korse?

Konusu 'Beni Baştan Yaratın' forumundadır ve kokoshatun tarafından 22 Mart 2009 başlatılmıştır.

22 Mart 2009
    Konu Sahibi : kokoshatun
  1. kokoshatun

kokoshatun Guest

kızlar ben bugün korse almaya gttim ama satıcı bana can simitleri diye adlandırdığımız biölgeyi slip korselerle toplarsın diğer korse o kadar etkili olmaz dedi ama ben sadece bel korse almak istiyordum aranızda kullanan var mı ya da bana hangisini önerirsiniz? bir de korse kullanmak zarralı mı böbreklere felan zararlı diye duydum acaba öyle mi bi zararını gören oldu mu?[​IMG] [​IMG]

2. 23 Mart 2009
  3. kokoshatun

kokoshatun Guest

niye kimse cevap yazma gereği duymuyor herkes bedava bilgiye bayılıyor ama 17 kişi bakıyor bi tanesi bile fikir vermiyor konu kapansın gitsin diye açılmadı bi fikri bi düşüncesi olanlar cevap yazamazlar mı?

4. 23 Mart 2009
  5. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eğer bacaklarında toplu ise slip korseninde alt kısmı iz yapar . bel korse ben hiç kullanmadım. sanki oturduğunda yukarı toplanacakmış gibi. ben çok eskiden beri dönem dönem korse kullanırım kimisi şekillendiriyo diyo. doğumdan sonra kullanamadım ve hiç bir korse ile toplanamayan göbeğim kaldı :KK43:

6. 23 Mart 2009
  7. sempaty

sempaty Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ben bir satıcıdan bilgi almıştım bayan en iyisi zıbın gibi olan korseler diyor. diğerlerinde kaymalar oluyor diye şikayet geliyormuş onlar hem daha kullanışlı hemde daha rahat dedi orada bir kaç örnek verdi gerçekten bende bu bilgileri destekledim... inşallah yardımcı olabilmişimdir:1hug:

8. 23 Mart 2009
  9. kokoshatun

kokoshatun Guest

çok teşekkür ederim arkadaşlara.s.

10. 25 Mart 2009
  11. dreamlife

dreamlife Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    süslü03

canım toparlayıcının böbreklere zararı oalcağını sanmıyorum babam böbrekelrinde rahatsız ve sürekli giydiği pamuklu kuşayı var(kalın) aksine sıcak tuttuğunu için iyi geleceğini düşünüyorum,

aynı şekilde benimde simitlerim var, ben de almayı düşünüyorum ama henüz ne bedeni ne rengi uyan bir toplayıcı bulamadım,

birde alacağın mağazadaki yetkiliye toplayıcı olarak bahset derim çünki korse daha farklı, can simtleri ve popo bölgesi için koyduğun resimdeki toparlacı kullana bilirsin,

korse daha sıkı biraz riskli

12. 25 Mart 2009
  13. kokoshatun

kokoshatun Guest

hmm teşekkür ederim cnm ondan alayım bari ah bu simitlerrr...

14. 25 Mart 2009
  15. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canim bendede ayni sorun var ve ben ilk resimdekinden kullandim..
    daha dogrusu kullanmaya calistim..
    bi süre sonra asagiya kayiyor ve bu defada mideyi cikariyor maalesef:KK43:
    hic tavsiye etmiyorum yani..
    bence de mayo tarzi olanlarlan kullan,askilarida destekledigi icin daha cok isini görür..
    bende bulursam almayi düsünüyorum

16. 26 Mart 2009
  17. kokoshatun

kokoshatun Guest

aaaa ne kötü bir de mide başımıza dert olur boşuna almış oluruz o zaman bulabilirsem onlara bakıım ama pek sanmıyorum burda bulabileceğimi olmassa antalyaya felan gidicem ordan alıım orda vardır buyuk ıhtımalle tşk ederim cnm bu arada:1hug:

18. 27 Mart 2009
  19. yemyeshill

yemyeshill GeZeGeN_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu mayo tarzı olanlar nasıl acaba bana bir resim gönderebılır mısınız bende almayı düşünuyorum da... bir de hani şu titanikte falan rose un giydiği arkadan ipli korseler var ya ben nişan kıyafetim için öle birşey düşüniyprum ama bir türlü bulamadım acaba o tarz bişey bulabilir miyim kızlar