Koru Hastanesi Dr.Ümit Korucuoğlu hastaları....

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve hatic_83 tarafından 2 Nisan 2012 başlatılmıştır.

2 Nisan 2012
    Konu Sahibi : hatic_83
  1. hatic_83

hatic_83 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Selam Arkadaşlar..
    Ankara'da doktor hastanesi araştırması yapanlara bende ilk defa gitmeme rağmen tavsiye edebilirim.2 gün önce ilk kontrolüm için gittim henüz 6 haftalık hamileyim.bende bu siteedeki tavsiyeler üzerine bu doktora gittim ve yaklaşımından çok memnun kaldım.Aynı hastane ve doktora giden arkadaşlar varsa düşüncelerimizi burada payşaırsak memnun olurummm...
  2. 3 Nisan 2012
  3. hatic_83

hatic_83 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar.. hiç koru hastanesine giden yokmu aranızda??????
  4. 9 Nisan 2012
  5. sevilenolmak

sevilenolmak çağanımmmmmmm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba,
    Ben de randevu aldım ümit bey'den . Bu cuma ilkkez gideceğim umarım ben de sizin gibi memnun kalırım. O zaman gelip hemen izlenimlerimi paylaşacağım..
    sevgiler...
  6. 19 Nisan 2012
  7. hatic_83

hatic_83 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Selam sanırım bi ikimiz varız Ümit beye giden..merak ettim nasıl geçti randevun diye ama sesin çıkmadı.Umarım iyi geçmiştir...Merakla bekliyorum..:18:
  8. 20 Nisan 2012
  9. psii

psii Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba arkadaşlar, ben 29 haftalık hamileyim. 11. haftadan itibaren Ümit Bey e devam ediyorum. Öncesinde Güven Hastanesine gitmiş ve doktordan hiç memnun kalmamıştım. Ümit Bey çok çok iyi bir doktor. Çok ilgili, güven veren bir tavrı var. Ayrıca alanında kesinlikle çok bilgili, ayırca işini gerçekten çok seviyor. Bir süre sonra ne kadar yoğun olduğunu ama o yoğunlukta bile güleryüzünü esirgemeden sizinle ve bebişinizle ne kadar kadar iyi ilgilendiğini göreceksiniz. Aslında buraya yorum yazmak istemiyordum, keşfedilmesin ve bize kalsın diye :) ama bu çok bencilce olurdu. :) Ayrıca Fatma hemşire de çok iyidir. Her türlü sorununuzla o da canla başa ilgilenir.
  10. 20 Nisan 2012
  11. hatic_83

hatic_83 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Yorum yazdığın için çok teşekkür ederim.Bende ilk bebeğimde güven hast.gittim ve doğum orada oldu.Ama artık ssk ile anlaşması olmadığından bu hast.yööneldim.Ümit beyi bende çok beğendim gerçekten çok ilgili ve güleryüzlü.Umarım doğuma kadarda öyle olur.Peki doğum ücretlerini biliyomusun nekadar?doğum servisini filan gezdinmi nasıl?Bilgi verirsen sevinirim.Buarada benim bebiş henüz çok minik sadece 8 haftalık:)
  12. 22 Nisan 2012
  13. psii

psii Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    doğum ücretleri en son sorduğumda normal ve sezeryan 2500, epidural olursa 3000 tl idi. Doğum ünitesini ve odaları gezmedim. Bir dahaki gidişime gezmeyi düşünüyorum o zaman bilgi veriririm. Ama gene buradan tanıştığım bir arkadaşım doğumunu yaptı ve çok memnun kaldı. Güven hastanesinin SGK ile anlaşmasını bitirdiği zamanlarda ben de Koru ya geçenlerdenim. Benim özel sağlık sigortam olduğu için bu nedenle geçmesem de iyi ki geçmişim diyorum. Şu anda bebişin minicik, umarım sonuna kadar sorunsuzca ilerler hamileliğin. Koru hastanesinde yaptıracağın testler( 2li tarama, 3 lü tarama, şeker yüklemesi) için falan çok cüzzi ücretler ödüyorsun. Detaylı ultrason için hiç ücret ödemiyorsun mesela. Buradan duyduklarıma göre insanlar 200-500 arası paralar ödüyorlar. Ümit bey bize isterseniz başka bir doktor ismi de vereyim yeterli gelmediyse verdiğim bilgiler ona da gidin dedi ve herkese de aynı şeyi mutlaka söylüyormuş. Ama zaten o haftalar gelene kadar sizde bebişi ve kendinizi Ümit Beye sorgusuzca emanet edeceğinizden hiç gerek kalmayacak. Kendi adına internet sitesi de var google da ümitkorucuoğlu yazarsan çıkıyor. Oradaki akademik geçmişi, yayınlarını falan gördüğünde zaten bu konudaki bilgisini anlıyorsun. Ultrasonda da inanılmaz iyi. Umarım Ümit Bey le iletişimin benim gibi hep iyi devam eder ve bebişleri mutlulukla kucağımıza alırız.
  14. 23 Nisan 2012
  15. sevilenolmak

sevilenolmak çağanımmmmmmm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Merhaba,
    Kusura bakmayın iş yoğunluğundan ancak yazabiliyorum...

randevum süper geçti diyebilirim.. Diğer doktorumdan sonra Ümit bey muhteşem geldi :=)

İlgili, bilgili, esprili.. Karşısındakini bilgiye doyuruyor ve rahatlatıyor.. Ultrasonda da çk iyi ve açıklayıcı bilgi veriyor.. hastalarının diğer çocuklarının ve eşlerinin ismini bile ezbere biliyor : ) Gayet ilgili yani...

Çok çok memnun kaldım ben.. 3 mayıs'ta şeker yüklemem ve detaylı ultrasonum var...
  16. 24 Nisan 2012
  17. hatic_83

hatic_83 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    iyi dileklerin için çok teşekkür ederim canım.Umarım hepimiz sağlıcakla kavuşuruz bebişlerimize..<verdiğin bilgiler için ayrıca sağoll.<ümit beyden bende çok memnunum ama daha önce ismini pek duymadığım için tereddütlerim vardı.sende boyle soyleyince içiöm rahatladı.Sanırım bu sitede pek fazla giden yok koru hastanesine.sayımız artar gözlemlerimizi paylaşırsak çok faydalı olur...tekrar teşekkürlerr:KK16:
  18. 24 Nisan 2012
  19. hatic_83

hatic_83 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    çokkk sevindim memnun kalmana..gerçekten doktor seçimi çok onemli 9 ay gibi uzun bi süreçte bizi anlayan aydınlatan ve güler yüzlü bi rehbere ihtiyacımız var.işallah bu sürein sonuna kadar herşey hepimiz için yolunda gider..