köşe takımı salona mı oturma odasına mı yakışır??

Konusu 'Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu' forumundadır ve fatma_85 tarafından 29 Kasım 2009 başlatılmıştır.

29 Kasım 2009
    Konu Sahibi : fatma_85
  1. fatma_85

fatma_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar fikirlerinize ihtiyacım var.köşe takımlarını çok beğeniorm.benim güzel bi oturma grubum var.ama salonum mobilyam vs yok(şırnakta doğu görevinde olduğumuzdan almadık)bu yıl batıya tayinimiz çıkacak.ve yeni eşyalar alıcaz.benim gelin evim şırnağa serildi turkbayragi iki yıldır sıradan bi evim var ama yeni gelin evini asıl bu yaz dizicem.bana fikir verin lütfennnn
    şimdi sorum şu :
    ***sizce köşe takımları salonda basit mi durur?(vitrin almıcam sadece tv ünitesi ,yemek masası)
    ***yoksa salona modern bir salon takımı alıp köşe takımını çalışma masası ve kitaplığımız olan çalışma odamıza mı koymalıyım(çocuğumuz olunca hem oturabileceği hem de kendi odasına dönüştürebileceğimiz bi oda olur)
    not:köşe takımı çok büyük diil bi köşe koltuk biçiminde.yataş BOOGİE KÖŞE TAKIMI

Ekli Dosyalar:

2. 29 Kasım 2009
  3. SuKuNeT

SuKuNeT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Dar bir salonun varsa köşe koltuk,geniş bir salonun varsa ikisi de olur.Tercih senin canım.Ben olsam karmaşadan uzak,sade,şık,modern bi L koltuk ve onu tamamlayan tv üniyesiyle,yemek masası tercih ederdim.
    Yanlız senin gösterdiğin köşe koltuk çook küçük.Kalabalık misafirin gelirse zorlanırsın bence..
    Yeni eviniz de hayırlı olur inşallah,iyi günlerde oturun..

4. 29 Kasım 2009
  5. Arkadas

Arkadas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Bence L takımı salona koyabilirsin karşısına da şık bir berjer alırsın büyük çiçekler,aksesuarlar falan salon daha ferah görünür.. eger çocuk odası küçük olursa çocuğun dolabı yatağı derken sığmayabilir.Ama tabi sen bilirsin yinede.

6. 29 Kasım 2009
  7. fatma_85

fatma_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim kızlar yorumlerınız için.araştırma aşamasındayım şimdilik bi salon bide o küçük köşe koltuğu çalışma odasına almayı düşünüorm. daha burda paylaşılan ev resimlerine felan bakıorm .malum burda 3 yıldır medeniyetten uzak kaldık. yorumları bekliorm.
    tayine daha aylar var ama güzel bi evim olcak die heyecanlanıorm

8. 29 Kasım 2009
  9. ArmutTatlisi

ArmutTatlisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben olsam köşe takımını oturma odasına alırdım oturma odasında çok rahat oluyor. Salona kesinlikle şıkır şıkır çok güzel bi koltuk takımı alırdım.

10. 30 Kasım 2009
  11. armanda

armanda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bizimde evimizde köşe koltuk var gayette şık durduğuna inanıyorum gelen misafirlerim hep öyle söylüyo eşimde bende çok memnunuz kullanışlıda ama senin gösterdiğin köşe koltuk oturma odası tarzında klasik köşe koltuklarda var onlarada bakabilirsin

12. 1 Aralık 2009
  13. oykumruyam

oykumruyam Öyküm abla olduuu:) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    resmini koyduğun köşe takımı bence salona değil oturma odasına veya çalışma odasına daha uygun olur
    ilk resimdeki salon takımı salon için daha uygun diye düşünüyorum

14. 1 Aralık 2009
  15. fatma_85

fatma_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de öle düşünüorm.inşallah benim de güzel mi güzel bi evim olacakhihoyyythihoyyyt

16. 9 Aralık 2009
  17. Sinoplu57

Sinoplu57 varsa SEN yoksa SEN... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    oturma odasına alcam bende inş.

18. 11 Aralık 2009
  19. nikals

nikals Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    köşe takımı benimkinin aynısı biz oturma odasına koydık salonada resimdeki gibi bi koltuk takımı aldık