Kova Burcu Ve Evlilik

Konusu 'Kova Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 24 Ekim 2009 başlatılmıştır.

24 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Elif
  1. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.134
    Ödül Puanları:
    438
    Kova Kadını
    ZAMANIN ÖTESİNDE DÜŞÜNÜR. ONU ANLAMAK ÇOK ZORDUR.
    Hayır işlerine, azınlıkların haklarını koruyan derneklere destek vermek gibi işlerle uğraşabilirler. Özgürlüğüne düşkündür. Cinselliğe fazla düşkün değildir. Çok akıllı ve beceriklidir. .Duygularına kapılmaz, her şeyi düşünür, anlamaya çalışır. Zeki, becerikli, açık sözlü Kova kadını, sivri dilli ve açık tavırlıdır. Bu da birlikte olduğu insanla kolay sürtüşmeye girmesine neden olabilir. Her şeyi irdeler. Sorunları çözmekte üzerine yoktur. İlişkisinde de bir sorun çıktığında, hemen "Nasıl bu hale geldi?" diyerek nedenini bulur ve çözüm yolu üretir. Kendi ayakları üzerinde durmasını bilir. Bir erkeğe ihtiyaç duyduğunu itiraf edecek en son kadın odur. Ama ara sıra aşka ihtiyacı olduğu aklına gelir ve sakin bir liman arar. Kıskanç değildir. Birlikte olmak istediği erkek de, onu sıkmayan biri olmalıdır. Çünkü gösterdiği sadakat sonucu, buna gerek olmadığını düşünür. Ama sadık kalabilmesi için de bir şart vardır: Âşık olması. Aşk ve özgürlük arasından özgürlüğünü seçer. Değişkendir. Görünüşünde sürekli değişiklik yapmaya bayılır. Ama bu duygularında değişiklik yaptığı anlamına gelmez. Birlikte olduğu erkeğin buna adapte olması gerekir.

Kova Erkeği
    ZAMANIN ÇOĞUNU BİRŞEYLER KEŞFETMEK İÇİN HARCAR. PEK ROMANTİK DEĞİLDİR.
    Dışa dönük, bilgili eğlenceli bu adamın yanında sıkılmak mümkün değildir. Eşi her şeyden önce arkadaşı olmalıdır.Aşkı beyninde başlar ve beyninden beslenir.Genelde geç evlenirler. Monoton olmazlar.Çocuğuyla iyi arkadaş olurlar. Her şeyi bilen adam Çok eğlenceli ve dışa dönüktür; her şey hakkında bilgi sahibidir. Özgürlüğüne düşkün ve değişkendir. Arkadaşlığa çok önem verir. Herkese iyi davranmaya özen gösterir. Zekidir, insanları şaşırtmayı sever. Kıskanç değildir. İlişkilerinde de arkadaşlık ön plandadır Kısıtlanmaktan hoşlanmaz; bağlanmaktan korkar. Kırıcı olmak istemese de kadınlar için hazin öykülerin unutulmayan kahramanıdır. Onu olduğu gibi kabul eden, fikirlerini destekleyen, değişken ruh halini anlayabilen bir kadın arar. Duygularını ifade etmekte biraz zorlanır. Karşısındaki kadının güzelliğiyle birlikte zekâsına da oldukça önem verir. Erken evlenen Kova erkeği ise genelde başarısız olur. Yasak ilişkilere olan düşkünlüğüyle bilinir. Onunla birlikte olan kadın, büyük mutluluklarla birlikte, büyük üzüntülerin de gelebileceğini bilmelidir.

Aşk ve evlilik
    Kova, insanları izler, kararını verir ve ona göre samimiyet kurar. Gereksiz samimiyetlerden hoşlanmazlar. Görümden çok zekâya önem verirler. Kova burcu insanlarında güçlü bir çekim alanı vardır. Kalabalıkta bile fark edilirler. Cinsellik onlar için 'çok çok önemli' bir konu değildir. Tabii ki olmalıdır. Ama bunun da doğanın bir gereği olduğunu düşünürler. Cinsellikle ilgili yaratıcı bir anlayışları vardır. Fakat ilişki hızla ciddileşirse kendilerini geri çekme ihtiyacı duyarlar. Hayatlarını biriyle paylaşma heyecanı içinde değildirler. Ancak doğru zaman ve doğru insanı bulduklarına inandıklarında güçlü bir ilişki için adım atarlar. Evlendiklerinde de çoğunlukla sadık kalırlar. Evlilikte özgürlük isterler, aynı özgürlüğü eşlerine de sunarlar. Tüm zamanlarını bir kişiyle geçirmek istemedikleri için sosyal hayatları renklidir. Bunu kaldıramayacak bir eş, sorun yaratacak demektir.

kalitelihayat.com

2. 8 Mayıs 2011
  3. tatucuk

tatucuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    41
    kova burcu erkekleri erken evlenir.çevremde hep buna dikkat etmişimdir.18-19-20 sinde evlenen kova burcu erkekleri tanıyorum gayette mutlu beraberlikleri oluyor.bir dikkat ettiğimde şu;genelde kendinden yaşça büyük bayanlara ilgililer.ben bu yazıdaki bir çok noktaya katılmıyorum

4. 27 Mayıs 2011
  5. YagmurunEllerii

YagmurunEllerii Tarifsiz kederler içerisindeyim. Üye

Beğenildi:
    444
    Ödül Puanları:
    153
    aksine bende kova erkekleri geç evlenir diye biliyorum

6. 14 Aralık 2011
  7. Melis20

Melis20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Ben çok kıskancım ama çok güvendiğim için kıskanmama gerek kalmıyor.Hayatıma karışılmasından nefret ederim ve karşımdakine de asla baskı yapmam.Çocukluğumdan beri evlilk fikri kabusla eş değerdir.Asla evlenmiyecem.Bağlanmaktan nefret ederim çünkü haddinden fazla bağlanırım.Aşıksam sadık kalırım.Bitişik ikizler gibi her dakkayı birlikte geçirmek çok sıkıcı ama aşık olduğum kişi bir saniye bile çıkmaz aklımdan .

8. 24 Mart 2013
  9. ambivalan

ambivalan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    26
    kova erkeği ayran gönüllüdür kızlar evliliği 2 kez düşünün derim. abimden biliyorum.

10. 1 Ekim 2013
  11. zeyreksarman

zeyreksarman ''ol''de yeter Yarab Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    kova burcu eşim var tembel mı tembel spermleri bıle tembel çıktı :KK4:ama çok sevımli mavişim benim sabır küpüm:KK16: onu çok seviyorum çok tonti inatçı keçi aksi,yemek begenmez:KK56:,kıskançlığı hiç yoktur,sözünde durmaz unuttum der çıkar işin içinden,vurdum duymaz:KK36:ama herhalde bu modelde bırak kova burcunda ondan başka bir erkek daha dünyada yoktur o çok orjınal ,,,,,,,:KK53:

12. 1 Ekim 2013
  13. zeyreksarman

zeyreksarman ''ol''de yeter Yarab Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    kovalar gec evlenır

14. 1 Ekim 2013
  15. ellizan

ellizan Yalnızlık ömür boyu... Üye

Beğenildi:
    822
    Ödül Puanları:
    78
    Kova burcuyum, 29 yaşındayım ve hala bekarım :KK1::KK1:

16. 23 Kasım 2013
  17. Chizmeli_kedi

Chizmeli_kedi Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Kova kiziyim 29 yasindayim aynen bende evlenemicem sanirim :/

18. 3 Aralık 2013
  19. zsag

zsag Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    aynen bende:))) bi de kova erkeği tanıdım. Ama çözemiyorum. Benden daha manyak. Olmayacak galiba:KK43: