kötü içerikli siteler

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve asutay tarafından 23 Ekim 2008 başlatılmıştır.

23 Ekim 2008
    Konu Sahibi : asutay
  1. asutay

asutay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben utandığımdan yazamıyorum,ama eşim evde tekbaşına kalır kalmaz o sitelere giriyor. ben inciniyorum,çünkü onu memnun etmek için dinen yasak olan tekşey dışında güzel yemekler de dahil olmak üzere herşeyi yapıyorum. ona rağmen giriyor. kırıldığımı,üzüldüğümü,kızdığımı ve tiksindiğimi söylediğimde virüsle gelmiş girmedim diyor. en kırıcısını ise a önce öğrendim. eşim dün tomografi çektirdi ve midem bulanıyor,uykum var diyerek beni işten almaya gelmedi. ben o kadar üzülmüştüm ki abdest aldım namaz kılıp Allah a yalvardım,onu benden alma diye. çok kötü bir şekilde yatıyordu. bu akşam evde yok,google da bişey ararken bir de baktım o sitelere girilip sörf yapılmış. sonra birde baktım hastayım deyip beni almadığı saatte yapmış o işleri. dahası kadınlarla chatte yapıyor sanırım.ve bu olanlar biz daha 6 aylık evliyken başladı. şuanda 1,5 yılllık evliyiz. ne yapacağımı bilmiyorum.zaten bana hoş olmayan hayallerini anlatarak yaklaşıyor,ileride internetten öğrendiği sapık şeyleri uygulamaya kalkarsa diye korkuyorum.
    sizce ben de mi bir anormallik var. 2 saattir ağlıyorum ve sanırım bayılmak üzereyim

2. 23 Ekim 2008
  3. asutay

asutay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    tüm erkeklerde var mı böyle şeyler,??
    konuyu yanlışyere açtıysam da özür dilerim. inanın çok kötü durumdayım

4. 23 Ekim 2008
  5. sadem22

sadem22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    malesef cogu erkekde var bu.benim esimde bakiyor.kackere kavga ettim bunun yüzünden.hatta bilgisayara o siteler yüzünden virüs girmisti.ben bircok almanca ögrenme programlari yaptim saatlerce ugrastim onun yüzünden hepsi silinmisti ve pc yi düzeltene kadar neler cektim.kizdim bidaha girme diye ama nerde bi firsatini buldumu hemen giriyor.kendi leptpundanda giriyor.cok kiziyorum sinirleniyorum.

6. 23 Ekim 2008
  7. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canlarım benim
    üzülmeyin.erkekler mutlaka hatalarını anlayacaklar
    sen yine konuşma yolunu dene
    erkeklerin mayalarına acı su katılmış derdi annem

8. 23 Ekim 2008
  9. black__devil

black__devil Guest

canım üzülme ya bende çok duydum bu memnun etmemek değildir onların sapkınlığıdır aşırılığıdır ama her erkek yapabilir heralde zekerriya beyaz bile yaptıysa biraz neşelen takma kafana konuş ama üstüne çok gitme sıkma yani yada o siteleri bırakana kadar bana yaklaşma de belki etkili olur :)))

10. 23 Ekim 2008
  11. optimist*

optimist* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Konu derdim var bölümüne ait sanırım.

Maalesef çok üzücü bir durum,erkekler doyumsuz sanırım :eek:klava:

12. 23 Ekim 2008
  13. asutay

asutay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar kendime ait laptop alcam diyordu,korkum bunun alışkanlık ve sapkınlık yapması. eşimin cinsel ve kısırlık sorunu da var. ya insan sevdiği karşısında ağlıyorsa,üzülüyorsa nasıl bi daha yapar. hadi yaptın,karşındakine hasta rolü yapıp kendine acındırıp sonra da bu sitelere girmek ne derece bi şeydir.

14. 23 Ekim 2008
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    En hassas olduğum konulardan biri de budur!:kızgın:
    Arkadaşlarım önce eşinizin bu yaptığını kabul etmesini sağlayın,en azından inkar etmesin,virüstü,maildi diye..
    Daha sonra mutlaka evlilik terapistine gidin..
    Bu işlerin altında mutlaka kötü bir şeyler yattığına inanırım ben.. Adamın çocukluğu,ergenliği vs. gibi..:nazar:
    Baktınız ki olmuyor en azından kendiniz bir psikiloğa gidin ki öğrenin bu adamlara nasıl yaklaşmak gerektiğini..:sm_confused:

16. 23 Ekim 2008
  17. asutay

asutay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım doğru söylüyorsun da doğuda küçük bir ildeyiz yaza tayinimiz çıkaak ancak ozamana gidebilirim. çünkü eşim asla gitmez.

18. 23 Ekim 2008
  19. asutay

asutay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kendimi aldatılmış ve eksik hissediyorum.hemde başarısız. bende başarısızz olma takıntısı var. elimden gelen herşeyi yaparım,iyi bir insan, eş,evlat,gelin,öğretmen,komşu...
    ..4x4lük olamasamda herkesin övgüyle bahsettiği bir insan,evlat,eş,öğretmen... olduğum söylenir.çaba harcıyorum. hem de çok