Kötüyüm:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve EU2 tarafından 19 Kasım 2008 başlatılmıştır.

19 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

nısanlmla kavga ettık ve ağlattı benısenağlama once hep alttn alan kavga etmemek ıcın ugrasan kısı gıttı kavga etmeye calısır gıbı bı halı vardı hep benı sucladı gecmısten bahsedıp duruyr bundan dolayı sınırlenıyrm buna dayanamıyorum arkadslr gecmıs gecmıstır bahsetmenın alemı varmı sımdı:KK43: napacam bılmıyorum bır kac gun telımı acmaycm konusmaycm anlasın tavır yaptıgımı.ıs cıddıye bınmeden boyle degıldı ne ısı olursa arardı bır suru sey sımdı cıddıye bınınce degıstı napacam bılmıyorum degerımı anlamasını ıstıyrm sızce napmam lazımsenağlama

2. 19 Kasım 2008
  3. yenidenbaxsxla

yenidenbaxsxla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Tavır yaptığını anlaması için niye telini falan açmıyormuşsunki? Niye onun anlamasını bekliyorsun? Bunlar ilk sevgili dönemlerinde olur. Siz nişanlısınız, beraber bir yola çıkmışsınız . O yüzden al karşına güzel güzel konuş. Bunlardan bunlardan alınıyorum kırılıyorum üzülüyorum de. Bas damarına. Onun yaptıklarını yerme ama senin onun yaptığı davranışlardan nasıl etkilendiğini anlat sadece. İletişim her zaman herşekilde işi uzatmadan çözer. Hem erkek bu direkt konuşmadan anlamaz şekerim hiçbişeyi. Gözüne gözüne sokacaksın öyle tavır yapıp da anlamasını beklersen ohoooooo

4. 19 Kasım 2008
  5. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    telini açmaman çok çocukça nişanlısınız siz iş ciddiye binmiş evliliğin eşiğindesiniz. herşeyi oturup konuşmanız ve herşeyi bi sonuca bağlanamanız lasım. sor bakalım senle ilgili bi problemimi varmış yoksa sen mi olayları çok büyütüosun bi anla önce.

6. 19 Kasım 2008
  7. EU2

EU2 Guest

telefonunu kapatınca ne ocak evi aramicakmı yada gelmicekmi?? benc eadam akıllı iki yetişkin bireyler gibi karşılıklı oturup konuşmalısınız çözülene kadar...

8. 19 Kasım 2008
  9. BEBS

BEBS Guest

nişandan sonramı değişti cnm.genelde evlenene kadar beklerler ama seniniki bekleyemedi evliliğe kadar.sahiplenme ve artık benim duyguları bu hale getirmiş olabilir onu.herşey bir yana nişanın amacı gençlerin birbirini daha yakından tanımaları.varsa ters giden birşeyler.iş iyice ciddiye binmeden çok iyi düşün taşın.kavgacı bir insanla ömür geçmez.aslı buysa tabi.onu en iyi sen tanıyorsun

10. 19 Kasım 2008
  11. EU2

EU2 Guest

konustum arkdslr boyle yapınca uzuluyrm merk edıyrm senı dedım yapmaycm dedı ama tekrar aynı sey cok umursamaz davranıyor boyle degısmesıne katlanamıyrm ben oncekı adama asıgım benı cokıhmal edıyrsn dıyrm cok yogunm ıslerımı bılıyrsn dıyor tamam dedım gundz aramıyrm ısın olmassa sen ararsın dedım neyse onu gectım aksam da o kadr ılgılenmıyor yorgunum anla dıyor ee ne anladık bu ısten hıc tavız vermıyor kendınden

12. 19 Kasım 2008
  13. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    geçmişte noldu ki? neden bu kadar üstünde duruyor?

yinede aranızda anlaşmaya bakın...

aslında nişanlılık devresi güzel bir devredir herşey açık ve net olmalı gizli birşey kalmamalı iki taraftada bu devrede yaşananlara göre evliliğe daha sağlıklı bakabilirsiniz...

hakkınızda hayırlısı olsun...

14. 20 Kasım 2008
  15. adam delimi niye sürekli kavga etmek istesin.sen de adamı kızdırıyor olmayasın hiç?bizde hep naz hep bir ilgi isteği.. nedense hep suçlu erkekler.:nazar:
    o olduğundan farklı davranıyor diyosun demekki adamın bir sıkıntısı var. sakince onla konuşmayı dene sende.hem evlilik yakınsa olur böyle stres sıkıntı ondandır belki.
    öyle ağlayıp ümitsizliğe düşeceğine biraz mücadeleci ol :mymeka:

16. 20 Kasım 2008
  17. damla-dincer

damla-dincer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ya erkekler böyle oluyor bi süre sonra üzülme.Bizim gibi konuşmayı sevmezler,telefonda konuşmayı sevmezler vs...Nişanlanmadan önce ilk zamanlar biz 4-5 saat telefonla konuşurduk.Şimdi nerdeee 4-5 dk anca.Bunu söylediğim zaman bir sorun olmadığını söylüyor.Sanırım aşk bitince böyle oluyor.İlk heves,ilk heyecan geçiyor...Ama saygı varsa sevgi hiç bitmiyor.Bende uzun bi süre kafama taktım...Sevmediğinden değil yoksa nişanlanır mıydınız? Ama belki sorunu vardır söyleyemediği konuşmalısın.Çok şey bekleme malesef hayat böyle.Belki çok şey bekledğin için hayal kırıklığı oldu ha ?

18. 20 Kasım 2008
  19. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Selam hemşerim,
    Bazı erkekler iş ciddiye binince değişiyorlar, özgürlüklerinin bitttiğini ve klasik evliliğe adım atacağının psikolojisi onları bu duruma sürüklüyor, çevremde bi çok insan var nişanlandıktan sonra değişen.Bence senin yapacağın tek şey onu umursamıyormuş havası vermektir ve asla üstüne gitme, onsuzda pekala mutlu olacağını hisssettir. Aslında çokda şaşırmıyorum, tipik Konyalı erkeği işde, hergün nelerini görüyorum.