Korkuyorum..

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve zamane2 tarafından 9 Ekim 2010 başlatılmıştır.

9 Ekim 2010
    Konu Sahibi : zamane2
  1. zamane2

zamane2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Iki buçuk aylık hamileyim kalp atışını duydum..ama geçen gün çamaşırım kirlendi ve bayağı belirgindi.daha sonrada kahverengi bir akıntı geldı.doktora gıttım .bebgımın gayet ıyı oldugunu soyledı değerlerim düşmeedi çok şükür ama endişeliyim.lütfen yardım edın.böyle durum ların oldugunu duydum.doğrumu acaba kızlar lütfen yardım edin..

2. 9 Ekim 2010
  3. Duygu1988

Duygu1988 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    88
    eğer doktorun herşeyin normal oldugunu söylemişse bence endişelenmene gerek yokk sonuçta hepimizin koyamadıgı teşhisleri doktorlar koyabiliyor.. o yuzden sorun etme kendıne canını sıkma

4. 9 Ekim 2010
  5. zamane2

zamane2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    doktor değerlerimin iyi oldugunu soyledı ama tehlıke varmış.gelen kanamanın birikinti olabılecegını soyledı.

6. 10 Ekim 2010
  7. esrayagmur

esrayagmur mustafa yusuf'um geliyo.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    cnm benim doktorun iyi diyosa içini ferah tut eminim progestan vermiştir ve bol bol dinlenmen lazım..benimde 10.haftada lekem gelmişti..rahim kasılmasından dolyı kanama bölegem vardı..şükür 5 günde gitti..ama hep yattım sadece lavaboya gittim...DÜNYADA RIZIKLARI VARSA GELİYOLAR CNM...benim 8 hftlık düşüğüm vardı bunda çok korktum ama şükür iyiyim...bak belki biliyosun ama cnm..enfeksiyonlara soğuk algınlığına..çiğ etlere ve sebzelerin iyi yıkanmasına dikkat et...

8. 10 Ekim 2010
  9. istanblue

istanblue evli,mutlu ...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eğer ilişki oldysa ondan olmştr cnm bende geçen gün aynı sebepten gttm korkcak bişey yok dedi hatta kalp atışınıda gördm ultrasonda içim rahatladı

10. 10 Ekim 2010
  11. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    yerlesme kanamasıdır doktor hersey yolunda dedıyse sorun yoktur canım merak etme
    saglıklan al kucagına ınşşş
    darısı bıze ınşşşş
    duanı eksık etme

12. 10 Ekim 2010
  13. zamane2

zamane2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok teşekkür ederım arkadaslar umarım oyledır.siizde sağlıklı sihatli kucagınıza alın inşallah .HEPİMİZE HAYIRLI EVLATLAR OLURLAR İNŞALLAH.