Koşu bandı tavsiyesi

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve EU2 tarafından 3 Nisan 2009 başlatılmıştır.

3 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

slm arkadaşlar koşu bandı alıcam lutfen yardımcı olun en fazla 1mılyara kadar twıs mekık masaj aletlı hedıyelerı olan kosu bandı arıyorum ıkı tane alıcam kullananlar bilgisi olanlar yardım ederse çok sevinirim eğim yok yada eğim manuel ne demek acıklıyabilirmisiniz şimdiden yardımcı olucaklara gönülden teşekkür ederim:KK46:

2. 3 Nisan 2009
  3. sermest

sermest hoşgeldin nazlı kelebeğim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    egım dedıklerı bandın aynı gercek hayattakı gıbı yokus seklıne getırebılmesı özellıgı..yanı bandın tabanını yere paralele de kullanabılıyorsun yokus özellıgı de verebılıyorsun..yokus özellıgı olunca yuruyusde daha fazla efor sarfedıyorsun halıyle bu da ekstra kalorı yakımı oluyordur herhalde..egım yok dıyrosa öyle bı özellgı yok manuel dedıgı kendın ayarlıyorsn elle..bı mandal,kol vıda yardımıyla artk aletn özellgne kalmıs..bıcogunda dıgıtal ayarlamalar..onlarda dıgıtal tuslara basman yeterlı kademelerı var egımın de..
    manueln zor olacagnı dusunuyorm..ancak yokus yaparak yurumek de kolay degl sartsa senın ıcın bu özellıgı dıkkate al
    aradgın özellklerde benm bandım..voit almstm kampnyadan ben de..twist,masaj motoru,dambıl ve yayları var..sanırım 1300-1400 e almstm ama normalde 1700e yakındı..anca smdı o urunde de baya ındırım var..özellıkle voıt aldım cunku 5 yıl garantısı var parca degısımı garantısı de ıcınde..yanı derı bölmelerı o el tutma yerlerı falan zamanla asınsa bıle degıstrme ımkanın var..ben memnunum acıkcası..smdı kodunu hatrlayamadm netten bakar yazarm gene hangı aletı voıtın

4. 3 Nisan 2009
  5. sermest

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bıraz baktım netten sanırım benmkı bunlardan biri :
    Voit WALKER M Motorlu Koşu Bandı ya da Voit SILVER M Motorlu Koşu Bandı (1,5-3 Hp 12Km/h)

googledan arat ıstersen resmnı de görursun katlanabılıyor aynı zamanda..memnunum ben cok..sesı de normal ölculerde..

Son düzenleme: 3 Nisan 2009
  6. 3 Nisan 2009
  7. EU2

EU2 Guest

canım ılgılenıp cevap verdiğin için gönülden teşekkurler eğim ne cok merak edıyordum esım futbolcu bana kalsa eğime gerek yokta o kullanır baktım dedıgın urunede 1350den baslıyo benı aşar:KK43: normalde 700 falan dusunuyordumda baktım dandık zaten olursa ya voınt ya dunlop düşünüyorum olurda bulursan haber verırsen sevınırım:icecream:

8. 3 Nisan 2009
  9. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bizde dunlop marka var ve hatta internetten ısmarlamıştık, 650 ytl kampanya fiyatıydı, şimdi de 700-750 civarında, gayet de güzel

10. 3 Nisan 2009
  11. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pardon hediyelere dikkat etmemişim canım, hediyesi yoktu bunun.

12. 3 Nisan 2009
  13. sermest

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım baktım bıraz da bu ıstedıgın özellıklerı hepsnı kapsayan kosu bandları ne yazık kı bu aralıtka hep..ama bu sıralar bu urunde cok kampanya var ınan..1700den falan ındı yanı normalde baya pahalıydı..hatta ben aldktan snra daha da ınmıstı ben de sınır oldum:)
    ben boynerden aldım takstle onıkı ay..yanında bısıklet hedıyesı de vardı ama onu ıstemedm onu fıyattan dusurttum bıseklde..gıt bı konus dene ıkı tane alcam dıyorsun..ındırım yapabılır aynı seklde sana da..
    senın ıstedgn özellklerde o aralıkta fıyatlı ben hıc görmedm acıkcası ama belk dunlopta bulursun o konuda cok bılgm yok canm..gönlune göre olur ınsallah..

14. 3 Nisan 2009
  15. EU2

EU2 Guest

olsun cnm fıyatı bayagı iyi hedıyelerıne ayrıyyetende alabılırm memnunmusun pekı nezamndır kulanıyorsun artı eksıleri sence neler? kodunuda yazarsan sevınırm bakııym googleden

16. 3 Nisan 2009
  17. EU2

EU2 Guest

cnm dogru dıyosun ıkı tane alıcam dıye belkı ındırırler pekı hangı semtten aldın ben ıstanbul anadolu yakasındayım tel falan buluyumda once bı on gorusme yapıyım bakarsın ındırırler:)

18. 3 Nisan 2009
  19. sermest

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben cok uzaklardayım be:))ıstanbldan almadm yanı ama boynerlerın hepsınde fıyatlar aynıdır zannmca