahibi : melissa78
  1. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    selam kizlar esimde hepatits b cikmisti ve cigerinden biopsi yapilcakti ve bir hafta önce yapildi,cigeri hepatitis b den cok yagdan zarar görmüs,esim biraz kilolu,doktor ilca falan yazmadi,diyet yapip zayiflamasi lazim 6 ay sonra tekrar gelin dedi,hemen tüp bebek meselesini söyledik tese yapilcagini,doktor sir sorun olmaz eger bulasma gibi bir durum olursa bebek dogu dogmaz asilanir ve bir zarar olmaz dedi,bugün tüp bebek merkezinde randevü aldi hem sonuclari bildirmek icin hemde prolaktini ölcdürcem ama korkuyorum her gitmemizde bir engel kötü haber aliyoruz,en son gitdigimde esimde sorunun genetik olabilecegini ve baska bir merkeze doktor arkadasina durumu yazdigini cevap beklenigini söylemisti ya yine olumsuz bir cevap geldiyse senağlama

2. 17 Ekim 2007
  3. swetlana

swetlana ASKISIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    korkma inş hersey gonlunuze gore olur yeterkı ıste ve umut et

4. 17 Ekim 2007
  5. aytii

aytii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    melıssacım korkma canım ınsallah hersey ıstedıgın gıbı olur

6. 17 Ekim 2007
  7. BenSevdaguL

BenSevdaguL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sen hepatit aşısı yaptırdın mı.Yaptırmadınsa yaptırmaya başla korkma doğum yaptıktan sonra bebeğe de hemen aşı yapılıyor.

8. 17 Ekim 2007
  9. zeros

zeros Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    insallah öyle bi haber almassin. canim benim. sana sormak istedigim bisey var. sen almanyada nerede yaptirmak istiyorsun tedavini. merkezin veya doktorun adi ne??? bana bunu cevaplarsan cok sevinirim belki lazim olur diye sordum. allah herseyi gönlünce versin ve insallah baska üzücü haber almassin.

10. 18 Ekim 2007
  11. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ben 2 asimi oldum ve 2.ayda olcam ücüncüsünü,zeros sen almanyanin neresindeydin,ben bonnda yaptirmayi düsünüyorum,bulundugum sehirde bir yer var ama praxis ve doktor esimde hepatit b ciktiktan sonra pek ilgilenmedi ve bizi bonna yolladi,ordaki doktor cok iyidi eger isterseniz tese birda yaptirin dedi biz ozaman düsünelim dedik cünkü kaldigimiz sehirde urologla anlasmistik ama simdi vazgectik bonnda yaptirmaya karar verdik hem dondurma fiyatida uygun hemde tüp bebegi orda yaptircaz,doktor tese yoluylada sperm bulunamazsa nedenini arastiririz demisti,burdaki doktorda sperm bulunamazsa yapacak bise yok demisti bize,haftaya burdaki doktorda termin yaptik ona göre bonna termin yapcam

12. 18 Ekim 2007
  13. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    aşı olduysan korkma genelde anneden geçer bebeğe benim erkek kardeşimde var eşi aşılı tombiş bir kızımız var 8 aylık maşallah sağlıklı merak etme canım dua et hayırlısı için bende hepetit taşıyıcısıyım doktor hamile kalmamda bir sakınca olmadığını söyledi bebek doğar doğmaz aşılanıyor birde serum veriyorlar merak etme canım dua et

14. 19 Ekim 2007
  15. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bizede doktor aynisini söyledi ama esimle canli sperm yok o yönden tedirginim tese yoluyla bakilcakti ve simdide doktor genetik olabilir diyor,her gitmemde bir kötü haber aliyoruz doktordan

16. 19 Ekim 2007
  17. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    teknoloji çok ilerledi artık çocuk sahibi olmak kolaylaştı hele artık erkek kısırlığı tarihe karışıyor ama bebkten önce sizin sağlıklı olmanız en önemlisi

18. 19 Ekim 2007
  19. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    burda olumsuz sonuc alirsak tr de deneyecegiz insallah iyi sonuclar aliriz,tabiki önce bizim sagligimiz,benim en cok zoruma giden etrafdakilerin ne zaman bebek yapacaksiniz canimi acitiyor,belki istemiyoruz belki sorun var bunu hic düsünmüyorlar birde onlara ne,yüce rabbim hayirlisiyla nasip etsin hepimize