Kova Burcu 2010 Ağustos Ayı Yorumu

Konusu 'Kova Burcu' forumundadır ve Cicilikiz tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

  28 Temmuz 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 1. Cicilikiz

  Cicilikiz Popüler Üye Üye

  Katılım:
  24 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  1.972
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  106
  Haberleşme açısından yoğun bir dönem geçirebilir, ani yolculuklara çıkabilirsiniz. Kimliğinizi saptama ve bunu ifade etme alanınızda yakın çevrenizdeki insanlar ve kardeşleriniz baş rolü oynayabilir. Sağlıklı merak, dinlemeyi, veri toplamayı ve öğrenmeyi istemek onemli bir yer tutacaktır. Kimlik duygunuzu geliştirmenizi sağlayacak yeni insanlarla tanışabilir, daha önceden tanıdığınız insanlara bu kez farklı bir gözle inceleyebilirsiniz. Benliğinizin gelişimi adına bilgi sahibi olmayı isteyebilir ve öğrendiklerinizle takdir toplayabilirsiniz. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu ikna kabiliyetinizi kullanarak insanlar üstünde kontrol kurmamaya kalkışmamanızdır. Bilginizle aşırı gurur duyarak üstünlük taslamayınız, beklenmedik her gelişme ve sürpriz karşısında hazırlıklı olunuz ve gerginlikten uzak durmaya çalışınız. Özellikle ay sonuna doğru oluşacak zorlu enerjilerle baş etmek için kendi içinizdeki dengeyi muhafaza etmeyi ve ani kararlar vermekten kaçınmayı da ihmal etmeyiniz.

  Venüs gezegeninin güneş burcunuzla olan zorlu enerjisi, evinizi, ailenizi ve iç dünyanızdaki mahremiyetinizi yakından ilgilendiren konularda saldırgan bir tutum içine gireceğinizin göstergesi sayılabilir. Bireyselliğinizi her şeyden fazla öne sürmeniz ve bağımsızlığınıza verdiğiniz önem, duygusal konularda karşınızdaki insanla çatışmaya kolaylıkla girmenize neden olabilir. İlişkinin anlamını, karşımızdaki insanla, kendimizden ödün vermeden, gerekli ayarlamalar yaparak bütünleşebilmek demek olduğunu düşünürsek, siz bu dönemde bunu yapmak yerine kendi kimliğinizi yaşadığınız ilişkiden daha fazla önemseyerek birlikte olduğunuz kişiyle aranızda gerek sözel gerekse davranışsal olarak terslikler yaşayabilirsiniz. Hatta sırf bu tutumunuz nedeniyle ayrılık kaçınılmaz hale gelebilir. Aile ve ev yaşamınızda oluşacak beklenmedik değişiklikler ve zorlu olaylar nedeni ile yaşamınıza ait yeni düzenlemeler yapmak durumunda kalabilirsiniz.
  Yuvanızda özgürlüğünüzü veya orijinalliğinizi baskın bir şekilde ifade edebilir ve problemli bir süreç geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz veya değer verdiğiniz insanlarla aranızda meydana gelecek olaylar nedeni ile yeni bir yaşam kurmak yönünde adım atmaya mecbur kalabilirsiniz. Tüm bu etkiler doğum haritanızdaki oluşumlara göre netlik kazanacağından, genel duygusal enerjilerinizin farkında olarak dikkatli olmaya çalışınız. Ağustos ayının son haftaları daha olumlu enerjiler altında hareket etmenizi sağlayacaktır.

   
 2. 28 Temmuz 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 3. megryann

  megryann Aşkımın aşkı.... Üye

  Katılım:
  20 Mart 2009
  Mesajlar:
  5.914
  Beğenildi:
  20
  Ödül Puanları:
  146
  Öyleyse Ağustos ayını sağ salim atlatalım kazasız belasız inş.