Korunmayı bıraktıktan sonra adet düzeni değişen varmı?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve kestane tarafından 4 Ocak 2009 başlatılmıştır.

4 Ocak 2009
    Konu Sahibi : kestane
  1. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ARKADAŞLAR BEN KORUNMAYI BIRAKTIKTAN SONRA ADET DÜZENİM TAMAMEN DEĞİŞTİ 31 GÜNDE ADET OLURDUM FAKAT 5 AYDIR 38 36 34 32 VE EN SONDA 24 E İNDİ VE SON 2 AYIMDADA 3.GÜN TAMAMEN ADETİM BİTİYO NORMALDE 7.GÜN TAMAMEN BİTERDİ SİZCE BUNUN NEDENİ NE OLBİLİR DAHA ÖNCE BÖYLE BİR DÜZENSİZLİK YAŞAYIP HAMİLE KALAN VARMI LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN YOKSA BAŞKA BİR SORUNMU YAŞIYORUM:uhm:

2. 5 Ocak 2009
  3. psilokum

psilokum Sıla'nın annesi :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    selam tatlım. bende korunmayı bıraktıktan sonra adet günlerim şaştı. önceleri zamanında olurdum ve altı gün tam sürerdi.şimdi adet döngüm uzadı. 27 güne çıktı. önceden 21-24 günler arası sürerdi. şimdi 24 ila 27 gün arasında değişiyor ancak genellikle 27 günde bir olmaya başladım.adetim 3 gün yoğun 2 gün hafif devam ediyor. baya bir farklılık oldu rahatlıkla hissedilebiliyor. ancak henüz hamiş değilim. sanırım başlayalı 6-7 ay olacak.. unutmadan korunmayı bırakmadan önce daha sağlıklıydım. şimdi her ay bir derdim çıkıyor..

4. 5 Ocak 2009
  5. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    valla canım bende aynı bütün dengem alt üst oldu üstelik böyle olunca insanın psikolojiside bozuluyo acaba hamilemiyim diyo siz nasıl korunuyodunuz bizde eşim korunuyodu geri çekilmeyelekaydirigubbakcemile3

6. 5 Ocak 2009
  7. psilokum

psilokum Sıla'nın annesi :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bizde de eşim korundu. prezervatif ile. evet haklısın insan psikolojik olarak oldukça etkileniyor. ben geçen ay çok sıkıldım bu işten ve tamamen çalışmayı bıraktım. yeter istemiyorum dedim. şimdi eşim sıkıştırmadan çalışma yok :roflol:

8. 5 Ocak 2009
  9. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende senin gibiyim ama benim yumurta çatlatıcı iğne kullandım ondan sonra adet düzenim bozuldu ama hala hiiiiiç birşey yok mart ayından beri böyle aşılama yaptırdım gene düzenim bozuldu 7igünüm geçti ama buay şüpheleniyorum bazı şeyler oluyor

10. 5 Ocak 2009
  11. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah canım bbek vardır bendede bu akşam üstünden beri sol kasığımda böyle gaz sancısı gibi bir ağrı var gaz yapıcı bişeyde yemedim niye böyle oldu anlamadım:sm_confused:

12. 8 Ocak 2009
  13. kurnaz

kurnaz söylermisin hazan nedir.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım bende korunmayı bıraktıktan sonra adetdim çok düzensizleşti hatta kanamam bile azaldı diyebilirim niye bilmiyorum doktora gittim iltihap var dedi ilaç kullandım ama hala aynı değişen bişey yok................

14. 9 Ocak 2009
  15. marya

marya Okeye dördüncümüz geliyoo Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kasım 20 de spiral çıkardım ve hala adet olmadım normalde 29 gunde bir oluyordum. İki gun once doktora gittim kan değerlerime baktı ve bir ilaç verdi bitince adet başlayacak dedi. Hamile de değilmişim yani. Ama şimdi korkuyorum bu düzensizlik devam ederse her ay stres olurum :S

16. 9 Ocak 2009
  17. eldaca

eldaca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar bende korunmayı gecen ay bıraktım ve ılkkez adetım 5 gun gecıktı ama ben kendımce psıkolojık olduguna ınanıyorum cunkı bebek olmasını ıstedıgımız ve heran bunu dusundugumuz ıcın adet gunlerıde gecıkıyo ve gecıktıkce dahada sıkıntıya gırıyoruz acaba dıye dıye zaten bılımsel olarakta acıklaması var okumustum

18. 9 Ocak 2009
  19. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    caım benimde ilk ay 7 gün attı tam var derken çıka geldi bu 6.ayım ve heray değişik belirtiler oldu bakalım bu ay nasıl olcak