Koşuyolu Medipol e giden yada orda doğum yapmış olan arkadaşlar

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve PureHate tarafından 9 Ekim 2008 başlatılmıştır.

9 Ekim 2008
    Konu Sahibi : PureHate
  1. PureHate

PureHate Uğur böcüğüm (ÖzLem) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

Merhaba bayanlar ben Hospitalium Çamlıca Hastanesi ne gidiyorum da Medipol e geçmek

istiyorum acaba aranızda var mı Medipol e giden, orda doğum yapan memnun kalan​

2. 9 Ekim 2008
  3. elanurum

elanurum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    medipol hastanesinde dogum yaptım,kadın dogum doktorlarının hepsi çok iyi memnun kaldım,ben dr.leyla altuntaşa muayene oluyodum bi arkadaşımda dr pınar hanıma ikimizde memnun kaldık
    sadece hemşireler suratsızdı onlardan memnun kalmadım malesef çıkarkende zaten bildirdim memnuniyetsizligimi belki bi faydası olmuştur:) sana tavsiyem dogumdan sonra yatacagın odayı kendin seç hastaneye bırakma çünkü medipolun odaları birbirinden çok farklı geniş ,ufak,güzel,sıkıcı hepsi var:) şimdiden hayırlı dogumlar dilerim...

4. 9 Ekim 2008
  5. PureHate

PureHate Uğur böcüğüm (ÖzLem) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Teşekkür ederim canım ben de Leyla hanım dan aldım randevumu çok yoğun olduğundan 28 Ekim e

verdiler günü ancak. Benim şuan gittiğim doktor pek ilgili değil gibi hem özel muayenehanesine

gidiyorum ama bana bu ay bunları yap falan demiyor ben netten öğrenip bakıp sormasam söyleyeceği

yok bazı şeyleri inşallah memnun kalırım

6. 9 Ekim 2008
  7. elanurum

elanurum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    leyla hanımdan çok memnun kalırsın ,hem işinde çok titiz hemde ilgili bir doktordur

8. 3 Haziran 2009
  9. tulay24

tulay24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun bebeişinz maşallah baya büyümüştür sanrım bende medipolde doğum yapmayı düşünüyorum yeni doğan bölümünün güzel oldugunu duydum dr.um dışardan sadece hastanede yapıcak doğumu bu şartlarda önceden gidip gezme hakkımız oluyomu? hastaneyi odaları kendiniz seçin demişsiniz de teşekkür ederim.

10. 3 Haziran 2009
  11. minnosh

minnosh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    88
    ben de medipolde doğum yaptım. dokrorum dışrdan gelmişti. normal doğum yaptığım için oda seçme şansım olmadı. zaten hastanede oda olayı fiyaskoydu. doğum 9 ocak 09 ta oldu bütün odalar ya dolu ya da rezerve olduğu için oda kalmamıştı ve doğumdan sonra en zor geçen 3-4 saat müşahade odasında kalmak ve o küçücük odayı başka biriyle paylaşmak zorunda kaldım.

12. 9 Nisan 2010
  13. butterfly1981

butterfly1981 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nihayet normal doğum yapan birini görmek mutluluk verici normal doğum yaptıracak doktor arıyorum acaba doktorunuzun adını alabilir miyim? ben egemen koyunucuya gidiyordum bıraktım 1 mayısta hakan apaydına doppler çektirip ardından sevap pataya gideceğim yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

14. 9 Nisan 2010
  15. gunayder

gunayder Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    ben leyla hanıma gidiyorum.kendisi herşey yolunda olduğu sürece normal doğum yanlısı.bilginize..

16. 9 Şubat 2011
  17. ahzuzu

ahzuzu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba 4aylık hamıleyım camlıca hospıtalıum a gıdıyordum ama dr dan memnun kalmadım bana da ılgısız geldı.bebeğımın kaç cm kac gr oldugunu bıle soylemedı nasıl beslenmem konusunda da en ufak bır bılgı bıle vermedı ben de bu konuda memnun kalmadım bırde dr ıcın hep sezeryan yaptırdıgını duydum.koşuyolu medıpole gıdıcem ıns bu ay seval pata arkadasım dogum yapmıs bu dr da cok memnundu bende deneyecegım :KK3:

18. 15 Mart 2011
  19. zektbom

zektbom bir meleğim daha yolda.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba arkadaşlar..bnde medipole sema ovalıya gittim..normal doğum yaptım..doğumumda doktorumda hemşirelerde çok ilgiliydi..hatta hemşirelerden biri hafızdı..sancılandığımda karnıma elini koyup dua okudu hep..sağolsunlar..odamda çok rahattı klima banyo temizliği vs. gayet iyiydi..şimdide 2.ye hamileyim 8.5 aylık..inş. 2. doğumumuda medipolde yapıcam..tavsiye ederim..