korkuyorum :(

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve irras_ tarafından 13 Şubat 2010 başlatılmıştır.

13 Şubat 2010
    Konu Sahibi : irras_
  1. irras_

irras_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar regl düzensizdir ama 3 günü şaşmaz ..
    geçen ay tam gününde gelmişti hatta gelmesi gereken günden erken ... çok az sürmüştü kahwerengi leke tarzı lekelenme vardı .. kasıklarımda ağrıyordu ve o ay işte olan oldu alnımda bişi çıktı şuan dökülüyor ve son olarakda şimdi göğsümde soyulma var yani ciltimde .
    göğsümde çook belirginleşen damarlar var o koyu kısımlarından bile görebiliyorum ..
    ve bu ayda gelmesi gereken adetim 7. gün geçti .. ani hareket yaptıgımda sol kasıgım çok acıyor birde çok zorladıgımda kendimi alt karın bölgem :KK43:
    dün dayanamayacak dereceye geldim birşey kaldırmıştım kasıgım bi başladı of :KK43:
    lütfen yardım edin kızlar önemli bi rahatsızlıgın göstergesi olabilir mi ?

2. 13 Şubat 2010
  3. cicek8182

cicek8182 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    alnında çıkan ve göğüslerindeki soyulmayı ilk defa duyuyorum canım.

kasık ağrıları ve adet gecikmesi gebelik belirtilerine girio ama test yaptın mı canım.

4. 13 Şubat 2010
  5. pembepatron

pembepatron Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    döküntü dışındaki beirtiler net hamilelik belirtisi

6. 13 Şubat 2010
  7. irras_

irras_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yok test yapmadım .. yüzümdeki değişimi şu yönden kafama takmadım belki kullandığım yüz temizleme losyonu dokunmuştur dedim ama göğsümdeki değişim psikolojik mi diyorum acaba belirtileri kendim mi yaratıyorum ? mesela şuanda hiç kasıklarımda bişi yok ama dün gerçekten fenaydı .. 2 gün öncesine kdr idrarımda kokuluydu şimdi nomal.
    test için biraz daha beklicem en azından pazartesiye kadar .. belki o zamana kadar gelir umut yok :) yaratmayalım ..