korunup sonra hamile kalmak isteyen anne adayları size bir sorum olacak...

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve verdinaaz tarafından 5 Haziran 2009 başlatılmıştır.

5 Haziran 2009
    Konu Sahibi : verdinaaz
  1. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153
    benim bi sorum olcak 3-5 yıl her neyse belli bir süre korunupta sonra bebek isteyen anne adayları hemen hamile kaldınızmı çokmu uğraştınız yada ne gibi sorunlar yaşadınız?????????

2. 5 Haziran 2009
  3. slvmsstr

slvmsstr pamuşum yumuşum oğluşum:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben 1 sene korundum 6 ay yasmin kullandım 6 ay sonra oldu.yani 1 sene içinde 6 ay yasmin kullandım.

4. 7 Haziran 2009
  5. filizerdem

filizerdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 15 ay korundum
    15 gün sonra hamile kaldım ama çevremde 6 ay bekleyen oldu

6. 7 Haziran 2009
  7. scedcedu

scedcedu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben 1,5 yıl miralon kullandım ama sonrasında 1 yıl eşim korundu...korunmayı tamamen bıraktıktan 4 ay sonra hamile kaldım.

ama görümcem de 1,5 yıl miralon kullanmıştı bıraktıktan 2 hafta sonra hamile kaldı.... bence bünyeden bünyeye değişiyor tabi bir de asıl önemli olan gününü tutturabilmek

8. 7 Haziran 2009
  9. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bende 15 ay korundum daha doğrusu eşim korundu bıraktıktan 9 ay sonra hamile kaldım çok stresli bi bekleyişti eğer gerçekten çocuk istiyorsanız korunmayın nasıl olsa er geç bebeğiniz olmasını isteyeceksiniz

10. 8 Haziran 2009
  11. renkli35

renkli35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    bu kişiden kişiye değişir canım. benim kuzenim 3 yıl korundu, korunmayı bıraktıktan sonra 4 ay sonra hamile kaldı, başka bi yakınımız ise 6 yıldır korunuyodu şimdi bir yıldır bebek istiyorlar olmuyormuş,

12. 8 Haziran 2009
  13. mersel

mersel ikinci kez anne oluyorum Üye

Beğenildi:
    67
    Ödül Puanları:
    108
    Canım bende 2 yıl ginera kullandım, bıraktıktan 2 ay sonra hamile kaldım. Bencede tamamen bünye ile ilgili. Korunmanın bir zararı olduğunu düşünmüyorum. Sadece bünye algılayana kadar sanırım zaman geçiyor. Bu da kişiden kişiye değişiyor. ınşallah sende en kısa zamanda bu mutluluğu tadarsın.
    sevgiler.

14. 9 Haziran 2009
  15. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153
    çok teşekkür edrim...

16. 12 Haziran 2009
  17. goncagul_ce

goncagul_ce Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben 11 ay yasmin kullandım bıraktıgım ay hamile kaldım su an 5haftalık hamişim yumurtlama günlerini iyi tespit edersen sansın cok yüksek bide stres yok herkeste aynı olmuyo mesela benim adetlerim hep düzenliydi rahmimde yumurtalıklarımda hiç sorun olmadı belki bunlar yüzündendir ama en büyük sebeb tabi Allahın nasib etmesi o dilerse kısır kadın bile hamile kalabilir ama dilemezsse istersen dünyaları getir herseyi yap yine bebişin olmaz..tebbir biz kullardan sen elinden geleni yap gerisini o bilir sevgiler..

18. 13 Haziran 2009
  19. nemoz

nemoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :1shok:
    sanırım hamileyim ... yaklaşık 2 yıldır yasmin kullanıyordum bu ay bıraktım ve adetim 2 gün gecikince bugün test yaptım pzitif!!!! ama aklıma takılan birşey var kızlar nolur yardım edin.... hapla korunmanın ardından ilk 3 ay hamile kalınmaması gerekiyor gibilerinden bir şeyler okudum ve içim "cız" etti !! bu durum herhangi bir risk içerir mi ? hepnizesevgiler....