kosuyolu medipol hastanesinde ve epiduralli normal dogum yapanlar var mi?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve zuhahaha tarafından 14 Ekim 2008 başlatılmıştır.

14 Ekim 2008
    Konu Sahibi : zuhahaha
  1. zuhahaha

zuhahaha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili dogum yapmis arkadaslar benim de dogumuma bir ay gibi bir sure kaldi. ve cok endiseliyim tahmin edersiniz...
    medipol hastanesinde hakan beye gidiyorum. doktorumdan memnunum. fakat normal dogum oldugu taktirde doguma gelemeyebilecegini bastan belirtmisti. ben de sezeryan istemiyorum mecbur olmadikca. kendi doktorum olmadigi taktirde dogumuma girecek doktor belli degil. orada dogum yapanlariniz varsa bana doktorlar ve hastane ve de epidural uygulamasi hakkinda bilgi verebilirseniz cok cok cok sevinirim. tesekkur ederim

2. 14 Ekim 2008
  3. erdemix

erdemix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kesinlikle leyla hanmım inan bana dua edersin ağustosta yaptımhem doktor hem hastane çok güzel çok kolay oldu sezeryan gerçi ama sonrasıda rahat geçti gerçi leyla hanım son ana kadar normal doğum taraftarı benim problem çıktıama epidurale pek sıcak bakmıyor

4. 23 Ekim 2008
  5. LELAL

LELAL fınfık kurdum büyüyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende hakan beyin hastasıyım ve benimde 1 ay gibi bir vaktim kaldı.. :CüvCüv:
    bize de normal doğum için yanımda olamayabileceği yönünde bilgi verdi gerçi ben her halükarda sezeryan düşünüyorum ama epidural konusunda da pek sıcak bakmıyor.
    benim bir arkadaşım aynı hastanede sema hanımın hastasıydı ve epidural sezeryan oldu ve çok da memnun kaldı. ben de epidural istiyorum bu gidişimde bir kez daha konuşucam bakalım.. CADIARZU

6. 23 Ekim 2008
  7. casser

casser öğrenci anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben oradaki doktorların hepsinin çok ii olduğunu duymuştum ve doğumumu orada yaptım çokda memnun kaldım.Sadece doktorlar fazla yoğun ama buna rağmen çok memnun kaldım.Sema hanımdı doktorum.

8. 23 Ekim 2008
  9. existhunder

existhunder Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de leyla hanım ın hastasıyım.Epidural istiyodum ben neden sıcak bakmıyo yaaa :KK43:((

10. 7 Haziran 2010
  11. gldnnn

gldnnn küçücüğüm herşeyimmmm... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaa normal doğum yapan yok mu bu hastanede? herkes sezeryan yapmış nerdeyse..
    hem ne demek normal doğuma doktorumun girmemesi.. insanı zorla sezeryane yönlendiriyolar... çok saçma..

12. 8 Haziran 2010
  13. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    bende hakan beyin hastasıyım ve çok çok memnunum kendisinden inşallah sezeryanla doğum istiyorum lakin geçtiğimiz senelerde benim çok yakın bir arkadaşım iki yıl araylan iki doğum yaptı ikisinide epidural normal doğum yaptı doğumuna bayan bir doktor girmişti ama ismini hatırlmaıyorum şimdi ve çok çok memnun kaldı hatta hastaneden o memnun kaldığı için bende oraya gidiyorum herkese güzel doğumlar diliyorum opuyorumnanaktan

14. 10 Haziran 2010
  15. Ezeldenberi

Ezeldenberi menekşe Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 5 ay önce medipol hastanesinde normal doğum yaptım gece 3 olmasına rağmen doktorum geldi ve çok memnun kaldım doktorum sonuna kadar normal doğum için ısrar etti ve öyle de oldu.kesinlikle normal doğumu tasiye ederim arkadaşlar.

16. 11 Haziran 2010
  17. gldnnn

gldnnn küçücüğüm herşeyimmmm... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ezeldenberi, hayırlı olsun doğumun, bebeğin.
    bende medipole gidiyorum doktorum cevahir hnm, kendisinden memnunum ama şu ara bu doğum işine kafayı taktım,e vakit azalınca haliyle :)
    ama medipolle ilgili okuduğum doğumlar hep sezeryan yönünde, bende şiddetle normal doğum istiyorum. doktorum herşey yolunda olduğu sürece normal doğum yaparsın diyor ama dediğim gibi okuduklarımdan sonra içime bir kurt düştü. senin doktorun kimdi acaba?

18. 11 Haziran 2010
  19. Ezeldenberi

Ezeldenberi menekşe Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    meraba canım seni de allah kurtarsın ,bebişini sağlıklı kucağına almak nasib olsun .
    benim doktorum Seval Pata idi ve hamileliğim boyunca hiç sezeryandan bahsetmedi bana fikrimi bile sormadı hatta ben gözünün içine bakıyodum sezeryan dese atlıcaktım ama iyikide normal doğum yapmışım diyorum ,inşallah sana da benimki kadar kolay doğum yapmak nasib olur ne epidüral ne de suni sancıya gerek olmadan doğurdum :))