Koşu bandı ile zayıflayan var mı?

Konusu 'Egzersizler' forumundadır ve chnnmkiz tarafından 2 Ocak 2011 başlatılmıştır.

2 Ocak 2011
    Konu Sahibi : chnnmkiz
  1. chnnmkiz

chnnmkiz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese merhaba
    30 günlük anneyim henüz. dünya tatlısı bi oğlu.m ve 20 kg fazlam var. emzirdiğim için diyet yapamıyorum ama böyle giderse depresyondan sütüm kesilecek :KK43:(( son çare olarak koşu bandını düşündüm. malum dışarıda yürüyüş yapamıyorum oğlumu bırakıp. yardım edin nolur.
    bekliyorum tez zamanda...

2. 3 Ocak 2011
  3. aysun444

aysun444 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım düzenli kullanırsan tabii işe yarar ama kullanırsan. Sana çevremden rahat 10kişi sayabilirim. hevesle aldıktan sonra köşeye bırakan. Bende onlardanım. Kimse köşeye bırakmak için almıyo ama ne hikmetse kullanamıyosun. Ancak dirayetli kullanırsan işe yara tabii

4. 4 Ocak 2011
  5. benben

benben Üye Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Ben de bebeğim küçük dışarı çıkamıyorum diye koşu bandı almıştım bir ara sürekli bindim haftada 3-4 kere hızlı tempoda yürüyordum, koşmuyordum koşmayı sevmiyorum çünkü.15 dakikayla başladım yürüyüşlere birden yüklenmeyim diye yavaş yavaş 20 dk, 25 dk, 30 dk. ya çıkardım.Acayip ter atıyordum.Sonrasında benim sorunlu bölgem olan bel altını çalıştıracak egzersizler yapıyordum veya pilates yapıyordum. Çok faydasını gördüm 6-7 kg verdim fakat daha fazla vermiş gibi duruyordum çünkü sıkılaşmıştım. Sonra iş güç çocuk derken vakit ayıramaz oldum.Evde bir yerde öyle kullanılmayı bekliyor.Yani vakit ayırırsan ve ayarında kullanırsan gerçekten faydalı.Müzik açmak da ayrıca keyif veriyor..Bu arada Allah analı babalı büyütsün bebişi, uzun sağlıklı ömür versin.

6. 6 Ocak 2011
  7. chnnmkiz

chnnmkiz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim. kilo vermek zorundayim hiçbişeyim üzerime olmuyor köşede kalmaması gerekiyor alıcam ve 15 kilo verene kadar koşucam.

8. 6 Ocak 2011
  9. EfLaH

EfLaH Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allah analı babalı buyutsun , tez zamanda kılolarınız da gtsın :)

bende cok kosu bandı almak ıstıyorum, ama asırı pahalılar ya :KK43:

10. 7 Ocak 2011
  11. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben şimdiye kadar 21 kilo verdim
    tabiki diyet yapiyorum (diyetisyene gidiyorum) ama aynı zamanda koşu bandında yürüyorum haftada 3-4 kere 1er saat
    yazın hep dışarda yürüdüm ama kışın özellikle çok iyi oluyor
    soğuklarda ve yağmurda dışarda uzun uzun yürüme şansım olmuyor çünkü 20 aylık kızım var bırakcak kimsem yok
    akşamları dizi saatlerinde çıkıyorum üzerine biryandan diziyi izliyorum biryandan yürüyorum veya bir arkadaş yada annemlen telefonda konuşuyorum vakit nasıl geçiyor anlamiyorum bile
    ilk zamanlar almak istememiştim dışarda yürürüm boşu boşuna masrafa gerek yok sonra kullanmam durur öyle diye ama iyiki almışım hiç pişman değilim

Son düzenleme: 7 Ocak 2011
  12. 9 Ocak 2011
  13. seren1077

seren1077 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merhaba canım, allah bebişine sağlık ve uzun ömürler versin öncelikle.. bende büyüük istek sonucunda aldım koşu bandını . ilk bir ay hergün bir saat yada 70- 80 dakika yürüyordum , birde rejim yardımıyla 1 ayda 10 kilo verdim.. ama ne oldu ki adet dönemim girince o büyü bozuldu bende.. sonra yok işim kaldı , bu gün canım istemiyor falan derken hep aksatıyorum, üzülüyorumda aslında.. ne zaman düzene sokarım bilmiyorum ama , 10 kilo vereli 2 ay oldu henüz geri almadım , sporla verilince güzelliği buymuş demekki .. düzenli kullanırsan çok müthiş birşey koşu bandı, dışarıda o kadar seri asla yürünmüyor gerçekten.. ben 5. 2 de yada 5. 4 de yürüyorum.. tavsiye ederim arkadaşım al ama en önemlisi hiiiç bahaneler yaratmadan her gün yürü olurmuu :)) sevgiyle kal ..:KK3:

14. 9 Ocak 2011
  15. seren1077

seren1077 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ne güzel ne mutlu size.. ne kadar sürede verdiniz peki bu kiloyu? birde haftada 3- 4 kez yürümek yeterli oluyor yani hıım ? ben hergün yürüyemiyorum diye çok üzülüyorumdaa.. :))

16. 9 Ocak 2011
  17. corekotu

corekotu kaktüs :P Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    her gün aralıksız hızlı tempoda 1 saat koşu bandında yürüyüş accaib faydalı. zayıflatıyorda. canlı örneğiyim. :) dışarı da yürümeyi hiç istemedim. çünkü çekingen biriyim ve utanıyordum herkes bana bakıyor gibi. şişkoydum da malum, bunun için yürüdüğüm de orta da, utanıyordum işte :) gerçekten hergün 1 saat yaparsan mutlaka zayıflarsın. diyet yapabilirsin aslında. tv de beslenme uzmanları konuştu, hamilelik sırasın da diyet yapılamazmış. ama doğum sonrası hemen başlanırmış. şu bu süt yapar diye yiyeyim diyet yapmayayım diye bir şey eski usul bi düşünceymiş. ha bide diyet yapmasan bile herşeyi yiyerek sağlıklı beslenebilirsin. sonuçta abur cubur yemezsen yine etkisi olacaktır. bir beslenme uzmanıyla görüşürsün sana en uygun önerilerde bulunacaktır emzirdiğini de göz önünde bulundurarak :KK66:

18. 10 Ocak 2011
  19. lacey

lacey Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    48
    merhaba canım , bebeğine ve sana sağlıklı günler dilerim
    bende koşu bandı mutlaka olmalı diyenlerdenim. 2 sene önce koşu bandı ile 77 kilodan 50 lili kilolara düştüm yediklerime dikkat ederek ve günde 2 defa hızlı tempo 50 dk yürüyerek. ardından koşu bandım arızalandı. çevremde yürüyüş alanı yok malesef. bende 1.5 yılda yeniden 71 kg çıktım:KK14: eşimi yeniden razı ettim ve bu cumartesi yeni bir koşu bandı aldık:KK66: yeniden eski kiloma döneileceğim.
    eğer yeni alacaksan sana tavsiyem VOİT WHİTE 700. yürüyüşü çok rahat ve sessiz çalışıyor. bebişin yanında uyurken sende yürüyebilirsin .