Kötüyüm

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve asisu tarafından 5 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Nisan 2010
    Konu Sahibi : asisu
  1. asisu

asisu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ]merhaba arkadaşlar

daha önce açmış olduğum konuyu bilenler vardır....
    kendimi çok mutsuz hissediyorum,kandırılmış,kullanılmış,eksik hissediyorum....
    vicdanı olan bir insan bana bunları yapmazdı neden yaptı.?...
    bugünlerde şu gerçekle karşılaştım aslında tahmin ediyordum ama konduramıyordum...
    aslında o insan beni ailesi karşı geldiği için değil,benimle yapamadığı için bitirmiş bu ilişkiyi,aramızda bir şeyler yaşandı beni sevdiğini kabul ediyor ancak ve ancak sevgiyle olmıcağını saygının aramızda kalmadığını belirtti yani hayatımda tekrar çıkıp gitti belki de bunlar bahane ve hala o benim hayatımdan zamanımı çalmaktan başka bir şey yapmıyor....[/RIGHT]

2. 5 Nisan 2010
  3. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Neden senden ayrıldığını anlamadım.. Daha açık anlatsan biz de anlasak oona göre yorum yapsak....

4. 5 Nisan 2010
  5. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    alkisalkisalkis

6. 5 Nisan 2010
  7. HayduT

HayduT MinikSalyangoz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    :uhm: biraz daha açık olurmusun?

8. 5 Nisan 2010
  9. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Konu içerik nedeniyle " Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz " Bölümüne taşınmıştır.

10. 5 Nisan 2010
  11. 3 senelik ilişkin varmış cinsel birlikteliğiniz olmuş sevgilinizin ailesi sizi istememiş sevgilinizde ailesine rest çekememiş.

adam değilmiş !

12. 5 Nisan 2010
  13. asisu

asisu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tabii açıklayayım arkadaşlar...
    ]3 yıllık bir birlikteliğim vardı ve bu insanla bazı yaşanmışlııklarım vardı yani bekaretimi ondan kaybettim ben... bir cahillikti farkındayım benim için hayattaki en büyük hatamdı....o durumu yaşayana kadar herşey tozpembeydi evet ben bu insanla evlenebilirim dedim seviyorum,aşığım gözüm birşeyi görmedi bana beni istediğini evleniceğimizi,bende o zamanlar [/FONT]neyin ne olduğunu pek bilmiyordum yani çabuk kanıyordum iyi niyetli yada kötü niyetli herkese kapımı açıyordum....o olayı yaşadıktan sonra herşey değişmeye başladı ilişkimiz çatırdamaya başladı.psikolojim bozuldu,sürekli ona çatıyordum beni kullanıyormusun diye güvensizlikler yaşattım ona,....3 yılın sonuna iyi kötü geldik...ailesi tarafından maalesef istenmedim kendi akrabalarından almaktı amaçları....bu insanda artık ilişkimizin yürümediğini ailesine de karşı gelemiyeciğini bellirtti....o şekilde tek başıma kaldım anlıcağınız..tekrar döndü bana ama olmadı yine gitti.....çok değişmişti o eski sevdiğim adam yoktu artık karşımda..sonuçta gitti artık geri dönmesini de istemiyorum sadece artık onu unutmak istyorum ve kendimi çok kötü hissediyorum bu yaşanmışlıktan dolayı...bana sevgi ve birşeyler yaşadım diye seninle evlenemem aramızda saygı kalmadı anlaşamıyoruz dedi ve çekti gittiii..................

14. 6 Nisan 2010
  15. efsal

efsal Fikrim Firarda Üye

Beğenildi:
    691
    Ödül Puanları:
    148
    olan olmuş kendini kullanılmış hissetmen gayet normal ama hayatın da sonu değil.insan her düşmede bir kalkma öğrenir.

16. 6 Nisan 2010
  17. asisu

asisu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    beni sevdiği için birde vicdanı sızladığı için geri döndüğünü söyledi en son tartışmamızda
    artık vicdanım rahat benim ,sen beni çileden çıkarıyorsun gibi şeyler söledi ne halin varsa gör beni ilgilendirmiyor artıık dedi...bilemiyorum çok kötüyümmm....

18. 6 Nisan 2010
  19. misspinky

misspinky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    önce açtığın konuyu okudum ,,sırf onunla özel şeyle yaşadın diye onunla evlenmek zorunda değilsin, bu durum onun için de aynı ,, iyi ki evlenmemişsin bu adamla, dansöz gibi kıvırıyor baksana bi de erkek olcak , ilerde kucağında cocuk tek başına kalmak da var ..uçurumun eşiğinden dönmüşsün bence..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.