Kova burcu kendisi. Beni şok etti. Birden bitirdi.

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve answerr tarafından 15 Ekim 2010 başlatılmıştır.

15 Ekim 2010
    Konu Sahibi : answerr
  1. answerr

answerr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bende bir hafta oldu ayrılalı.o ayrılmak istedi.sebebide adam bana çok kızmış olmalı diye düşünüyorum.çünkü sorduğumda tam net bi cevap vermedi.sadece iki iyi birbirine uymayabilir,ilerde daha başka sorunlar yaşamamak için vs...gibi şeyler dedi ve bitirdi.
    Kızmış olmasını şundan düşünüyorum; ona beni aramadığı için çıkışmıştım telde. Azarladım ve üstüne gittim.Patır patır konuştum.Ondan sonra yüzüne kapadım teli.ve 3 gün görüşmedik.ardından nasılsın diye mesaj attım ama cevap gelmedi.bikaç kez aradım açmadı ve en sonunda aynı gün o aradı ve yukarıdakileri dedi.bitirdim dedi.

Biz iyi anlaşıyorduk.kısa süre görüştük.Bir buçuk ay fakat gerçekten yüzyüze çok geldik gezdik dolaştık harika zaman geçirdik.çok seviyeli ve fikir ve duygu paylaşımı içinde geçti.

neyse o ayrıldım dedikten sonra ben çok aradım mesajlar çektim cevap vermedi.farklı şehirlerdeyiz..hatta bilet aldım yanına gittim ama görüşmeye bile gelmedi.mailler attım vs.ses yok.yani bir kez konuşmadı.ben anlayamadım.pat diye ne oldu.tamam kırıcı davranmış olabilirim ayrılabilirde ama bir kez olsun tel açılmaz mı.tamam artık bidaha arama denmez mi.son konuşmamızdada çabuk çabuk kapatmaya çalıştı.helalllik istedi ve senin gibi belki karşıma dürüstü çıkmayacak,pişmanda olabilirim belki senden sonra kimsede olamayacak ama kararım değişmeyecek ne dersen de, dedi.Çok ciddi soğuk konuştu.

Kova burcu kendisi.Ama beni şok etti.daha ayrılmadan bir hafta önce hediyeler yollamıştı.adam birden kesti ve birdaha kesinlikle ısrarlarıma karşılık vermedi.sonra mail attım " peki istediğin gibi olsun,senden özürdiliyorum ama insan hata yapabilir,düzeltilebilirdi,çok erken karar verdin"dedim ve 4 gündür aramıyorum,3 gündür mail vs de atmıyorum.Çok üzgünümmafoldumben

2. 15 Ekim 2010
  3. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238
    Sevseymis böyle yapamazdı trip atardı ama eninde sonunda yumusardı. Üzülme herseyde bir hayır vardır demisler. :nazar:

4. 15 Ekim 2010
  5. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Demek ki çok kırılmış.

6. 15 Ekim 2010
  7. missmelek

missmelek Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben de kova burcuyum.. ani karar alıp uygulamak benim de yapımda var... bir anda uçup gitmesi bana yabancı gelmedi.

8. 15 Ekim 2010
  9. benkimimki

benkimimki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    yaptigin hareketten dolayi sogumus olabilir.. ilerde daha buyuk sorunlarda verecegin tepkiden kokmustur..tepkisiz kalmasinin sebebi olayi tamamen kapatmak..verecegi en ufak tepki olaylari tekrar baslatacaktir cunku..adam duygularini kenara birakip tamamen mantigiyla hareket etmis..aciklamada yapmis guzel bir dille..hayirlisi..

10. 15 Ekim 2010
  11. answerr

answerr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ama telafi etmeye çalıştım.Ta uçakla yanına gittim.havaalanında bekledim.gelmedi.biletlerini de maille ona attım,gittiğime dair.şüphesi olmasın diye.özürdiledim maille.insanlar birbirinin eksiklerini tamamlamak için var.kimse kusursuz değil,dedim.sanmaki başkasıyla sorun yaşamayacaksın,dedim.beni uyarsaydın keşke vs..diye yazdım ona.benim bu şekilde davranmama sebeplerde var.onları biliyor.sıkıntılarım var.o kadar güzel gezdik tozduk,hemen bitirilir mi.Birde ilk bitirdiği gün beni face ten silmemiş,sadece ilişkisi var yazısını silmişti.yani arkadaşlığından silmemişti.sonra ben yanına geliyorum,bilet aldım vs ..deyince tellerinide kapadı,facetende sildi ve arkadaş olarak bile ekleyemiyorum.Yani ilk başta bitirmek için tel.açtıktan sonra facete arkadaş listesinde duruyodum.Anlayamadım.Beni deniyor mu acaba dedim.kafam karıştı.baya bi toparlamaya çalıştım ben.mesajlar aramalar.hiçbirine yanıt gelmedi.meşgule hiç almadı.sadece cevap vermedi.geleceğim yanına dediğim zamanda,telini tamamen kapadı 2 gün.sonra açtı.

12. 15 Ekim 2010
  13. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    kova burcu deyınce durcaksın
    ben cok cektım o burctan
    hayırlısı canım
    gorusmeye bıle gelmemıs
    ıstersen artık arama

14. 15 Ekim 2010
  15. benkimimki

benkimimki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    yukaridaki yazdiklarima ek olarak yzdiklaindan sunuda cikardim..adam kor kutuk asik degilmis..zaten 1 bucuk ay cok kisa bir sure..o yuzden kafasinda vermis kararini ve hic suphesi olmamis verdigi karardan..bu da guzel bisey..ya tepki verip verip tekrar kacsaydi daha cok uzulurdunuz..kendini naza cekmemis en azindan..verdigi kararin arkasinda.. bence artik sizde uzulmeyin.

16. 15 Ekim 2010
  17. answerr

answerr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ama bu mantıklı mı sence? "insanın anlaştığı birini bulması çok zor" diyordu.Ve bana demişti ki " bir insan hata yapsada bence ikinci bir şans verilmeli" derdi.Bu fikirlerde olan bir insan hemen nasıl bitirir? Ben aklı başında bir adamla konuştum.Biliyorum.Beni çok şaşırttı.Ben bir ay kadar sonra tekrar arayıp konuşayım diyorum.Şimdilik üstüne gitmeyeyim.Hiç olmazsa öfkesi soğusun.

18. 15 Ekim 2010
  19. answerr

answerr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bu kadar kesin mi yani? Geri dönmez mi diyorsun?....