Kova Burcu Çocuğu

Konusu 'Kova Burcu' forumundadır ve EU1 tarafından 24 Mart 2008 başlatılmıştır.

24 Mart 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

KOVA BURCU ÇOCUĞU (20 Ocak - 18 Şubat)

Özgür, bağımsız, yerinde duramayan, isyankar ve sıra dışı çocuklardır. Genellikle sakin olurlar fakat çok ani çıkışlard a bulunabilirler. Kendilerine özgün düşünceleriyle çoğu zaman karşılarındakini şaşırtırlar ve ani çıkışlar yaparlar. Arkadaşlık onlar için çok önemlidir, okul hayatını çok sevmeselerde arkadaşları için okula gitmeyi severler. Yeni insanlarla tanışmayı, yeni arkadaşlıkları çok severler. Konuşmayı, tartışmayı severler, algılamaları ve hisleri kuvvetlidir, çok zeki ve akıllıdırlar, araştırır ve öğrenirler, sonuca çok hızlı ulaşmayı severler.

Hayatlarında değişiklik önemlidir, rutin ve durağanlık onları sıkar, küçük yaşlarında oyuncaklarından ve oyunlardan çabuk bıkar ve diğerlerine yönelirler. Arkadaşlığı çok sevdiği için, kalabalık ortamlar, aktiviteler ve toplantılar onlar için önemlidir.

2. 19 Aralık 2008
  3. aycaaaaaaa

aycaaaaaaa can oğluşlarrıımm :)) Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    ayy ben kova yım ve butun özeliklerini taşırım demekki oğlumda bana çekmiş oda butun özelliklerini taşıo çunkuuu :KK70:

4. 29 Aralık 2008
  5. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    kzılar benimde oğlum hayırlısıyla şubatta doğucak.yani kova burcu olucak büyük ihtimalle.bakalım özelliklerini taşıyacakmı.

6. 25 Ocak 2010
  7. demlicay

demlicay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlumda kova hatta yarın doğum günü aşkımın
    kesinlike çok çok çok doğru heleki bunun üzerine birde 3 yaş sendromunu da eklerseniz harikalar yarattı benim oğlum
    ee birde anne olarak yani ben balık olunca
    evde beni düsünün kızlar artık -tatlicadiarzu-