korunduğu halde hamile kalanlar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve angelvet tarafından 17 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : angelvet
  1. angelvet

angelvet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba.1 konuyu merake diyorum.1 arkadaşım hamile kaldı ama korunduğu halde.aranızda korunduğu halde hamile kalanlar varmı?böyle bir durum olabilirmi gerçekten?hangi yöntemle korunurken hamile kaldığınızı da yazarsanız riskli yöntemleri öğrenmiş oluruz böylece

2. 17 Temmuz 2008
  3. BASAK0402

BASAK0402 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cnm yardimci olmak isterdim ama ben hiç korunmadim.zaten nisanda evlendim hemen hamile kaldim.senin dediğin kaza oluyo :) benim arkadaşimda öyle hamile kaldi sonra hatali sollama diye espri yapti

4. 17 Temmuz 2008
  5. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    nasıl korunduğuna bağlı canım afedersin ama geri çekme yöntemiyle korunursa öyle olur. hap yada kondomla biraz zor yani anlıyacağın şekerim.

6. 17 Temmuz 2008
  7. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım geri çekilme yöntemiyle benim kuzenimde hamile kaldı diğerlerini bilmiyorum

8. 17 Temmuz 2008
  9. BeyzaNur-HH

BeyzaNur-HH geL artik Melegim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim kayinvaldem korunurken hamile kaldi ve suan oglu 4 yasinda

10. 17 Temmuz 2008
  11. Meltoo

Meltoo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ben 1.5 yıllık evliyim ve evlendiğimden beri takvim yöntemiyle korunuyordum. Beni hiç yanılmadığı için çok güveniyordum. tabi regl dönemlerim çok düzenliydi. geçen ayda aynı şekilde korunmama rağmen hiç beklemedğm bir tarihte(regl bitiminden sonraki gün)hamile kalmışım.tabi dr umun söylediği ve tahmin ettiğim tarihte.Bu olabiliyormuş demekki çok güvenmemek lazım.

12. 17 Temmuz 2008
  13. siyah-beyaz

siyah-beyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizde geri çekilme yöntemiyle 2,5 sene korunduk hiç beklemediğimiz bir anda kızımız bize süpriz yaptı iyiki de geldi yoksa bize kalsa 2 seneden önce düşünmüyoduk

14. 17 Temmuz 2008
  15. sev_al

sev_al Guest

hiç öyle düşünme arkadaşım benim kızkardeşimde yeni evliydi daha bir kaç sene çocuk düşünmüyorlardı kondomla korunduğu halde hamile kaldı. ve daha iki gün önce bir arkadaşım bana ağlıya ağlıya geldi. iki kızı var kendisi 36 yaşında (en büyüğü 9 enküçüğü 4 yaşında) hamile olduğunu söyledi korunduğu halde... bu konu açılmamış olsaydı bende bunun üzerine konuşmayı düşünüyordum.

not :kızkardeşim korunduğu halde hamile kalmıştı internetten yumurtlama gününe bakmıştım tamda yumurtlama günü birlikte olduğu için kalmışolabileceğini düşünüyorum.

16. 21 Kasım 2008
  17. ayla82

ayla82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    benim bi arkadaşımda kondomla korunurken hamile kaldı 3 aylıkken kaybetti bebeğini...bende hapla korunuyodum ama sanırım şuan hamileyim 5 gün geciktim hayırlısı diyorum daha 4 yıl düşünmüyoduk...allah isteyen herkese sağlıkla kucağına almayı güzel günlerini görmeyi nasip etsin yavrusunun ....