Korkuyorum!!!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ela. tarafından 17 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : ela.
  1. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar arkadaşlar aslında bu konuyu açıp açmamada kararsız kaldım ama neyse açtım işte..
    konuya geleyim,benim 6 yıllık birlikteliğim ve 2 yıllıkta söz nişan gibi bir durumum var.aşkımı çok seviyorum ama biz onunla bu süreçte çok vadeler atlattık kendisinin ailesiyle poblemleri yüzünden zamanında hep bize yansıdı istemende olsa yansıttııı.
    neyse ayrılmayı başaramadık kendisinde panik atak var ve beni istemeden incitebiliyordu o zamnlar ama büyük kavgalar yaşamıştık.şimdi rahatsızlığı çok hafifledi 1.5 yıldır gül gibi anlaşıyorduk deyimi yerindeyse..ne olduysa yine evde probleri olmaya başladı ve yine sinirli beni takmayan biri oldu çıktı..ama hep böyle değil özellikle çok sinirli olduğunda ufacık bişeyden kalbimi kırar oldu ve bizim düğünümüz 8 ay sonra vee ben çok korkuyorum evlenince ailesi sıkar oda beni üzer evliliğim zehir olur diye çok ama çok korkuyorum..şunu da belirtmek istiyorum tek korktuğum yönü sıkıntılarını bana yansıtmaya başladığı onun dışında çok üstüme düşer titrer 8 yıllık birlikteliğimiz var ama görenler nasıl aşıksınız derler ama ailesini hayatımızdan nasıl uzak tutmalıyız lütfen sohbet edelim sbuyrunn

2. 17 Mayıs 2010
  3. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ailesini uzak tutamazsın...evlenince kişinin de ailesiyle bir şekilde evlenmiş oluyorsun ki....
    anlattıgına görede aileden sana gelen bir sıkıntı yok ki...
    ailesinin sorunlarını sana yansıttan nişanlının....sen ne kadar uzak dursanda mesafe koysanda sorun eden nişanlı ve seni kıranda o....
    ya adam akıllı konuşucan yada iyi düşünüp evlenicen şimdiden ve öncedenden aptıgı kırmışlıklar var..
    bu böyle devam ederse evlilik ne derece saglıklı olur.....buda meçhul bunu en iyi bilecek olanda sensin

4. 17 Mayıs 2010
  5. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yorumun için teşekkür ederim ama bana dediği şey şu ben o evde yaşamasam takmam onları ama yine nereye gitsemde o eve dönüyorum (kalıyorum)evlenince baktım bana imada bulunuyorlar gitmem diyor ama güvenemiyorum ailesine düşkünlüğü de var kiii onların neler yapmalarına karşın...

6. 17 Mayıs 2010
  7. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    öncelikle ailesiyle ne sorunları var nişanlınızın.önce onu bilelim dimi

8. 17 Mayıs 2010
  9. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ailesiyle para mevzuları var
    yani kendisi evlenmek için bir şekilde para biriktiriyor ama ailesi oralı olmadığı gibi hep yardım istiyorlar evlenmesini bile istemiyorlar parasal destekten ötürü..

10. 17 Mayıs 2010
  11. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evlendikten sonra ister istemez mesafeli olunuyor zaten.

Mesafeyi koruduktan sonra o kadar sorun yaşamazsınız herhalde

12. 17 Mayıs 2010
  13. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evlendikten sonra evli evine köylü köyüne....

Nişanlın zaten evlendikten sonra yardım edemez ki onlara.

14. 17 Mayıs 2010
  15. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım zaten şu anda da etmiyor o yüzden kavga çıkıyor nişanlım bir an evvel evlenelim kurtulayım diyor ama evlenince yapılanları inş unutmaz..

16. 17 Mayıs 2010
  17. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sen elinden geldiğince destek olmaya çalışmalısın o zaman.

Ailesi başının etini yiyor o da geliyor senden çıkarıyor hıncını.

Nişanlınla konuşmalarında ,ailene çok kızıyorum seni üzdükleri için,sen haklısın tabiki onlara yardım etmek istemiyorsun evlilik arifesindeyiz çünkü,artık bizim de bir hayatımız düzenimiz olacak onlara yardım edersen biz zor duruma düşeriz gibisinden alttan alttan ver gazı :nazar:

18. 17 Mayıs 2010
  19. moxis

moxis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bir konuşsanız nu şekilde çok kırıcı olduğunu ve kafanızda ona dair tek tereddütün bu olduğunu söyleseniz.. belki endişelerinizi giderecek açıklamalar yapabilir..