kötü bir sabah:((((((((((((

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve selcanefe tarafından 4 Eylül 2008 başlatılmıştır.

4 Eylül 2008
    Konu Sahibi : selcanefe
  1. selcanefe

selcanefe herşey güzel olsun Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    bu sabah hergünkinden çok farklı uyanmak inanın hiç bu kadar kötü olmamıştı biliyorsunuz ban oğluma salıncak yapmıştım bu gece orda yattık yani salıncağın olduğpu odada sabah 6da oğlum ağladı bende yanıma koltuğa aldım hiç yapmazdım kenar tartafa onu yatırdım bir çığlıkla uyandım oğlum yerde ve ağlıyordu ellerim titredi içimden sanki bişey koptu can havliyle nasıl kucağıma aldıysam eşime koştum bağırarak sanki oğluma bişey olmuş sandım ağlarken gözyaşları damla damla akıyodu benimde ağladığımı görünce eşim bir yandan oğlanı kucağında gezdirdi bir yandan tamam mama yap sakin ol dedi ama kzacak kızamıyor bana ben zaten mahvolmuştum hemen acile gittik kafa röntgen çekildi şükür bişey çıkmadı inşallah kusma falanda olmaz uyutmamaya çalışıyorum uykusu da geldi çırpınıyor bağırıyor şimdi oldu bi hata yaptım ama o ağlayışını asla unutmayacağım kendimi hiç affetmeyeceğim siz en azından bu hatayı yapmasytın ben yaptım siz dikkat edin çok hareketli benim oğlum dua edin bugün iyi atlatalım

2. 4 Eylül 2008
  3. zuzu08

zuzu08 yakışıklı erkegim Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    163
    geçmiş plsun canım bişey olmamışya
    ona şükredelim bebek bunlar düşe kalka
    büyücekler 1 ay önce benim oğlumda
    düşmüştü yataktan yanımızda yatıyodu
    birden bi çığlık meğer bizim yumurcak
    yataktan düşmüş çok korkmuştum
    neyse anneler dikkat ederiz bizde

4. 4 Eylül 2008
  5. saturnn

saturnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    seni çok iyi anlıyorum.ben de bir sabah oğlumun çığlığıyla uyandım.yattığımız oda çok sıcak olduğu için salona geçmiştik.kenara da koymamıştım ama nasıl oldu da yere düştü hala anlamış değilim.daha 2 aylık bile değildi.çok korkmuştum.günlerce onu öylece yerde gördüğüm an aklımdan çıkmadı.çook ağladım hep kendmi suçladım.ama çok şükür bişeyi yok oğlumun.sen de kendini fazla üzme derim.inşallah senin oğlun da iyidir.bişeyi yoktur.melekler koruyo yavrularımızı.dua edicem..çok geçmiş olsun...

6. 4 Eylül 2008
  7. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım geçmiş olsun,napalım düşe kalka büyüyecekler.

8. 4 Eylül 2008
  9. SEHER YILDIZI

SEHER YILDIZI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    878
    Ödül Puanları:
    238
    3 gün öncede benim oğlum koltuktan düştü kaydiğini gördüğümle çiğliği attiği bi oldu içim tükendi sadim ama allahima çok şükür bişiy olmadi. Eşinin kizmasina gelince sen istermisin ki düşsün. Bunlar bebek düşe kalka büyüyecekler. Allahim kimseyi korktuğu yere uğratmasin.

10. 4 Eylül 2008
  11. rosa85

rosa85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    851
    Ödül Puanları:
    198
    gecmis olsun bir sey olmaz insallah annesi melekler korur onu mutlaka bebekken hepimiz düsmüsüzdür endiselenme hem bak doktorada gitmisiniz korkma....

12. 4 Eylül 2008
  13. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım bu bebegının ılk dususu galıba daha kac defa dusecek tahmın bıle edemezsın sen butun onlemlerı alsan bıle o dusecek bır aralık bulur panık olma panık sana yanlıs seyler yaptırır

14. 4 Eylül 2008
  15. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canim gecmis olsun ..............bak bir sorun cikmamis harap etme kendini bu kuzularin hepsi ayni kipir kipir dusup kalkip buyuyucekler arkani donmeye gelmiyor arkadasim bir muzurluk oluyor insallah birdaha boyle bir sey yasamazsin .................offf anne olmazk hakikaten cok zormus ya

16. 4 Eylül 2008
  17. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    gecmis olsun insallah iyidir yavrun oluyor boyle bazen malesef yorgunluk stress falan derken oluyor
    icini rahat tut allahin izniyle hic bi sey olmaz,
    rabbim korusun yavrularimizi insallah

18. 4 Eylül 2008
  19. Nohcoy

Nohcoy Canlarım Benim. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    106
    Geçmiş olsun.. İnşaAllah herşey yolundadır. Sende çok üzülme.. Çoğu çocuk yataktan birkezde olsa düşecek galiba... :)))