kötü kötü şeyler geliyor aklıma..

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ipekfgf tarafından 1 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ipekfgf
  1. ipekfgf

ipekfgf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bugün sürekli regl olmadan önce hafif hafif ağrı olur ya, ondan hissediyorum..
    içim daralıyor.. 13 haftalık hamileyim.. allah korusun, bebeğin kalbi dursa bebek düşer mi yoksa ultrasonda mı görünür? doktor kontrolüm ayın 22 sinde.. (üçlü test için gidicem) aklımı oynatıcam... bu işin doğrusu nedir?

2. 1 Ağustos 2008
  3. duygu2008

duygu2008 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canımm aklına kötü şeyler getirmee..iyi düşünn...inşallah herşeyy yolundaaa giderr...

4. 1 Ağustos 2008
  5. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    aaaa ne biçim şeyler düşünüyorsun öyle ..ilk 3 ayda bu regl ağrıları çok normal..yok bebek ölmüş yok düşermi diye evhamlanma..6 . ayımdayım benim bile kasık karın bel ağrılarım hala devam ediyor..
    ağrıların şiddetlenirse dr a görün kontrol gününü bekleme canım..geçmiş olsun..

6. 1 Ağustos 2008
  7. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim zaman zaamn evhamlık oluyo hepimizde ama senin gibi düşünmemeye çalışıyoruz.iyi düşük ki iyi olsun.allah korusun bebeğine bişey olsa dayanılmaz ağrılar hissedersin.bende 12 haftalık hamileyim ve benimde zaman zaman aynı regli ağrısı gibi ağrılarım oluyo.bunlar gebelik boyunca normal olan şeyler.bunlar dışında başka bişey hissederse yada görürsen o zaman vakit kaybetmedem dr gidersin.ama durduk yere kendini ve bebeğini yorma derim hayatım ben...allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip estin inşallah

8. 1 Ağustos 2008
  9. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım rahim büyüyor...elbette sancılar, kramplar oluyor...hemen nasıl kondurdun kalbinin durduğunu...bu arada ayakları üşütmekte sebep oluyor buna...sıcak diye anlamıyoruz...yalın ayak filan geziyoruz, rüzgar yiyoruz...bunların hepsi birer sebep...ayaklara dikkat...çorapları çıkarma...bu aynı zamanda bebeğinin gaz sorunu olmasını da engelleyebilir...

10. 2 Ağustos 2008
  11. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    canim o agrilar bende basindan beri var dr normaldir dedi rahim buyuyor kasiliyor bu da sende agri yapiyor dedi...ben de cok korkuyordum ama sonra geciyor inan ki...hemen kötü seyler getirme aklina...

12. 2 Ağustos 2008
  13. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.699
    Ödül Puanları:
    238
    canım hamişliğn başında o tür ağrılar normaldir.. lütf. aklına kötü şeyler getirme.. her zaman iyi düşün iyi olsun herşey..

14. 2 Ağustos 2008
  15. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım artık bebeğinin organları oluştu ve bebebğin büyümeye başlıyor buda rahim büyüyor demektir .o yüzden de bu tip ağrıularla karşılaşman çok normal ben de ilk zamanlar türlü çeşit ağrılar yaşardım hatta dün bütün gün kasıklarım ağrıdı ayrıca böyle ağrılar bazen gebeliğin sağlıklı gittiğine işaret olabiliyor çünkü rahimin düzenli olarak geliştiğini gösterir. yani bu ağrılar çok normal kanama yaşamadığn sürece korkma derim[,fakat ağrılar sıklaşırsa tabiki bi doktora görün ama ara ara ağrıyosa hiç telaşlanms şeker./B]

16. 2 Ağustos 2008
  17. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    ee kızlar ne alakası var diyeceksiniz belki bana güleceksiniz ama, yaaa söylemezsem çatlayacam,, yaa beimde hiç ağrılarım olmuyor, bu normal mi yaaa? bu rahim hiç büyümüyor mu yoksa??

18. 2 Ağustos 2008
  19. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım bunlar her gebenin abşına gelen olaylar gebe kaldıktan sonra her ay sanki adet olacakmışsın gibi ağrıların olur ben 2.gebeliğimi yaşıyorum 1.dede vardı bundada var normal bunlar sıkma canını hemen evham yapma sters iyi değil biliyosun rabbim korusun senide meleğinidea.s.