kosla vanish

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve Chefemine tarafından 21 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Chefemine
  1. Chefemine

Chefemine Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar çoğu arkadaşında bildiği gibi ben dışarıya elişi yapıyorum.binbir emek neyse bir müşterime beyaz bir hırka ördüm sonra hırkayı el kiri falan olur diye yarım kapak kosla ve bir kova ılık su ile yıkadım kuruduktan sonra ara ara sararmaya başladı ve sonunda sandıkta kalmış gibi oldu gibi oldu.
    Ben kosladan yine tereddüt etmedim ve nako firmasına hırkayı yolladım defalarca telefon açtım telfon faturalarım 100 ytl den aşağı gelmedi tam 3 ay ve sonunda firma bana bir yazı ve üç paket ip yolladı yıkama ve kurutmadan kaynaklıdır diye bu sefer koslayı aradım çünkü alize marka farklı bir iple ördüğüm patikte sararmıştı ve içerde kuruttum sonra koslada ipinizden ve güneşte kurutmanızdan dedi ama ben kosladan olduğuna artık eminim bu işin peşini bırakmıcam kargo gelir gelmez tüketici haklarına gidicem insanların gözlerini renkli reklamlarla boyayıp kandıramıcaklar :enbuyukkk:Kötü Kazen

Son düzenleme: 21 Temmuz 2008
  2. 21 Temmuz 2008
  3. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Allah şaştım kaldım vede gözüm korktuCADIARZU doğrusu bende kullanıyorum kosla vanish oxi yi şimdiye kadar öyle bişi olmadı.benneyaptımki

4. 21 Temmuz 2008
  5. yoruldum71

yoruldum71 düzce'mi özledim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    sıvısından mı? yoksa tozundan mı? şikayetcisin:uhm:

6. 21 Temmuz 2008
  7. Chefemine

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    valla bitanem tozu zaten iyi değil eşimin gömleklerinin yaka ve kollarında hiç bir leke çıkmadı.
    ama benim asıl şikayetim şuanda sıvı olanı pembe renk

8. 22 Temmuz 2008
  9. ozlemim

ozlemim hasreti yendik biz bir'iz Üye

Beğenildi:
    80
    Ödül Puanları:
    108
    çok ilginç.. ben uzun senelerdir kosla kullanırım.. hem elde yıkamaya hemde çamaşır makinesine atarım. şimdiye kadar hiç böyle bir şikayetim olmadı.. bir çok lekede de beni huzura kavuşturduğunu bilirim. gerekli olur paramdan kısar yine de alırım.. dikkatsiz biriyim. lekelerle hep başım derttedir benim.. şimdi bunu okuyunca şaşırdım. bence siz bide o deterjanı aldığınız yere bi gidin sakın eski tarihli yada sahte falan olmasın??? :S

10. 22 Temmuz 2008
  11. semra84

semra84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ablamda renkliler için kosla almıştı yıkadı ve kumaş pantalonlarda çamaşır suyu deymiş gibi lekeler oldu

12. 22 Temmuz 2008
  13. Chefemine

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    yok şeker öyle bir problem yok çünkü ürünle beraber incelenmeye yollandı ürünlerine toz kondurmuyorlara.s.

14. 14 Şubat 2009
  15. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    benımde 10 aylık bır bebegım var malum esyaları cok lekelenıyor.her yıkamada kosla kullanıyorum ama cogu leke oldugu gıbı cıkıyor makınadan.domestosun leke cıkarıcısıda pek faklı degıl

16. 15 Şubat 2009
  17. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ben sıvısından da tozundan da çok ama çok memnunun, hiç beni yarı yolda bırakmadı.
    Sizin de böyle bir sorun yaşamanıza üzüldüm....

18. 15 Şubat 2009
  19. XSXimal

XSXimal Üzeni yolla... Salla... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Yazık valla o kadar uğraş, el emeği... Üzüldüm valla...
    Şaşırdım doğrusu bende kosla kullanıyorum, hatta sulandırıp sprey şişesine koyup yere damlayan şeyleri, duvarları bile siliyordum onunla...
    Bundan sonra kullanırken dikkat edeyim bakalım, kıyefetlerde değişiklik yapacak mı
    :uhm: